• Kwedi
    3.8k
    Transfermarkt kaže da je rođen u Zagrebu
  • Dino
    2.3k
    Jel ovo moguce!?
  • Ero
    942
    Hmm ništa od priče o Tottiju
  • dzg7
    276
    I ovako smo tanki na toj poziciji, sada ako i on ode...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Što reći što nije bilo rečeno 100 puta do sada.

    Bar ekipa u SN-u zadovoljno trlja ruke. Napravili nešto u Europi i sad smo mirni, možemo sve prodat.
  • nkdz
    829
    Njega bi zadnjeg prodao, koliko on nama vrijedi nije moguce u lovi izraziti.
    Na poziciji na kojoj smo slabi nakon odlaska Šunjića ostajemo bez igraca jer Gjira(Đira) još zasad nije pokazao da može konstantno u europi igrati.

    Nadam se da nije istina i da je članak patka
  • Kwedi
    3.8k
    tironi je autor, on i ekipa iz šporkih su blizu oltara pa vjerojatno je isitna
  • marcio amoroso
    33.9k
    Zanimljivo da ako ode Ademi imamo slobodne brojeve 3, 4, 5, 6 i 7 a zauzete 55, 66 i 77 :nerd:
  • xavier
    11.4k
    I ovako smo tanki na toj poziciji, sada ako i on ode...dzg7

    Upravo to. Prošlog ljeta smo, pokazalo se kasnije s pravom, kukali zbog prodaje Šunjića iz razloga što smo ostali samo s jednim dokazanim defanzivnim veznim i sad prodajemo i tog jednog. Svaka čast klincima koji dolaze, ali radi se o možda i ključnoj poziciji u momčadi i nisam siguran da će oni za pola godine biti spremni voditi Dinamo u LP.

    Ademi je još neki dan govorio o ostanku u klubu i nisam baš stekao dojam da nešto silno želi otići.

    Napisao sam već više puta da je meni jasno da Olmo ne može ostati i ne razumijem ljude koji se čude tom transferu, ali igrače kao Ademi bi trebali zadržavati pod svaku cijenu ako je rezultat, a ne samo punjenje blagajne, ono što vodstvo kluba želi.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Opravdanje može biti samo da su ga ozljede uništile i da više ne može igrati na ovom nivou.
    Inače za ovu prodaju nema opravdanja.
    Meni je najgluplja ova izjava da mu klub neće raditi probleme.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Nije to samo do pozicije i jesmo li tanki nego i do toga da je čovjek kapetan, vođa, legenda, treba uzeti u obzir i što donosi u svlačionici ili na klupi, ne samo na terenu.
  • Kwedi
    3.8k
    Ademi je još neki dan govorio o ostanku u klubu i nisam baš stekao dojam da nešto silno želi otići.xavier

    Moja karijera je nešto posebno. Od uspona, padova, one afere u kojoj sam nevin bio izoliran i odvojen od nogometa, pa do sada kada smo pisali povijest Dinama. I zato ne mogu biti decidiran prema nekim stvarima i opcijama. Pa koji igrač ne bi htio biti Totti kluba koji voliš, ali ne mogu sada to reći a sutra dođe ponuda s kojom se klub složi i odem iz Maksimira. Bit će što bude. Naravno, želja mi je igrati u ligama Petice.
  • xavier
    11.4k
    Pa koji igrač ne bi htio biti Totti kluba koji voliš, ali ne mogu sada to reći a sutra dođe ponuda s kojom se klub složi i odem iz Maksimira. Bit će što bude. Naravno, želja mi je igrati u ligama Petice.Kwedi

    Znači naslovi su, kao i obično, bili izvučeni iz konteksta, ali ja prvenstveno nisam ni pisao iz perspektive igrača nego iz perspektive kluba. Prošle jeseni je očito nedostajao još jedan defanzivac u veznom redu i klub sad proda jedinog pravog kojeg smo imali.

    A nije baš ni otišao u "ligu petice"...
  • Kwedi
    3.8k
    Celticovi navijači ne bi baš Benkovića ponovo. Pametni ljudi.

    And following the news linking him with a return to Celtic, many supporters have taken to Twitter to express their concerns over whether Benkovic would be a good signing for Celtic due to his previous injury problems.

    https://readceltic.com/?p=58620&preview=true
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions