• striko
    1.3k
    Samo da opet ne prolazimo slučaj Petković cijelo ljeto. Neka što prije odluči da mirnije spavamo.
  • austrijanac
    2.9k
    Već više puta naglašeno da samo dvije osobe znaju koje se igrače gleda.

    Stoga bilokakva naklapanja odma pripišite menađerskim guranjima. I bez nervoze :)
  • Nino Bule
    12k


    Promjeni sport koji pratis jer ako ovako reagiras na nagađanja foruma poput transfermarkta nebus dugo ostao normalan.
  • DiddyGuela
    1.2k


    Ja sam miran uoci prijelaznog roka. Konacno imamo ljude koji gledaju interes Dinama a ne rikverc igraca i njihovih menađera.

    Sve ce to biti dobro, samo jos neka nam se poklopi rezlultat finala LP pa da nasi u klubu imaju vremena u miru sastaviti igracki kadar.
  • Meritokrat
    57
    Nadam se da ste u pravu.
    Nakon 3-4 PR-a puše se i na zaleđeno, a ne hladno.
  • Mr Anderson
    5.9k

    Stvarno te ne kužim, došao si prije dva dana na forum i od početka ganjaš neku histeriju, negativu, izvlačiš stvari iz tračeva po forumima. Skuliraj se malo.
  • Meritokrat
    57
    Čekaj, ne smijem napisati ništa? Tebe trebam pitati prije nego nešto napišem?
    Komentiram što se piše, po tebi bi trebao pisati da dovodimo Frimponga? U čemu je tvoj problem?

    Zabrinut sam, imamo veliku šansu ući u skupine, ako ne dovedemo ozbiljna krila mi s ovim igračima nemamo nikakve šanse protiv Galatasaraya i Bødoa, a s obzirom kako je Qarabag odigrao protiv Bayera, ni tu nisam optimističan.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Čekaj, ne smijem napisati ništa? Tebe trebam pitati prije nego nešto napišem?
    Komentiram što se piše, po tebi bi trebao pisati da dovodimo Frimponga? U čemu je tvoj problem?

    Zabrinut sam, imamo veliku šansu ući u skupine, ako ne dovedemo ozbiljna krila mi s ovim igračima nemamo nikakve šanse protiv Galatasaraya i Bødoa, a s obzirom kako je Qarabag odigrao protiv Bayera, ni tu nisam optimističan.
    Meritokrat

    Ne moraš mene ništa pitati, smiješ pisati.
    Samo kažem da si iritantan, prvenstvo još nije ni završilo, a ti širiš histeriju ko da je predzadnji dan prijelaznog roka. Niti znaš koga se gleda od pojačanja nti s kim se pregovara, a lupaš gluposti koje nađeš na bespućima interneta ko nešto što je istinito i točno.
  • Meritokrat
    57
    Nisam rekao da je istina i da je točno.
    Kako možeš biti tako miran i zadovoljan nakon blago rečebo katastrofalnih prošlih PR rokova?
    Razumijem da su ti ljudi otišli izuzev naše drage Vlatkice, ali dovođenje 3-4 igrača zadnjih 3 dana PR-a, ne zna se koji je lošiji od lošijeg.
    Zato sam zabrinut, normalno da odmah reagiram na Gojaka i Šunjića. Opet, jasno mi je da novinari popunjavaju kvote. S druge strane ne kaže se uzalud " gdje ima dima ima i vatre ".

    Treba završiti Rijeku i Rudeš, pa će se opet pisati PR je tek krenuo, a vi pišete da ne dovodimo nikoga. Identično je bilo zadnji put.
  • don
    2.4k
    Dinamo Zagreb radi na dovođenju Viniciusa Juniora.


    evo da se malo smiriš s obzirom da si povjerovao forumu na transfermartku da dovodimo Gojaka, povjeruj i ovo. Sa Dinamovog foruma :wink :
  • Peškaman
    2.9k
    Ne znam što se uopće pecate na iste komentare,ignoriraš ga i gotovo.
    Naziv teme je nagađanja,tračevi,nek' se nagađa,nek' se trača.
  • DiddyGuela
    1.2k


    Maric i Miskovic danas prije finalne utakmice dogovaraju transfer Ivanovica u Dinamo!
  • Maximo
    313


    On ni u rijeci ne igra...ne treba hvala
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Šunjic bi bio perverzno pojacanje ,pitbull kakvog nemamo. Šestica bolja od svih koji su se dovoditi u kontestu sa Dinamom,i selahi i cokaj i svi ostali. Iskusan a relativno mlad. Ako ima sanse volio bi šunju vidjeti u dresu Dinama
  • dumitrumitu
    871
    Kad kažete da samo dvije osobe imaju informacije o transferima, jesu to Miro Vugrinec i Sanjinlego?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions