• db-izbjeglica
    15.4k
    evo, ravnatelj spomen područja Jasenovac podnio ostavku.... zašto? jer je netko svojim radom i trudom dokazao da ta ustanova iznosi netočne podatke i obmanjuje javnost tvrdnjama o događajima koji se nikada nisu dogodili.

    samo dokaz zašto je važno raditi povijesna istraživanja, utvrditi činjenice, kopati gdje god se može i surađivati sa bilo kim, o čemu je bilo polemike na ovoj temi.
  • Droljo
    8k
    Najgore što vam se može desiti je da imate hladnu ženu, toplu pivu i loš centaršut.Gražvydas Mikulėnas
    Jel George Best u pitanju? Mislim da ide kao najviše mrzim hladnu ženu, topli viski i loš centaršut :lol:
  • M94
    1.2k
    Egipćanin na Trešnjevci prošao kroz crveno, udario Indijca na motoru
    :lol:

    Rane ce im lijeciti neka Filipinka vjerojatno.
  • Eduardo
    20.2k
    Jel ima neka tema, gdje se prica kako je nastala zona?
    Ako nema, jel ima neki admin koji bi htio podijeliti pricu s nama? :D
    jedan u nizu

    Kasnim dva tjedna s odgovorom, ali vidim u 'draftu' da sam ga krenuo tipkati pa ajde da ga konačno i dovršim.

    Iskreno mi je žao što se iza nastanka Zone ne krije nikakva filmska priča, čak niti malo uzbudljiva i napeta. Zona je ideja koja je tinjala određeno vrijeme, samo je čekala pravo vrijeme i pravu ekipu koja je sposobna ideju pretočiti u realizaciju. Istina je ta da je Zona dobrim dijelom nastala iz nezadovoljstva tretmanom i odnosom kako prema forumašima tako i samom klubu na SNET forumu. Inače, uz svu povijest i zanimljivosti koje se vežu uz klub oko Dinama se na dnevnoj bazi događa toliko toga da ograničenje na jednu temu na nekom forumu nije dovoljno - tu već dolazimo do činjenice da je Zona nastala i iz potrebe vjerojatno i više nego iz prvog navedenog razloga.

    Eduardo je tata, mama i osnivač ovog foruma.deda

    Zona postoji skoro 6 godina, a ideju za zonu je dao kolega Eduardo.
    Moja malenkost, @deda i još par dečkiju je ideju podržalo i tako je nastala Zona
    marcio amoroso

    Već po običaju dečki su preskromni po pitanju zasluga za pokretanje stranice, no moram naglasiti da je @marcio amoroso puno bliže istini nego @deda. Kad već spominjem poimence ne mogu izostaviti @BluePhone67, @Infinity, @markoli i jednog mladića koji više nije aktivan na forumu ali dao je ogroman doprinos formiranju Zone kakvu znate od njenih početaka (prepoznat će se on tko je), a moram još jednom naglasiti @BluePhone67 koji je u početcima dao lavovski doprinos razvoju Zone kao platforme u cjelini.

    Iskreno mi je žao što se zbog spleta raznih okolnosti nismo proširili van okvira samog foruma i društvenih mreža u vidu nekakvog portala i podcasta koje su mnogi zazivali, ali situacija je takva kakva je.

    Za kraj ne smijem nespomenuti hrpu odličnih ljudi i kvalitetnih forumaša koji su Zonu podignuli na jedan zavidan nivo što se tiče kvalitete postanja i njenog značaja i utjecaja.
  • nemapredaje
    3.2k


    Z gemištima :cool:
  • db-izbjeglica
    15.4k


    kako krasne emisije nam stavljaju na državnu televiziju, za koju svi plaćamo pretplatu.
    toksična muževnost :heart:

    ukratko, toksično (otrovno, opasno) je ako klincu kažete da bude jak i ne plače zbog sitne ogrebotine.
    u pm gdje ide ovaj svijet...
  • Droljo
    8k
    toksično (otrovno, opasno) je ako klincu kažete da bude jak i ne plače zbog sitne ogrebotinedb-izbjeglica

    Al se zato kuka za svaki kurac na zoni...
    Svaka sličnost je slučajna..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nije to kukanje, to je ukazivanje na bolest i zarazu koju debili šire na veliko, sve putem javnih servisa.

    Najbolje da ću šutit na ta sranja.
    Jesam, toksičan sam i toksično ću uzvratiti na svaki ovakav ispad, što oni budu učestaliji, ja ću biti toksičniji i toksičniji.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Inače ni ne gledam baš tv ali nakon posla sam par puta naletio na tu emisiju. Uvjek taj voditelj gura neke woke debilane.
  • Droljo
    8k
    Inače ni ne gledam baš tvdumitrumitu

    Baš to.
    Takvi ljudi su statistička greška ali zbog propagande zgleda ko da je svaki drugi nekakav. Osobno neam ništ protiv nikog ali da su pretjerali jesu. Ja svoje dijete mičem od tva i ako želi gledati netflix ili nešto može ali dugometražne filmove i sl. te pazim na nju. Sve počinje i završava doma. Nije komplicirano
  • NitkoBitan
    17.3k
    kako krasne emisije nam stavljaju na državnu televiziju, za koju svi plaćamo pretplatu.db-izbjeglica

    Ne placam hehe, niti gledam da se razumijemo.

    Ovakve stvari su dovoljan razlog da ljudi nikad ne otvaraju vrata stana kontrolorima. Nek ih onda financiraju Veleposlanstva woke drzava i vladine institucije, a ne gradani RH.
  • Sajla
    5.1k
    uvijek za gemišt! može nam Željko Adžić poslati koju kapljicu, on je u vinarstvu ak se ne varam
  • flexXy
    2.3k
    sad kad gledam ovu sliku malo mi je muka od te žuje.Gražvydas Mikulėnas

    Vidis meni Zuja jedna od rijetkih industrijskih piva sta pase. Od medeka i ostalih mi umre zeludac
  • Marley
    1.7k
    istina, nije komplicirano, ali dokad. Mislim do koje dobi to tako mozes. Realno, najlakse je dok su mali. A kasnije, mozemo se samo nadati svi skupa, da ce im nesto ostati u glavi od svega toga sta smo im doma pokusali usaditi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    umirem od svake iduci dan kad bude 5+ :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.