• DrawTube
    3.6k
    Za ovih 10 000 vjerujem da su velikom većinom godišnjaci koji ne žele da im bezveze propada godišnja

    S obzirom na ovakvu igru i novu upravu mislim da će iduće sezone prodati manje godišnjih pa će i samim time imati manju bazu na tekmama
  • hardek
    1.9k
    Nebi volio da Rukavina ostane u Gorici i sljedeću sezonu. Mislim da bi za njegov razvoj Varaždin bio bolja opcija. Možda i Istra ukoliko Ekong neće ostati tamo dogodine.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Poruka torcide na kraju utakmice, što reći?! Stvarno trebaš biti mazohist, idiot bez imalo samopoštovanja ili propalitet koji nema druge opcije pa za igrati za njih.
  • Krizy
    38.7k
    Uskoro nova euforija:
    - Povratak domaćih sudaca
    - "Podrška" kakvu nema nitko na svitu, što se vidi iz slike ispod
    - Perišić, Brekalo, Kalinić za 1€...
    - Formacija Hajduka za sljedeću sezonu:
    27220166.jpg
  • DrawTube
    3.6k
    Kaj briju ovi? Kažu Zapad i Istok rasprodani, Jug I Sjever skoro sve rasprodano a fali pola ljudi

    Kaj im je dolaznost godišnjaka 30%?
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ajmo Rijeka!
  • SjevernaStrana
    1.3k
    Kaj im je dolaznost godišnjaka 30%?DrawTube

    Oni imaju prepuštanje mjesta za godišnjake "sidi na moje misto" ili kako već...
  • Krizy
    38.7k
    Labrović očajan zadnjih par utakmica.
    Kao Šemper u mladim danima.
    Skauti precrtavaju.
  • SjevernaStrana
    1.3k
    Labrović nastavlja sa sjajnom formom
  • San Lorenzo
    12.8k
    Miškov najveći kiks je što ovog Labrovića nije prodao kad je mogao...najprecjenjeniji golman lige.
  • dumitrumitu
    966
    Sva sreća pa nismo doveli labrovića
  • miro
    3.6k
    Meni je ovo onak na granici namjerne pogreške
  • Facke
    2.8k
    Bu im se vgasila euforija kad odej Breks i Perisic la papa....:lol:
  • Brusa
    1k
    evo kako su sportske to prenijele:
    "Ali kada su igrači došli pred sjever podigli su transparent s natpisom "Boli vas kako je nama".

    Između riječi "vas" i "kako" iscrtali su muški spolni organ pa se lako mogla iščitati poruka "Boli vas k.... kako je nama". Uz to su podigli još 10 transparenata s nacrtanim muškim organom, ukupno 11. To je bio oproštaj od sezone na Poljudu."

    :grin: :grin:
  • Zagreb1992
    1.5k


    Boli nas kurac za njih ...Trebamo gledati samo sebe i iskoristiti ovu pozitivu oko kluba i samo još jače graditi na sve to ..Dinamo ima jebenog potencijala za daleko veće stvari
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.