• deda
    29.8k
    Malo ste mi nekako svi u bedu, pa nije vrag da nitko ne razmišlja o tome. Meni se više čini kako se oprezno odvaguje jer ovoj momčadi ne treba dodavati kvantitetu nego kvalitetu. Dakle, ne oni prijelazni rokovi sa 8-9 prinova, već smjerno određeni prema 2-3 kvalitetna igrača.
  • Kwedi
    3.8k
    pretprošli ljetni rok došlo milijun igrača (majer, dilaver, oršić, ktc, leovac, petko) pa se sve lijepo posložilo u kratkom periodu.

    ako se zna unaprijed bar otprilke kakvog igrača dovodiš i što ti treba - nema problema.

    ivanušec je isto dobar primjer toga.

    andrić i beli negativni,al to je više područje menadžerskih smicalica i izvlačenja para
  • xavier
    11.4k
    pretprošli ljetni rok došlo milijun igrača (majer, dilaver, oršić, ktc, leovac, petko) pa se sve lijepo posložilo u kratkom periodu.Kwedi

    Pa sad, ne znam što smatraš "kratkim periodom", ali...od igrača koje si naveo, Majer sve to vrijeme nije naročito bitan. Leovac je u Europa ligi prvi put nastupio tek u 12. mjesecu protiv Anderlechta. Petković je prvi nastupio tek u 10. mjesecu u drugom klolu protiv Anderlechta da bi nakon toga ulazio s klupe jer je u tom trenutku zapravo figurirao kao zamjena Gavranoviću.

    Ostala trojica su se stvarno veoma brzo "kliknuli".
  • LovroZG
    1.3k
    I Leovac je odma bio starter, sam se ozlijedio nakon Young Boysa.
  • xavier
    11.4k
    I Leovac je odma bio starter, sam se ozlijedio nakon Young Boysa.LovroZG

    U pravu. Igrao je kvalifikacije LP, ali je bio ozljeđen u skupini EL pa sam si nekako u glavi složio da je tek kasnije upao u prvih 11...mea culpa :monkey:
  • Majki2111
    2.9k
    Prodavanjem stožernih igrača iz ovog kadra bi bio udarac na ambicije u Ligi prvaka u smislu prolaska grupe istog natjecanja. Pneko osvježenje bi dobro došlo. Prodaja ne. Imamo sistem, imamo igrače koji su komplementarni jedni drugom. Ovako bi to sve izgubili. Treba tako razmišljat.
  • marcio amoroso
    34k
    Zanimljivo da ovaj prelazni rok baš puno klubova traži klasičnog napadača a nigdje, baš nigdje se ne spominje Petković.
    Inter, Lazio, Napoli, United, Tottenham, Napoli, Barcelona, Chelsea su neki od tih klubova.
  • deda
    29.8k
    Ozljede su poharale mnoge, a Bruno baš nije gol igač kakvog oni traže.
  • Nino Bule
    12.2k
    Naslov indexovog članka: "Dinamov bjegunac napokon ima novi klub, Modrima višemilijunska odšteta"

    Tekst:
    "Tu nam je vijest potvrdio izvor iz Dinama, a saznali smo da će prvak Hrvatske dobiti višemilijunsku odštetu (u kunama)."
  • deda
    29.8k
    Sassuolo poslao službenu ponudu za Edina Julardžiju. Cifra se ne navodi. Dinamo odbio. Izvor: Di Marzio
  • Smotanihaker
    630
    Po SN, Cuze ide u Istru natrag na posudbu.
  • deda
    29.8k
    Ova situacija s Miškovićem mi je totalno nejasna. On je kod nas na posudbi iz Osijeka do 30.6.2020., a mi ga sad šaljemo do tada na posudbu u Zrinjski. :angry:
  • SAS1987
    14k
    vjerovatno ima dinamo pravo otkupa te su ga posudili u prvoligaški klub u kojem bi trebao pokazati ako je dovoljno kvalitetan ili ne.

    Jedino bi moglo biti diskutabilno ako ga nebi bilo bolje poslat u neki hnl klub ili Olimpiju koja ipak ima bolje uvjete. Ali i Zrinjski je ok.
  • JJ44
    23
    https://infoatletico.com.ar/2020/01/31/matias-godoy-a-un-paso-de-croacia/

    Pišu da je posao pred završetkom, posudba s opcijom kupnje.


    BTW, pozdrav svima! :cool:
  • marcio amoroso
    34k

    Pozzz i dobrodošao na Zonu :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions