• austrijanac
    4.1k
    Da li će ovi turniri, poput ovog u Dubravi, prenijet i na ostale kvartove/gradove?

    Tipa Zaprešić i Boysi svake godine organiziraju dva turnira (jedan humanitarni gdje je cilj popit što više, drugi natjecateljski).

    Ima još 4 grada gdje znam da imaju svakakve akcije pod okriljem navijača, pa se nadam da je ovo početak nečeg divnog.
  • Pop corn
    8.4k
    Da li će ovi turniri, poput ovog u Dubravi, prenijet i na ostale kvartove/gradove?austrijanac

    Hoće. Do kraja godine još dva kvarta na jesen. Iduće godine isto razni kvartovi. Za druge gradove ima ideja koja se razrađuje.

    Isto tako bit će i drugih novosti.
  • austrijanac
    4.1k


    Odlične vijesti, fala Pop!

    Inače prenesi pohvale gosponu Zajecu za sinoć, poslije tekme se pojavio na tribini, reko bok dečki i počeo pružat ruku svima i sam inicirat slikanje.

    U prvom trenu šok kaj nas sam inicijativno pozdravlja a onda velika ugoda.

    Velika pohvala i ponos.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    1/3 za playoff LP, Sparta je prvak Češke :victory:
  • Georg Koch
    4.6k
    nedjelja stoji da je bas sigurno kisa, a subota kao moguca.
    Mozda napomena da se i o tome povede racuna?
    I molim bez komentara "Daj nisi od papira", "Kakva kisa"i sl., ne govorim radi sebe, mi dolazimo, nego govorim zbog sire slike i posjecenosti, masa djece sigurno nece doci, roditelja i svega, realno.
  • Papastrumf
    12.4k
    Dobro covjece, ne moze dinamo mijenjati termin utakmice zbog vremena. Ne moze ga uopce mijenjati, kamoli zbog vremena. Daj malo razmislite prije nego sto napisete nesto.
  • Georg Koch
    4.6k
    dobro covjece, samo dajem prijedlog, nista vise, take it easy ;)
    A tko uopce mijenja termin ako je on u subotu (bio)
  • NitkoBitan
    17.7k
    nedjelja stoji da je bas sigurno kisa, a subota kao moguca.Georg Koch

    Ima tjedan dana do tog. Fulavaju sa prognozom dan unaprijed.

    I da sjekire taj dan padaju mora nas se skupit barem 10k.
  • NKDZ86
    1.6k
    Do nedjelje ce se prognoza promijeniti 3 puta. Kad će bit info o proslavi? Kad, gdje?
  • emilperska
    5.7k
    Kad pocinje HNL 24/25?
    3.8 ili 17.8?
    Primio sam oprecne informacije. Cak su na tribina.hr rekli 17.8, ali je vise ljudi navelo 3.8.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Po zadnjim informacijama 3.8.
  • SAS1987
    14.7k
    Koliko kosta HAARP sistem? Jel jeftiniji od stadionskog krova? :lol:
  • Fonte
    4
    Baš gledam, sada pri kraju sezone, imamo bolji međusobni omjer sa svakim klubom iz SSHNL uključujući superkup i kup dvoboje.
    Čak je dostignuta Rijekina najbolja gol razlika u prvenstvu koja se još može i mora popraviti protiv Rudeša.

    Glavni ključ sezone je definitivno Dinamovo proljeće.
    Fali još samo to Sunce za totalnu dominaciju. :fire:

    Ajmo Dinamo!
  • IstinaZaDinamo
    2k


    3.8 je HNL

    17.8. je 1.nl, a mnogi portali i novinari su pogresno prenijeli jer valjda ne znaju razliku izmedju to dvoje
  • Oluja
    4.3k
    mozda je nesto malo jeftiniji ali nema nikakvu ulogu u akustici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.