• Carrasco
    4.1k
    Fritule simboliziraju put tovara od potpune euforije do očajničke depresije tako se nadam da je fora besmrtna koliko god mi nekad na prvu izgleda kao 1000. puta izlizana fora.
  • Nolifer
    6.9k
    Na temu eurosonga sam čuo dobar vic, jednom smo digli Rafale, i odmah 12 bodova od Srbije :lol:
  • Sajla
    3.8k
    košarka na tv, danska liga stream na kompu - ima li netko za preporučiti još kakav prijenos za gledanje na mobitelu, taman stignem namjestiti u poluvremenu ;)
  • Krizy
    38k
    Kopiran komentar:

    "Marko Purišić, poznatiji kao Baby Lasagna, odbio je 50k eura od države i traži da se ti novci doniraju dvjema bolnicama za djecu, da sad ne navodim imena bolnica.

    Velik si Markane, a znam da na računu nemaš ni 10k eura i da je tebi 50k kao Modriću npr. 100 eura.

    Ne želim ga uspoređivati ni sa kim, momak je do sad radio sezone kao recepcioner, po kafićima bi imao gaže za 100-200 eura i 50k je za njega strašan iznos, a on ga je odbio.

    Momak je već pokupio simpatije cijele države (osim Lovrena), a ovo mu je strašan plus i nadam se da će mu se vratit deseterostruko, bar."
  • DrawTube
    3.3k
    S obzirom da je u 4 minute rasprodao koncert na Šalati nadam se da će skinuti Prijovićkin rekord od 6 arena, zaslužio je
  • Captain America
    14.6k
    S obzirom da je u 4 minute rasprodao koncert na Šalati nadam se da će skinuti Prijovićkin rekord od 6 arena, zaslužio jeDrawTube

    Samo što je kod Prijovićke na svakom koncertu bilo 18K ljudi, a Marko je ukupno za 3 koncerta prodao 12K karata. Dalek je put do Prijovićkinih brojki i ne treba mu nabijati takav pritisak.
  • DrawTube
    3.3k
    Naravno, sad neka odradi turu po hr, izbaci album i još pjesama, 2025. odradi europsku turneju i mislim da će bez problema i 6 Areni rasprodat

    Inače koji su sve Hrvati završavali na svjetskim ljestvicama?

    Ovako iz glave

    Ivo Robić
    2cellos
    Lorde (hrv korijeni)
    Baby Lasagna
  • javolimtebejako
    764
    PXL-20230919-190218149.jpg

    sad si me sjetio kako smo frend i ja gledali na jesen ligu prvaka, neki tiketi su bili u igri pa se moralo sve pratit :rofl:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ne želim ga uspoređivati ni sa kim, momak je do sad radio sezone kao recepcioner, po kafićima bi imao gaže za 100-200 eura i 50k je za njega strašan iznos, a on ga je odbio.Krizy

    Čovjek ima nekoliko videa sa par milijuna pregleda na youtubeu, samo na spotifyu mu pjesma ima blizu 10 000 000 slušanja, neki dan je prodao 12 000 ulaznica po 25 eura. Samo od ovoga, nije bez prebijene pare u džepu, ni blizu.

    Također, sa ovim potezom (za koji mu svaka čast) je samo povećao simpatije javnosti i popularnost, što će mu vrlo vjerojatno donijeti više novca, nego da je zadržao 50 000 eura.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobro jutro svima a posebno gospodi iz Midtjyllanda!
    Danas igra Dinamo, danas zelena gamad mora pasti!
  • Droljo
    5.5k

    Moraš malo na hi-fi dijelu poraditi... Vidim zvučnici od neke linije il nešt.. dost je to neozbiljno...
  • javolimtebejako
    764
    haha ma čist okej su, a i mogu zagrmit pošteno. bilo bi lijepo nove neke, al daleko je to na listi prioriteta
  • Bosskovitz
    7.9k
    Jedna strogo osobna, od kad sam uspješno odlučio da se neću više ovdje dati uvući u političke rasprave, teorije zavjere i slične pizdarije :D

    temp-Image-ZCt7ju.avif
  • Dinamosaur
    1k
    Klinom izbijam klinove..

    Sezonu cu zavrsit sa 10 kg manje u odnosu na vrijeme kad su tovari njakali ko jesenski prvaci :lol:
    Piva mi ubija apetit. Nema veze, nek bude i 15, pa od 26.5. ide regeneracija

    ..i to ti je tak, Dinamo prvak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.