• deda
    32.7k
    Sad vi meni recite nakon ovakve tekme Lokosa koga bi mi to trebali uzeti i za koje pare?
  • Mali dioničar
    15.3k
    Prvo Čabraju. Ima 12 pobjeda u 35 utakmica i hrpu ozljeda.
  • Zagi
    7.7k
    Vodili su 0:3 , kaj se tu desilo?!
  • rioda
    4.8k
    Bojim se da su skauti europskih klubova ovako komentirali i za Dinamo 90 posto sezone :lol:
  • Banana 2
    472
    Jel zabio Šotiček? Čujem da ima već 9 golova.
  • Krizy
    43.5k

    Javlja se čovjek koji zaziva Ivanovića.
    Kako te nije sram čovječe???

    Dok je Šotiček bio u igri vodili su 3:1.

    Najviše golova prije dvadesete godine po sezonama otkako se igra Liga 10:

    11 - Mario Pašalić (2013./14.)
    10 - Dion Drena Beljo (2021./22.)
    9 - Marko Pjaca (2014./15.)
    9 - Marin Šotiček (2023./24.)

    Ove sezone je jedini U-19 igrač među 10 najboljih strijelaca lige.

    Gdje je tvoj Franjo Ivanović?
  • Miro Vugrinec
    5k
    Super za hrvatski nogomet da Lokomotiva nije dobila. Osijek na Pampasu je ozbiljna ekipa i može svakog pobjediti, ni Hajduk ni mi, ni Rijeka tamo nismo bili nešto bolji od njih. Kad napune stadion u stanju su vjerujem dobiti i respektabilne europske momčadi. A loksa da je četvrta i uđe u Europu došlo bi joj 150 ljudi na europsku tekmu i doživjeli bi debakl jer će im opet vjerojatno 2-3 najbolja igrača otići. Tako da super
  • Eduardo
    20.3k
    B2 iz nekog njemu znanog razloga traži nepotrebne konflikte po forumu, a vi se naivno pecate.
  • DrawTube
    4.8k
    Iako ne volim Šarane mogu se složiti. Jbg ipak he to klub s navijačima i infrom, također neće odmah raspeodati cijeli raster pa postoji bar mala mogućnost da izbore grupe conf lige.

    Meni paše jaki Nkos, nek se i oni fajtaju za titulu kaj se mene tiče. Svi su dobrodošli u fajtu osim x kluba.
  • Krizy
    43.5k
    Svjestan sam, isprva sam ignorirao, sada čekam da opet zatraži brisanje komentara i gašenje profila.
  • Juznjak
    3.8k
    Gdje je tvoj Franjo Ivanović?Krizy

    Kako gdje je, eno ga napada prostor. Ne možeš ti to razumit… a ni ja… a ni 99,9% ostalih koji prate nogomet
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Osijek na Pampasu je ozbiljna ekipa i može svakog pobjediti, ni Hajduk ni mi, ni Rijeka tamo nismo bili nešto bolji od njih.Miro Vugrinec

    Nisu se ove ekipe ni na Kranjči proslavile baš :sweat:

    Osobno bih volio Lokomotivu baš zato jer je Šikić prije godinu dana najavio ovo ljeto slaganje ozbiljnije ekipe i napad na dobar rezultat (osim ako se u međuvremenu nije nešto promijenilo) mada ni od jednih ni od drugih nemam prevelika očekivanja
  • jedan u nizu
    8.3k
    jer je Šikić prije godinu dana najavio ovo ljeto slaganje ozbiljnije ekipe i napad na dobar rezultatSjevernaStrana

    ma to su samo spinovi kako bi nabio cijenu igracima koji su trazena roba.
    Da odma kaze nesto suprotno, odma cijena pada.
    Ovako kaze da ce slagati ekipu, sto je prevedeno kao da mu najbolji (ili vecina njih) igraci ostaju. Automatski cijena ide gore.

    To je ono, kao racunam na njih, nisu na prodaju, ali ako das dobru ponudu .....
  • Jaro
    7.4k
    Sad vi meni recite nakon ovakve tekme Lokosa koga bi mi to trebali uzeti i za koje pare?deda

    Osim navedenog Čabraje, tu je i Šikić kao najbolji nogometni djelatnik u svemiru i sire - pa da si sam odabere poziciju koju ce dobiti u klubu....
  • Georginho
    134
    U dosadašnjih 35 kola u sudačkoj nadoknadi 2. poluvremena osvojili smo 11 bodova. a izgubili 1 bod.

    Bodove smo osvajali 7. kolo protiv Osijeka (2 boda), 13. kolo protiv Lokomotive (3 boda), 14. kolo protiv Varaždina (1 bod), 24. kolo protiv Rijeke (2 boda), 25. kolo protiv Osijeka (1 bod), 35. kolo protiv Slavena (2 boda).

    Bodove smo gubili protiv Hajduka u 1. kolu (1 bod)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.