• The Undertaker
    4.5k
    Jedini igrač kojeg Dinamo ne smije prodati je Ademi. On je 50% ekipe. Neka mu se da plaća u rangu najviše u klubu i neka ostane. Jasno, ako čovjek želi. Prodaja Ademija znači i da se klub odriče borbe za ozbiljan rezultat u EL/CL slijedeće godine a to je ujedno i poruka svima koji nešto vrijede, uključujući i Bjelicu, da idu.
  • marcio amoroso
    33.9k
    I Bjelica je okrenuo priču, od priče da treba 5, 6 igrača za novi europski iskorak do priče da imamo unutarnje rezerve i da ne treba nitko.
    Možda se i on sprema za odlazak.
  • Đuka
    91
    Bjelica je govorio da nema smisla pojačavati momčad za ovu polusezonu jer već ima previše igrača, a ostale su samo HNL i kup utakmice( HNL je, možemo reći, već osvojen). Ta pojačanja će vrlo vjerojatno doći na ljeto, a moglo bi se dogoditi i da Dinamo kupi kojeg defenzivnog veznog u idućih par dana sada kada je otišao Ademi
  • Neki tip
    19.6k
    Možda se i on sprema za odlazak.marcio amoroso

    Kad bi prodali 4, 5 stozernih igraca, a on odlucio ostati i od "unutarnjih rezervi" napravio nove Oršiće, Ademije i Petkoviće te ponovio uspjehe - dao bih otkaz i izučio kiparstvo te mu osobno, o svom trošku, izradio spomenik u prirodnoj veličini.

    Šanse da se sve to dogodi sami procijenite.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Šanse da postaneš kipar su male :cool:
    Ali šanse da se ne dovedu pojačanja nego da se pokuša sa Ćužeom, Gjirom itd su po meni velike.
  • Neki tip
    19.6k
    slažem se s obje pretpostavke.. a sad još na njih dodaj vjerojatnost da Bjelica ostane, bez pojačanja pokuša s ovima i uspije ponoviti..

    Vrijedilo bi kiparske karijere. :cool:
  • Kwedi
    3.8k
    Ademi već dugo vremena želi van, samo nije bilo kmečanja prema van.

    Ugovorom Dinamo nemre parirati Al Nasru.

    Iluzorno je očekivati ostanak ak ti netko nudi 2 ili 3 puta veće novce; ne opravdam nikog al treba biti realan situacije u kojoj je Dinamo (slaba liga, financije na razini lige ili istočne Europe fantastične,al na razini cijele Europe prosjek i plus izazov kako financijski tako i igrački je ipak van Maksimira) i jednostavno to je nogometni život gdje veća riba jede manju te se nemre spriječiti takve pojave.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ademi već dugo vremena želi van, samo nije bilo kmečanja prema van.

    Dugo vremena? Pa suspenzija mu je istekla prije dvije godine. Što ga netko nije uzeo tada? Klub je imao sva prava da legalno i bez odštete raskine ugovor. Čak je mogao tražiti i odštetu od igrača. Neka prodaju još Livakovića, Petkovića i Oršića pa smo dostigli Hajduk po kvaliteti.
  • Kwedi
    3.8k
    skoro tri godine točnije. Ademi je htio nakon prezimljavanja u Europi na zapad.
  • xavier
    11.4k
    Evo, ipak ostaje Ademi. Ponuda je očito bila tu i bila je izdašna, ali je Ademi odlučio ipak je ne prihvatiti jer mi nema baš previše smisla ova novinarska formulacija kako je "sve dogovorio s Arapima i onda odlučio ostati".
  • Jaki
    100
    Ademi kapetane,vođo,ikono,institucijo eto samo tu cu rec mogo si ic masu puta za parama ali nisi odabrao si ljubav prema klubu bit ces nas Totti.
  • Dudu
    2.6k
    Svaka čast na odluci. Meni iz moje fotelje ta je odluka i logična, zašto bi išao s 28 godina završavati karijeru u jebene Emirate. Ok su pare, ali djeluje mi kao racionalan lik koji će znati živjeti s ovih par milijuna koje je zaradio u Dinamu..
  • deda
    29.5k
    Gdje sad veli da ne odlazi?
  • Eduardo
    18.1k
    Veliki preokret... Drama i samo drama :vomit:

    Kladim se da Ademi nije o tome ozbiljno niti razmišljao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions