• NORTE
    11.5k
    Početak nove sezone:

    3.8. Hnl prvo kolo
    20.8. Playoff LP

    Ako "napokon" osvojimo kup izbjegavamo i raniji početak zbog superkupa.
    Osim izbjegavanja mina u pretkolima (23.7.) ovako kasni početak sezone dobro dođe svima, igračima zbog odmora, a upravi zbog pojačavanja momčadi.

    Iako sam u par navrata napisao da Jakir zaslužuje ulazak u novu sezonu, mislim da je možda/ipak vrijeme za dinamo 2.0.

    Nitko nije iznad interesa dinama.
  • austrijanac
    4.1k
    Da li će ovi turniri, poput ovog u Dubravi, prenijet i na ostale kvartove/gradove?

    Tipa Zaprešić i Boysi svake godine organiziraju dva turnira (jedan humanitarni gdje je cilj popit što više, drugi natjecateljski).

    Ima još 4 grada gdje znam da imaju svakakve akcije pod okriljem navijača, pa se nadam da je ovo početak nečeg divnog.
  • Pop corn
    8.4k
    Da li će ovi turniri, poput ovog u Dubravi, prenijet i na ostale kvartove/gradove?austrijanac

    Hoće. Do kraja godine još dva kvarta na jesen. Iduće godine isto razni kvartovi. Za druge gradove ima ideja koja se razrađuje.

    Isto tako bit će i drugih novosti.
  • austrijanac
    4.1k


    Odlične vijesti, fala Pop!

    Inače prenesi pohvale gosponu Zajecu za sinoć, poslije tekme se pojavio na tribini, reko bok dečki i počeo pružat ruku svima i sam inicirat slikanje.

    U prvom trenu šok kaj nas sam inicijativno pozdravlja a onda velika ugoda.

    Velika pohvala i ponos.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    1/3 za playoff LP, Sparta je prvak Češke :victory:
  • Georg Koch
    4.6k
    nedjelja stoji da je bas sigurno kisa, a subota kao moguca.
    Mozda napomena da se i o tome povede racuna?
    I molim bez komentara "Daj nisi od papira", "Kakva kisa"i sl., ne govorim radi sebe, mi dolazimo, nego govorim zbog sire slike i posjecenosti, masa djece sigurno nece doci, roditelja i svega, realno.
  • Papastrumf
    12.4k
    Dobro covjece, ne moze dinamo mijenjati termin utakmice zbog vremena. Ne moze ga uopce mijenjati, kamoli zbog vremena. Daj malo razmislite prije nego sto napisete nesto.
  • Georg Koch
    4.6k
    dobro covjece, samo dajem prijedlog, nista vise, take it easy ;)
    A tko uopce mijenja termin ako je on u subotu (bio)
  • NitkoBitan
    17.6k
    nedjelja stoji da je bas sigurno kisa, a subota kao moguca.Georg Koch

    Ima tjedan dana do tog. Fulavaju sa prognozom dan unaprijed.

    I da sjekire taj dan padaju mora nas se skupit barem 10k.
  • NKDZ86
    1.6k
    Do nedjelje ce se prognoza promijeniti 3 puta. Kad će bit info o proslavi? Kad, gdje?
  • emilperska
    5.7k
    Kad pocinje HNL 24/25?
    3.8 ili 17.8?
    Primio sam oprecne informacije. Cak su na tribina.hr rekli 17.8, ali je vise ljudi navelo 3.8.
  • SjevernaStrana
    1.9k
    Po zadnjim informacijama 3.8.
  • SAS1987
    14.7k
    Koliko kosta HAARP sistem? Jel jeftiniji od stadionskog krova? :lol:
  • Fonte
    4
    Baš gledam, sada pri kraju sezone, imamo bolji međusobni omjer sa svakim klubom iz SSHNL uključujući superkup i kup dvoboje.
    Čak je dostignuta Rijekina najbolja gol razlika u prvenstvu koja se još može i mora popraviti protiv Rudeša.

    Glavni ključ sezone je definitivno Dinamovo proljeće.
    Fali još samo to Sunce za totalnu dominaciju. :fire:

    Ajmo Dinamo!
  • IstinaZaDinamo
    2k


    3.8 je HNL

    17.8. je 1.nl, a mnogi portali i novinari su pogresno prenijeli jer valjda ne znaju razliku izmedju to dvoje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.