• Juznjak
    3.2k
    Gdje je tvoj Franjo Ivanović?Krizy

    Kako gdje je, eno ga napada prostor. Ne možeš ti to razumit… a ni ja… a ni 99,9% ostalih koji prate nogomet
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Osijek na Pampasu je ozbiljna ekipa i može svakog pobjediti, ni Hajduk ni mi, ni Rijeka tamo nismo bili nešto bolji od njih.Miro Vugrinec

    Nisu se ove ekipe ni na Kranjči proslavile baš :sweat:

    Osobno bih volio Lokomotivu baš zato jer je Šikić prije godinu dana najavio ovo ljeto slaganje ozbiljnije ekipe i napad na dobar rezultat (osim ako se u međuvremenu nije nešto promijenilo) mada ni od jednih ni od drugih nemam prevelika očekivanja
  • jedan u nizu
    6.7k
    jer je Šikić prije godinu dana najavio ovo ljeto slaganje ozbiljnije ekipe i napad na dobar rezultatSjevernaStrana

    ma to su samo spinovi kako bi nabio cijenu igracima koji su trazena roba.
    Da odma kaze nesto suprotno, odma cijena pada.
    Ovako kaze da ce slagati ekipu, sto je prevedeno kao da mu najbolji (ili vecina njih) igraci ostaju. Automatski cijena ide gore.

    To je ono, kao racunam na njih, nisu na prodaju, ali ako das dobru ponudu .....
  • Jaro
    6k
    Sad vi meni recite nakon ovakve tekme Lokosa koga bi mi to trebali uzeti i za koje pare?deda

    Osim navedenog Čabraje, tu je i Šikić kao najbolji nogometni djelatnik u svemiru i sire - pa da si sam odabere poziciju koju ce dobiti u klubu....
  • Georginho
    62
    U dosadašnjih 35 kola u sudačkoj nadoknadi 2. poluvremena osvojili smo 11 bodova. a izgubili 1 bod.

    Bodove smo osvajali 7. kolo protiv Osijeka (2 boda), 13. kolo protiv Lokomotive (3 boda), 14. kolo protiv Varaždina (1 bod), 24. kolo protiv Rijeke (2 boda), 25. kolo protiv Osijeka (1 bod), 35. kolo protiv Slavena (2 boda).

    Bodove smo gubili protiv Hajduka u 1. kolu (1 bod)
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Ante Matej Jurić nam je također presudio u 90+2
  • DrawTube
    3.5k
    Šarani će danas ipak uspjet koliko toliko napuniti Opus protiv Rijeke. Naravno ne bi to bili šarani bez najave vrijeđanja HNSa, suca na ogradi i gostiju
  • Jurki
    9.5k
    B2 iz nekog njemu znanog razloga traži nepotrebne konflikte po forumu, a vi se naivno pecate.Eduardo

    Kad procitam kaj lik pise na javnom forumu.. vrag me jebe da odgovorim.. to nije pecanje..
    lik je zesci troler (ne zelim upotrijebiti prikladniji termin) kojeg definitivno zasluzuje sa svojim postovima.
    Kak sam jucer rekel.. dobra stara vremena kad je "diktatura" na forumu bila jaca i kad se za takve a i manje stvari fasoval ban.
    Edit: isprike kaj sam otisel u PM sa oftopicarenjem.
  • hardek
    1.8k
    Bravo Ruki
  • Dzgšb
    341
    Bravo gabrijelee,pišaj po poljuduu hahah
  • Fanboy
    2.3k
    Soldo i Rukavina među najboljima na terenu. Za njih dobro odabrane sredine za posudbu.
  • Jaro
    6k

    Admin ce traziti posao kad Sapit procita naslov :rofl:
  • Agramer86
    263
    Uopce nesumnjam da će ova bolesna nakaza na golu namjerno primit jedan
  • NitkoBitan
    13.5k
    Majstorovic strpao Perisica u dzep.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.