• Teofil Kateran
    1.4k
    Šunjić mislim da nije realan zbog plaće. Ako je spreman znatno smanjiti plaću u odnosu na ovu u Birminghamu onda je definitivno pojačanje, ali da ima plaću u rangu Petkovića stvarno nema smisla… Jako puno novca bi otišlo na njegovu plaću, a za te novce bi mogli platit nekog stranca koji je dokazaniji od njega. Sad ovisi kako on razmišlja, želi li si dignut karijeru ili želi zarađivat…
  • Facke
    3.6k
    Mene se Sunjic uopce ne svida. Ko ga je pratil zna kak on sad zgleda u nogometnem smislu. Nazalost nije isti igrac kakuv je bil v Dinamu. Unazadil je v Birminghamu i to dosta. Za mensu placu ok al za te novce nema sanse. Al znajuci kakav je tip, prva dobra ponuda i ode on la papa opet. Kad ga negva draga v sakica drzi.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja ga ne bih dovodio, imao bi jeben ugovor, a i dok je bio kod nas mi se činilo da želi što prije otić jer mu je ispod časti igrat pred par tisuća ljudi umjesto punog stadiona.
  • NitkoBitan
    17.6k
    želi što prije otić jer mu je ispod časti igrat pred par tisuća ljudi umjesto punog stadiona.Keyser Soze

    To ocito nije problem igracima u Saudijskoj Arabiji.
  • Orc123
    8.1k
    Covjek ciji je klub ispao u 3. rang Engleskog nogometa, a on je participirao u 67posto utakmica, koji je prošle godine imao jedini izlet u 1. ligu i to opet u klub koji je ispao u 2. rang Njemackog nogometa u kojem je igrao jako malo i to kaj je igrao nije vrijedno spomena. Cak je i Uremovic igrao više i ostavio bolji dojam. Koliko bi takav igrac trebao kostati? Njegove reference nisu nista puno bolje od npr. Halilovica ili Maxa, onda ni placa ne moze biti dupla u odnosu na njih. Ponavljam, nista nemam protiv da se dovede ko kvalitetna rotacija ali sve iznad 0,5 mil eura bila bi direktna steta na financije kluba i na zagovarano smanjenje proracuna kluba.
  • Zagi
    7.7k
    Profilno nam baš takav igrač treba. Ta ratoborna , prgava 6ica-8ica.
    Baš on? Tko će ga znat. Kod nas je bio odličan ali ovo sve poslije izgleda ispodprosječno.

    Trebao bi po pedigreu odmah biti bolji od Selahija, ne?
    Ovisi za koliko para.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Profilno, nadam se da ćemo dovest takvog igrača. I nadam se da to neće bit Šunjić

    Glava, žena, plaća, dobre partije su daleko iza njega. To mi je još jedan transfer “možda top, možda flop”, a takvih mi je dosta. Nadam se da ćemo krenut dovlačit igrače dostojnih standarda Dinama koji su jednostavno plug and play.
  • Žan
    164
    nedaj Boze !
  • Mr Anderson
    8.2k
    Šunjić nikad nije bio neki znalac, a njegove glavne kvalitete budu padale što bude stariji. Ja bi ga doveo za neku razumnu plaću, ali nisam siguran da bi kod nas bio u prvih 15-16.
  • blue heart 72
    1.7k
    Ovi "novinari" stalno recikliraju ista imena. Ja se nadam da dovedemo dvije ili tri "mrcine". Ono što me također veoma interesira je provjetravanje svlačionice i smanjenje kadra. Naravno da u toj križaljki veliku ulogu ima i ishod finala LP-a
  • Meritokrat
    57
    Ja sam isto pročitao za Gojaka. Dakle Gojak i Šunjić. Zar stvarno nema drugih igrača osim bivših?
    Ma neka dovedu Luku Menala i Boćkaja i eto imamo lijevog beka i desno krilo.
    Ne mogu vjerovati!
  • Zagi
    7.7k
    Gojak je stara "vijest". Menađer koristi naše ime da ga malo gurne.

    Ovo za Šunjića je jednako neutemeljeno.

    Bez brige.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    To su samo nagađanja, nitko iz kluba to nije rekao
  • Paggini
    21.3k
    Ne mogu vjerovati!Meritokrat

    Ajmo ne ulaziti u perpetualni tornado mržnje i ljutnje prema ljudima koji donose odluke zbog članaka tih imbecila koji su ispunjavanje "DINAMO TRANSFERI" kvote. Više puta je rečeno da dvoje ljudi u klubu ima informaciju s kim se priča, o kom se razmišlja i ostalo.

    A ove pizdarije "NE MOGU VJEROVATI DA DOVODE GOJAKA PA ŠTA SE RADI U DINAMU" nikom ne pomaže.

    A mislim šta ja isto pričam, svi ovdje znamo šta će ova tema postati za mjesec dana...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions