• Oluja
    4.3k
    mozda je nesto malo jeftiniji ali nema nikakvu ulogu u akustici.
  • Mali dioničar
    15.3k
    uključujući superkup i kup dvoboje.Fonte

    :rofl:
  • Agramer86
    331
    Jel ima možda neko informaciju koliko je sigurno da će se utakmica sa Rudešom odigrat u nedjelju? Trebam uzet slobodan dan na poslu pa mi je bitno znat da uzmem subotu il nedjelju.
  • Papastrumf
    12.4k

    100% je sigurno da je u nedjelju.
  • Agramer86
    331
    zna li se možda jel raniji il kasniji termin?
  • Papastrumf
    12.4k
    Trebalo bi biti u 17:30.
  • Fonte
    4
    Prošle sezone je zastor spušten u nedjelju.
    Hajduk je igrao u 17:00, Dinamo u 19:15.
    Meni osobno je svejedno kad se igra, ali ne znam zašto bi ove sezone pomicali termine.
  • don
    5.7k
    Dragi navijači!
    Iza nas je jedna od najizazovnijih sezona u novijoj povijesti! Zajedno smo prošli uspone i padove. Zajedno smo pobjeđivali, gubili, kidali živce ali i slavili. Došlo je vrijeme da još jednom zajedno pokažemo svima da Zagreb živi Dinamo! Da pokažemo svima kaj je Dinamo! Od svakakvih natpisa došli smo do mogućnosti da ova sezona završi “za pet”!

    ➡️ Upravo zbog toga smo odlučili da će cijene ulaznica za sve tribine za zadnje kolo biti simboličkih 5 eura! Tribina jug bit će otvorena za nogometne škole i za partnere škole.

    Napunimo Maksimir u nedjelju u 17:30 i proslavimo naslov prvaka kao nikad do sada! Toliko smo ga htjeli i zasluženo ga imamo priliku proslaviti!

    ➡️ Djedovi, bake, mame, tate, sinovi, kćeri! Svi kojima je plava boja u krvi! Vidimo se u nedjelju na proslavi naslova prvaka! Zaokružimo ovu sezonu na najbolji mogući način!

    ➡️ TERMINI PRODAJE ULAZNICA:

    ONLINE prodaja ulaznica počinje u ponedjeljak 20. svibnja u 11:00 sati, a završava na dan utakmice, u nedjelju 26. svibnja u 17h

    ➡️ TERMINI PRODAJE ULAZNICA:

    ONLINE prodaja ulaznica počinje u ponedjeljak 20. svibnja u 11:00 sati, a završava na dan utakmice, u nedjelju 26. svibnja u 17:30 sati.

    Prodaja na Ticket pointu:
    Četvrtak 23.05. od 11 do 19 sati
    Petak 24.05. od 11 do 19 sati
    Subota 26.05. od 11 do 18:15 sati

    Prsta dva jedne ruke
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Djedovi, bake, mame, tate, sinovi, kćeri!don

    Make svekrve great again :lol:
  • Boysica
    501
    To bu otimacina valjda ce ovi sto ne navijaju otici na ostale tribine a sjever ostavit navijackom puku.

    Volim on line sopping ponedjeljkom u 11 to mi je naj drazi sopping
    Sva sreca pa ne trosim na nis osim na Dinamo
  • NKDZ86
    1.6k
    Oće bit kakva proslava organizirana poslije tekme?
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Velimir Zajec je na utakmici Panathinaikos - Olypiacos :cheer:
  • Krizy
    43.5k
    Panathinaikos je upravo poveo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.