• marcio amoroso
    34k
    A vi, kako te :rofl:
  • Gelipter
    3.5k
    Smije mi se i plače od sreće u isto vrijeme. Bemti sezonu i nogomet. Uživajmo svi!
  • Noel
    4.4k
    Krkaliću majstore, možda i najzaslužniji za cijelu sezonu! Živjeli!
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Dragi moji zonaši ,kakva sezona ,kakvo ludilo,kakva sreca . Kad se sjwtim di smo bili,pucali po šavovima a svi se nasldjivalji i poceli šprdati sa nama. Pa mi smo osvojili oba trofeja,halooo,pa nikad sretniji nisam bio u zivotu. Zacepili gubicu svima . Ako bog da i sreca junacka i real pobjedi mi smo u poziciji kakvoj nismo bili dugo. Bitcemo prvaci i narednih 20 godina kad smo sad to postali i pokazali svima da nema veceg klub od Dinama. Cestitke svima od :heart:
  • Captain America
    15.3k
    Miško malo kiselo djeluje prilikom rukovanja s Jakirom :lol:
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kakva sezona... :smile: :smile: :smile:
  • Markelo
    2.5k
    400 ljudi i to u kavezu na proslavi titule u finalu kupa. Bravo Hns jos jedanput
  • Ivan0302
    304
    Hvala vam svima ljudi na svemu volim vas sve, stresno, teško, ali na kraju gard, i građanski uzeti.
  • juraa
    51
    JEL SE ZNA KAJ ZA DOCEK??
  • sport
    2.5k
    Čestitke ekipi iz Dinamovog proljeća,sve je krenulo na bolje nakon njihovog dolaska u klub.
  • Paggini
    10.9k


    Ti si se baš specijalizirao za te "oce bit doceka" postove hahahaha
  • don
    2.6k
    Hahahahahahah kakav doktor ja ne vjerujem
  • Marley
    1.2k
    Jao sto ih je lijepo za vidjeti dok slave :love:
    Hvalaaaa vam lavovi nasi :heart:

    P.s. zaista se nadam da nece sad/veceras nekome pasti na pamet kenjati kako ova igra/kadar/trener...... nisu za Europu i slicno. Ajd ostavite to barem za sutra. Veceras samo festa!!!
  • jedan u nizu
    6.8k
    JEL SE ZNA KAJ ZA DOCEK??juraa

    stari, odi sam ak treba. Ne treba biti nista 'organizirano', samo dodi i pojavi se. Skupis par frendova, dodite i stanite pred bus, zapalite baklju ak ima i imat ces provod sa igracima kakav ces pamtiti citav zivot ;)
  • veselko tenžera
    1.5k
    Od propasti do nove uprave, trostruke krune i jednu pobjedu Reala daleko od dva prezimljavanja u Europi u istoj sezoni :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.