• immerwieder
    1.3k
    sutra ako austrija-danska bude 3-3, našima nikakva pobjeda ne znači prolaz,
    baš me zanima, taman je 20 godina od 2-2 danska-švedska kad su izbacili talijane,
    a švedi zabili u 89. za 2-2
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kaze Dalic da je on prvi postavio Gvardiola na l. beka

    Gvardiol u sezoni prije euro 2021 :grin:

    Screenshot-20240526-130841-Chrome.jpg
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Prvi u repstaciji :grin:
  • Ludovic IX
    6k
    Tam ga je stavio onaj čije prezime ne spominjemo pa se to ne racuna. Dalic je prvi
  • Ludovic IX
    6k
    ne volim kalinića ali dobro je spustio zalizanom...

    Izbornik Zlatko Dalić nekidan je rekao da bi s juniorima bio treći. Kako to komentirate?
    "Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ako misli na budućnost neka on na Europskom prvenstvu stavi Baturinu umjesto Modrića."
  • Mali Zeus
    10.4k
    Čak mi je i Kalinić draži od gutača samoglasnika. Šalu na stranu, ima Kalinić poantu.
  • Jos-Optimus
    730
    Pa i nema poantu, Dalić je aludirao na kupnje igrača sumnjive kvalitete koji onda igraju ispred tvojih klinaca, a rezultat nije ništa bolji. Luka Modrić, ipak, nije upitne kvalitete. Ali, drago mi je da se Kalinić slaže da je Bati nasljednik Luke Modrića
  • Mali Zeus
    10.4k
    Pa i nema poantu, Dalić je aludirao na kupnje igrača sumnjive kvalitete koji onda igraju ispred tvojih klinaca, a rezultat nije ništa bolji. Luka Modrić, ipak, nije upitne kvalitete. Ali, drago mi je da se Kalinić slaže da je Bati nasljednik Luke ModrićaJos-Optimus

    Mislim da je više poanta da on priča o mladima, a tim istim mladima ne daje baš toliko šansi koliko se busa u prsa. Bez obzira što je razlika repka klub.
  • The Undertaker
    4.4k
    Dalić je mislio da mu je Jalobušić smjestio sa Livajom i da je to bio njihov scenarij kako bi dodatno mobilizirali "prgavu familiju" a ovog oslobodili reprezentacije u kojoj mu se nije igralo.
    Sad kad je projekt propao iskoristio je priliku da Jakobušića dodatno pokopa.
    Naravno da Dalić ne misli da bi Hajduk bio treći sa juniorima ali to i nije bio cilj izjave.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Dalić je mislio da mu je Jalobušić smjestio sa Livajom i da je to bio njihov scenarij kako bi dodatno mobilizirali "prgavu familiju" a ovog oslobodili reprezentacije u kojoj mu se nije igralo.The Undertaker

    Svakako za razmišljati. Kao da su jedva čekali da on ode iz kampa tada jer eto kao nitko ga nije podržao. I onda naravno pila naopako Dalić je sve kriv, family itd.
  • Zagi
    5.8k
    Imao je zlatnu priliku izbaciti ga iz repke kada se nije pojavio na okupljanju uz COVID ispričnicu od doktora, a dan poslije bio na Mišinom koncertu u rulji.
    Nije, sve ostalo si je sam Dala kriv.

    Ponizno kalkuliranje.
  • Facke
    2.6k
    Kalinic opce nema koj izjaviti u vezi repke. On se je pokazal. Sigde de je bil , bili su problemi. Cude da ga denes nije bolela kicma. Ipak je sedel same na stolcu.
  • Jaro
    6k
    a realno, nije on komentirao repku, vec odgovarao Dalicu koji lupeta ovih dana prije priprema. Valjda sad, kad su poceli treninzi ce se fokosirat tamo gdje treba, a ne filozofirati o svakoj temi koja se pojavi u eteru. Dodatno, kog k rade "PR strucnjaci" oko saveza pa ne nauce ekipu da ne odgovara na irelevantna, ponavljajuca ili pitanja koja sluze samo za potpalu vatre.
    Kakve veze imaju i Livaja i Hajduk i njihovo kadroviranje prije pocetka priprema za Euro s izbornikom?
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kakve veze imaju i Livaja i Hajduk i njihovo kadroviranje prije pocetka priprema za Euro s izbornikom?Jaro

    Reić ga je intervjuirao. Iako da, Dalić treba znati kad i što reći. Malo vuče na Petkovića ili Petković na njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.