• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Božja pravda
    Uživajte :heart:
  • Medford Hernan
    138
    Kako je lijepo slušati ovog Sopića sada kad se okreće protiv igrača i izjava tipa.. napadač treba zabiti gol... Epski raspad magaradi ali ni ovi nisu daleko.
    Kompleksi za sva vremena!
  • Marley
    1.2k
    ajme ovo zvuci toliko super, da razmisljam je li vrijedno potencijalnog razvoda braka :lol:
  • Mrvica
    3.6k
    Šta bi bilo da nismo propali, osvojili bi i LP! :rofl:
  • emilperska
    4.5k
    Nevjerojatna sezona..
    Ovo danas opet neka specifična tekma, kako je krenulo mislio sam da će biti bliže ovoj zadnjoj tekmi na Rujevici, na kraju ih školovali bolje nego što Real školuje ekipu u osmini finala LP.

    Strašno nešto..

    Od ovih većih utakmica ove sezone, ovo je vjerojatno najzrelija ozbiljna utakmica Jakirovog Dinama. Ovo i Betis obje tekme.
    Utakmice protiv jogurta ne računam jer smo visili ozbiljno u obje tekme..
  • NitkoBitan
    13.7k
    Ti Rijecani su danas skoro premasili tovare. Konstantno dobacivanje sa klupe sucima...
  • juraa
    51
    hahahaha nisam iz zga pa pitam...
  • Navijač Dinama
    7.9k
    " Nikad lošiji Dinamo" uzeo trostruku titulu, po gledajući bodove i igru protiv Rijeke šampionskih ambicija(pravde) nikad jačeg Hajduka, i uvijek neugodnih protivnika Osijeka i Lokomotive.

    Što bi bilo tek da nismo u rasulu.. :smile:
  • ShanKu
    458
    Čestitam svima na Zoni Dinamo za tri pehara ove sezone... :clap: živjeli!
  • Nogo
    1.9k
    Ovo je bila pobjeda za nas navijače koji smo vjerovali u njih i vratili su nam s duplom krunom i superkupom!

    Jakir, igrači, kapa do boda!!
    I najgoroj sezoni dođe sunce i na kraju oduvašmo i Hajduk i Rijeku! To mogu samo najbolji.
    Ovo nije sreća, ovo je iskustvo i ovo je jednom riječju Dinamo!!!

    :heart:
  • Meritokrat
    57
    Bulat je sve rekao " iz dva udarca po golu, zabili smo dva gola " i osmijeh od uha do uha.
    To ja zovem relanošću da smo mi ove sezone izvukli sve na sreću, nezrelost i nedoraslost protivnika.
    Srednja ekipa Europe bi zabila dva gola u prvih 20 minuta i kraj priče.
    Mi amo Real Madrid za Hnl.
  • DrawTube
    3.6k
    Hvala još jednom na čestitkama NkIstra. Bila bi kozmička pravda da uđu u Europu iduće sezone umjesto kmečavaca
  • Paggini
    11.3k


    Ma brate dopali u nedjelju i ak me uhvatis, dobit ces cugicu i par baklji pa cemo festat
  • Mr Anderson
    6.1k
    Nisam niš pisao za vrijeme tekme, niti ću čitat komentare. Tu smo gledali u klubu i ekipa je počela pizdit nakon 15 minuta. Ja sam samo rekao, na kraju se mrtvi broje.
    I to ti je tak...nadmoćniji protivnik.
    Bravo za ekipu i trenera.
  • runtothehills
    382
    Mozda i najdraza sezona.
    Kup je naš, to ti je tak, bum klik klak..!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.