• Navijač Dinama
    7.8k
    pusa i tebi humoristični kolega.
  • Neki tip
    19.6k


    Ček, ti se nisi zajebavao, nego ozbiljno mislio ono o polufinalu kako minimalnom očekivanom cilju, odnosno da je prolazak skupine protiv Italije i Španjolske te potom prolazak barem jednog eliminacijskog kola i ulazak u četvrfinale, na primjer, neuspjeh? :fear:

    Uf, onda moja isprika.
  • mlinchica
    1.3k
    Počelo je :lol:
    Sjećam se, kao da je jučer bilo (sjeta me lovi), kada sam se registrirala tu na Zoni imao si jedan takav period.
    Čak su ti i brisali postove radi pretjeranog sarkazma i/ili ironije :rofl: .
    Fali to, potrebno je malo Nekog chilija.
  • Neki tip
    19.6k


    Da brisali, banirali! :grin:

    Ma nećemo u te vode, mičem se na vrijeme s ove teme, jer znamo svi kaj bi uslijedilo ubrzo. :lol:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    na forumu sam brat-bratu nepunih pet godina(od tekme Dinamo-Shaktar), i baš sam naučio, spoznao dugodišnje forumaše, što osobno poimence, tako i licem i što i kako i sl.

    i poznajem vas (privatno i ne, ali ovako preko foruma i ostalo otp.tko ste i što ste, da) i znam kad se vi zajefrkajete :smile: , kad ste ironični, i kad ste ozbiljni, sa vaših valjda 95% upisa se inače slažem(slagat se na nekim ili nečim ne znači da nemam svoje Ja), ali sam osobno i pretpostavio da ako napišem nešto za HR repku, a da ne bude da pušemo u isti rog vi i ja(a zašto bi, bilo bi jednoumno i monotorno ako cemo svi isto mislit i osjećat za sve) da ćete se baš vi javit i "upecat" na moj komentar.

    Napisao sam, po meni na sve što je reprezentacija postigla u zadnjih 2 godine a i šire, na formu igrača, roster i slično, po meni osobno su možda tri reprezentacije ozbiljnije od nas(ako i jesu uopće), čisto zbog toga.

    Ovdje ne dovodim u pitanje Dalićevu sreću, znanje,l i ostale faktore.

    treba svakako ovo prvo zaslužit(mi kao nogometna reprezentacija jesmo, zbog one turske 2008, a vjerujem i puno prije, a i poslje) jer sam napomenuo i u kontektsu Jakirovića(ako je ovog sreća vukla u Splitu, Rijeci i koje kuda sto mu se osporaje, onda je bome i za Dalića isto to vrijedi na penalima u Rusiji,Kat(a)ru) i koje kuda, nego samo uzimam ostale faktore(igrački kadar, formu istih, te onda i na posljetku kako trener to sve posloži, da li sumnjam u Dalića, ne sumnjam, ima čovjek dvije medalje sa SP za što bi neke reprezentacije dali i ćaću i mater i sve ostalo, ali naravno da i ako ne bude nešto valjalo u sistemu, igri, da se smije slobodno kritizirat, nitko nije bezgrešan i ne treba biti umišljen da je najispravniji i najbezgrešniji i slično, naravno, sve u granicama normalne nesektaške kritike).

    Toliko.
  • Neki tip
    19.6k


    1. Nema potrebe za "vikanjem", na forumu smo svi bezimeni, jednaki, na "ti". A i dugo se "znamo", stvarno možemo preskočiti persiranje. ;)

    2. Ne treba biti poznavatelj forumaša, nijednog pa ni mene, da bi bilo jasno ko dan da sam se zajebavao.

    Pa valjda nema osobe na svijetu koja bi Francusku, Njemačku, Portugal i Englesku nazvala smiješnim reprezentacijama. Dakle nije da sam pisao s nekim ključem koji je trebalo pronaći, već posve očito ironizirao tvoja očekivanja.

    Ona su, naravno, legitimna, ali na javnom forumu postaju javnom svojinom i mogu se dalje komentirati, propitivati, ironizirati, što sam i napravio.

    Javno iznesen stav valjda i služi tome da izazove nekakvu reakciju, odgovor, emociju, da bude poticaj nekoj raspravi, zajebanciji. Inače bi ostao privatan, osoban, zar ne?

    Pa sam veliš da si očekivao baš moju reakciju.

    Eto, onda si cilj postigao i možeš biti zadovoljan uspješno potvrđenom pretpostavkom. :wink:

    Živio!
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ako dobro vidim Ćutuk ni u zapisniku danas za u17 iako je pozvan
    Edit: Imaju kazne trojica igraca ukljucujuci i Mislava
  • Zagi
    5.8k
    Ćutuk , Baković i Durdov?
  • Sajla
    4.1k
    Hrvatska - Njemačka SP 1998. Gotovo sam siguran da je to jedina utakmica di su svi dobili 10.Laugreano

    Bravo, dobro si se sjetio, to je ta utakmica. Ali da ne bude na krivoj temi, odgovaram ovdje. Evo cijele stranice, nadam se da se dobro vidi.

    IMG-20240523-105650.jpg
  • Fanboy
    2.3k
    Dalić komentirao da bi osvojio treće mjesto sa Hajdukom u HNL-u sa prošlogodišnjim juniorima koji su igrali finale LP mladih, pa digao prašinu kod tovara..Već ga Slobodna Dalmacija napada, na forumu jasno i na kojem izljevi uvreda.

    Ne mogu mu priznati preveliko znanje, koliko ima dobru socijalnu inteligenciju da zna motivirati, posložiti hijerarhiju koja mu omogućuje stabilnost u reprezentaciji. Međutim, nije mi jasno da ga novinari svaki put izvuku na trik o Hajduku, Livaji, još ga ispituju za Rebića i Kalinića...

    Umjesto da je tema reprezentacija, na kraju bilo bi ok da se čestita valjda Dinamu osvajanje naslova i kupa, priča se o klubu koji je treći, igračima na marginama koji nikog ne zanimaju i koji su završili pod navodnike karijere radi nesportskog načina života u 32 godini...
  • Nolifer
    7k
    Onda neka bude novi trener njihov i nek budu treći kad tolko silno źeli to treće mjesto sa njima :lol:
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Tko god misli da bi s juniorima bio treći nema pojma o nogometu kako god se on zvao... Pa borili bi se za ostanak s Rudešom, a vjerojatno ispali iz lige..
  • Zagi
    5.8k
    Strašno koliko glupa i podcjenjivačka izjava Dalića.
    Ne i iznenađujuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.