• Zagi
    7.7k
    Btw kak to da im je uopće Kalinić u igri za SD?Mali Zeus

    Ne mogu privući bolje. Tko bi bio SD u toj atmosferi?
    Nit para, nit vremena ali zato potpuno nerealna očekivanja. Dobro , kak?

    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
  • Mali Zeus
    12.8k
    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
    Zagi

    Jel to fakat negdje pisalo? :grin:
  • Eduardo
    20.1k
    citira Ljubića iz UpU podcasta :sweat:
  • Paggini
    20.2k
    I to što oni kažu da je Livaja igrao načet bih uzeo s rezervom, s obzirom na njihovu praksu laganja i štićenja boga baluna... Kao, "livaja prebio dajakua brale viruj mi" je zli trač, ali "livaja ti igra pod injekcijama brale viruj mi" jer uzeto kao činjenica. Ništa im ne vjerujem
  • Mr Anderson
    8k
    Argumenti za Kalinića su pazi sad...
    "Igrao u puno klubova pa poznaje puno ljudi. Zamislite koja su to sve imena u mobitelu..."
    To je to.
    Zagi

    Kalinić baš ne djeluje ko tip koji ima pono prijatelja i ljudi s kojima bi bio u dobrim odnosima. Već vidim kak raznorazni menadžeri i predsjednici blokiraju njegov broj kad ih zove.
  • Zagi
    7.7k
    Nije pisalo, iz podcasta. Onaj Gabelić.
    Ugasio nakon 3 minute, nisam si mogao odgvoriti na pitanje koji mi je k da gubim vrijeme na ovo.
  • Keyser Soze
    10k
    Ne kužiš, Livaju tuku, al mu ne sviraju prekršaje :lol:
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Kalinić mi djeluje kao lik koji nema smartphone, a brojeve ne zna spremiti
  • Captain America
    17.7k
    Sad se vi sprdate s Kalinim kontaktikma. Pitam ja vas, za kog se Perišić zauzeo kad ga je uklještilo u leđima u ljeto 2018.?

    Ako to nije dovoljan pokazatelj da će Perišić ostati i osvojiti naslov 2025., što je?
  • Eduardo
    20.1k
    2:22 o Kaliniću kao SD-u.
  • DiddyGuela
    2k
    Jedan od najjacih karakera...o jebote. Tip karakera ko Tudor, bahat i arogantan. Mozes zamislit suradnju npr. Tudora trenera i Kalinica SDa.

    Za SDa je najbitniji man managment. Kontakte danas svi imaju a ni igraci se odavno vise ne dovode na "majke mi, mali je zvir".
  • Facke
    3.6k
    Koj se tice Perisica, ugovor za iducu sezonu jos potpisal nije. Ima dogovor da bi sigurne odigral kvalifikacije za europu. Za sad je to to. Da je sreten stim koj se dogada v Hajduku nije. A imam informaciju jednuga njegovoga suigraca "on je dosel da se oporavi i to je to, nisam siguren da bu dalje ostal".
  • Mali Zeus
    12.8k
    Jel to Meelnjak?
  • Eduardo
    20.1k
    nameće se kao logično jer se jedino on od tovara može sporazumjeti s Facketom :grin:
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Pa kako ce igrati kvalifikacije ako ne potpise ugovor za iducu sezonu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.