• Jaro
    6k
    Kad kažete da samo dvije osobe imaju informacije o transferima, jesu to Miro Vugrinec i Sanjinlego?dumitrumitu

    pa ko drugi, tj. treći?
  • blue heart 72
    1.5k
    Možda je nepopularno mišljenje. Kaj mislite o Titraouiu? Početkom sezone je propao transfer, da li je stvarno bio toliko ozlijeđen (čisto sumnjam) ili je bilo bitno minirati transfer zbog Darija, ne znam. Osobno mislim da je bio miniran transfer. Ako smo mišljenja da bi nam on kao igrač dobro došao, bi li imalo smisla opet otići po njega i probat njemu i klubu objasniti da onih ljudi koji su sve to minirali više nema u klubu?
  • Meritokrat
    57

    To nije pojačanje za KL/EL/LP.
    Da riješi Goricu, Istru, Varaždin to je u redu.
  • Meritokrat
    57

    Sigurno bolje od igrača koji ne igra u klubu koji je ispao u treću ligu.
  • Orc123
    5.8k
    Evo sam Sopic govori o Pjaci i njegovim koljenima. Realno ne isplati ga se dovoditi. Pre veliki rizik....traziti bolje opcije.
  • Dinaminjo
    599
    I Selahi se iskljucio danas iz ikakvih kombinacija..
  • rioda
    3.3k
    Ne samo koljena, nego me tokom cijele sezone u utakmicama s nama uopće nije uvjerio da ga trebamo dovesti
  • Paggini
    10k
    Malo igraca sam volio kao Pjacu u Dinamu, zato bih i volio da ostane u Rijeci.

    Njemu je tamo jebeno, obozavaju ga, on dobro tamo igra i uziva. Nece ga se jebati za losih 15 minuta, zicer ovo ono.
  • deda
    29.2k
    Je, ipak su oni mali klub. Mi smo Dinamo. :wink:
  • Brusa
    969
    ništa nije odigrao u nijednoj utakmici protiv nas... Tako da, sretno, al mislim da nam nije nikakvo pojačane
  • ibro1986
    73
    ivanovic... malo jaci od kisele vode
  • sport
    2.4k
    Zajec za Germanijak:Znači, idući cilj, pojačanja i Liga prvaka?

    "Da, pojačanja i Liga prvaka to je sljedeći cilj i da nastavimo sve ono što zacrtali."
  • Captain America
    15k
    Nemam nikakvih problema s koljenima, dapače, nisam se već dugo ovako osjećao, zamjena nije bila zbog bolova. To je trenerova odluka, nisam čuo zašto me mijenjao, ali koljena nisu u pitanju.

    Chick fight.

    giphy.gif
  • emilperska
    4k
    Pisao sam više puta da Pjaca u HNLu ima sličnu statistiku kao Vidović koji ne izvodi prekide i ne igra na svojoj poziciji.

    Hvala mu za one 2 sezone, ali to je nadam se to od njega i Dinama.

    Stoper, desno krilo su muss.
    Ako smo u stisci s parama za treće pojačanje se treba odlučiti da li dovoditi još jednu pravu špicu ili još jednog lijevog beka. Naravno pod uvjetom da Bruno i Baturina ostanu. S naglaskom na Brunu.

    Ova momčad uz pravo desno krilo i još jednog stopera je jako jako ozbiljna momčad. Ja osobno nemam iluzija da ćemo mi sad dovest 6 perverznih pojačanja i ne želim da se ide na neku kvantitetu nego 2, 3 max pojačanja, ali jaka pojačanja. Razina Kaneko nije dovoljna i nepotrebna je..
  • Mlađi referent
    11.3k


    Ne znam sad kaj je istina, ali ako fakat koljena nemaju veze s tim onda za mene poprilično šupačka izjava Sopića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions