• Mali Zeus
    10.4k
    Čovječe, čak i ima slika Ademija kak razgovara na telefon.
  • xavier
    11.3k
    Kladim se da Ademi nije o tome ozbiljno niti razmišljao...Eduardo

    Ali pazi priču..."sve je već dogovorio s Arapima i onda je nazvao Bjelicu da ostaje" (zvuči logično, zar ne :cool: ) i to ne bilo kad nego, pazi sad ovo, baš u trenutku dok je Bjelica razgovarao s novinarom 24 sata. Kad mu je Ademi priopćio da ipak ostaje, Bjelica je odmah nazvao 24 sata da im javi tu informaciju.

    :rofl: :rofl: :rofl:

    Prilično sam siguran da "posao" nije išao dalje od Jurčićevog poziva Ademiju da dođe kod njega na što je ovaj vjerojatno odmah rekao "hvala, ali ne ide mi se (još) u Emirate", ali tako nije zanimljiva priča pa je treba "začiniti"...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Olivari na aparatima.
  • Eduardo
    17.9k
    Ma okrenulo ga u zadnjoj sekundi. Već se spakirao, rezervirao kartu i prelomio da ipak neće. Gluposti pišu.
  • Infinity
    15.4k
    Meni je taj tekst jutros smrdio. Ademi dogovorio i sad se trebaju dogovoriti klubovi? Valjda ide obratno. Cak je zabranjeno pregovarati s igracem pod ugovorom ako nisi prvo rijesio s njegovim klubom. Sumnjam da su mu iz Dinama dozvolili da pregovara prije nego je dogovorena odsteta i da si dozvole forsiranje transfera kad ovaj zagrize, a arapi ne nude dovoljno Dinamu.
  • xavier
    11.3k
    Meni je taj tekst jutros smrdio. Ademi dogovorio i sad se trebaju dogovoriti klubovi? Valjda ide obratno. Cak je zabranjeno pregovarati s igracem pod ugovorom ako nisi prvo rijesio s njegovim klubom. Sumnjam da su mu iz Dinama dozvolili da pregovara prije nego je dogovorena odsteta i da si dozvole forsiranje transfera kad ovaj zagrize, a arapi ne nude dovoljno Dinamu.Infinity

    Naravno da je smrdilo iako što se tiče ovog, Ademi je u kategoriji igrača kojima Dinamo "neće raditi probleme ako žele otići" (stvarno mi ide na živce taj izraz).

    Što se tiče "zabrane", to stoji samo u teoriji. Pa naravno da u praksi svatko prvo kontaktira igrača. Tko bi bio lud uopće ulaziti u pregovore s klubom ako igrač nije zainteresiran :wink:

    Čak i Ameri, koji inače jako drže do takvih stvari, žmire na takve stvari. NBA momčadi ne bi smjele pregovarati sa slobodnim igračima do otvaranja "free agencyja" pa bez obzira na to, u prvih 10-ak minuta imamo gomilu dogovorenih prijelaza. Eto, stvarno su brzi :rofl:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Već su xavier i marcio to pisali ali to oko nerađenja problema sa strane kluba. Boli glava. :groan:
    Kao hvala ti što si toliko ostao pa ti sada nećemo raditi probleme.
    Ili nagrada za vjernost. Koji je ono igrač zadnji otišao i to mu je bila nagrada za vjernost, baš su tako rekli..
  • reziser
    6.5k
    ako nije otišao u emirate, ne znači da neće otići, ako dođe ponuda koja će ga izuti iz cipela

    ja bi ga zadržao na sve moguće načine, a i ipak je dužan klubu koji ga je držao na plaći za vrijeme suspenzije
  • Jaki
    100
    Aki je pokazao da mu je Dinamo ispred para svi znamo koliko placaju tamo i Bjelica kaze da mu je rekao da je spreman zavrsiti karijeru u Dinamu!
  • xavier
    11.3k
    Aki je pokazao da mu je Dinamo ispred para svi znamo koliko placaju tamo i Bjelica kaze da mu je rekao da je spreman zavrsiti karijeru u Dinamu!Jaki

    Pa nije se o parama ni radilo. Mislim da je više do toga što je Ademi previše kompetitivan tip da bi s 28 godina išao u Emirate.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma bilo mi je ono sumnjivo Dinamo mu neće pravit probleme, a već su odbili par ponuda za njega proteklih transfer rokova jer nisu bile dovoljno dobre. Šta se to promjenilo u međuvremenu da mu najednom neće pravit probleme i da prodajemo kapetana sa sitniš jer je on to zaslužio, pa nismo mi tuga s juga bokte...
  • deda
    29k
    Meni se bljuje od tih fraza "nećemo mu praviti probleme", "zaslužio je transfer", "izuvanje iz cipela", "nemoralna ponuda" i slično. Svakome tko ih rabi želim da dobije šugu.
  • SAS1987
    13.8k
    Svi igrači su pošteno plačeni i pod ugovorom. Nije problem ako netko želi novi izazov (npr Olmo) ali klub treba dobiti dovoljno dobro odstetu. Ako se kojemu igracu višina odštete ne sviđa, može slobodno pricekati kraj ugovora.

    Dinamo od lige prvaka direktno zaradi blizu 30 000 000€ i zbog toga treba biti fokus na ocuvanje nivoja kvalitete koja ti "garantira" da češ u ligu prvaka bar 3 puta u 5 godina. I zbog toga su nam zbog financija iskusni i dokazano kvalitetni igrači (Orsic, Ademi..) vazniji u ekipi od npr 7 000 000€ odštete.
  • Crusades1986
    10k
    vazniji u ekipi od npr 7 000 000€ odštete.SAS1987

    I vazniji od toga da im u prilici za transfer "klub nece radit probleme" i to za igraca u jako dobrim igrackim godinama. Konstanto smanjivanje ugleda i vrijednosti kluba sa tim pustanjem igraca.
  • deda
    29k
    Ta retorika umanjuje ugled kluba, ali gospoda u upravi nisu toga svjesna. Nadam se da čitate :cool:

    PS. Šalim se naravno, znam da čitate. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions