• db-izbjeglica
    13.1k
    Ljudi božji, to je suludo natjecanje i ako ništa, barem će svekolika javnost biti pošteđena te umobolne ekipe, promicanja sodomije i tko zna kakvih sve ne razvratnosti. A od novca koji bi bio spržen na to, moći će se napraviti 27 vrtića i 17 škola :starstruck:

    Ako se stvarno htjelo pobjediti na tom cirkusu i dovesti cjelokupnu karavanu kod nas, onda je trebalo bolje izorganizirati i iskalkulirati cijelu stvar. Drugim riječima izlobirati što je moguće bolji temelj za glasove publike. Bacio sam sad oko na rezultate i način bodovanja...

    Ne može se utjecati na umobolnu LGTBQ agendu! Mislim, stvari treba početi nazivati pravim imenom, ne šutjeti i praviti se fin.

    Ne može se utjecati na rat u ukrajini, solidarnost prema njima i tko zna koliko ukrajinskih izbjeglica diljem europe!

    Ne može se utjecati na židove po cijeloj europi i svijetu u sličnoj stvari kao i kod ukrajinaca!

    Međutim, u toj cjelokupnoj prljavštini, itekako možeš utjecati na mrtvi žiri u barem 5 zemalja. Čista politika...pa jbt slovenija i srbija nisu išle rezonom: 12 points to Croatia, 0 points to svi glavni konkurenti.

    Pojedinim ljudima neke stvari očito treba crtati. Kak ćeš pobjediti ako ni kod prvih susjeda i onih kod kojih trebaš i možeš imati jak utjecaj, ne možeš osigurati 40-50 bodova prednosti?

    Iznenađen sam što vidim da naš žiri toj nakupini stanica iz švicarske nije dao bodove. Znači da mozak ipak imaju.
  • Baneki
    731
    Ne gledam to zadnjih barem 10 g, a možda i 15 g. Za to sam da Hrvatska ne sudjeluje u tom "natjecanju", koliko se samo troši na tu Doru novaca.

    Imsmo sreću da je nogomet a i sport općenito oslobođen od te bolesne agende, msnje više...
  • Boysica
    467
    Dobro jutroooo ... Ak mi neko nade glas na sjeveru nek mu kaze da se vrati , ima slike nema tona moji doma presretni...
    Koje ludilo jucer majko mila koja steca ljubav zajednistvo ... Nema veceg kluba od Dinama
  • serbus
    3.6k
    Jebiga da su LET 3 malo mlađi dečki već bi ove godine imali euroviziju u HR. Samo obuci dečkića u suknjicu i evo naslova. Recept je jasan ali mi uvijek kontra.
  • Doktor Kunić
    2.6k
    hvala Bogu u Hrvatskoj još nema tolke budale da bi se obukao u tangice i suknjice pa se kleberio okolo, ili? :rofl:
  • Krizy
    37.6k
    Toliko rasprave o ovome natjecanju, a prilično je jednostavno da normalne pjesme ne mogu pobijediti.
    Zato pošalješ ovakve stvari:


  • San Lorenzo
    12.1k
    Sinoć sam se tek oko ponoći sjetio da je to na programu, pa sam pogledao zbog hajpa oko Lazanje...taj show bi prije 100 godina bio prvoklasna cirkuska atrakcija, bradata 'žena', vrišteći frikovi sa poganskim ritualima i muškarac koji nezna jel muškarac ili žena, pa pomahnitalo trči po pozornici u suknji i nalakiranim noktima...mila majko...koliko sam skužio bodovanje ide na dva dijela, što je na kraju ispalo kao win-win situacija, win za Lazanju jer je po glasovima publike pobjedio, te win za nas jer je ipak završio drugi, pa se ovaj primjerak raspada i bolesti zapadnog društva neće ugnjezditi u našoj državi na tjedan dana.
  • Efes Pilsen
    7k
    ili jednostavno ne trosis pare poreznih obveznika na to..

    IMG-20240509-WA0008.jpg
  • DrawTube
    3.2k
    Kaj se mene tiče nakon ovog ne moramo nikad više nastupati. Marko je kao skroz normalan simpa dečko s brutalnom pjesmom izgubio od židovskog i gej lobija. Švicarska pjesma nije loša ali svi pa i on znaju da nije pobijedio zbog pjesme

    Nikad u povijesti 4. po broju glasova publike nije osvojio ovo natjecanje i nikad u povijesti nisu 22/37 žirija dala maksimalan broj bodova nekome. Pametnom dosta.

    Sad me raduje da u Zagrebu 15 ako ne i 20 tisuća ljudi dočekuje Marka u pozitivnom i normalnom obiteljskom ozračju, a onog Švicarca ni obitelj neće dočekati. Dakle u 2 dana, 2 spektakla.
  • NORTE
    9.5k
    jednostavno ne trosis pare poreznih obveznika na to..Efes Pilsen
    Dakle ima normalnih europskih država koje ne sudjeluje u tome.
    Koliko znam i Mađarska.

    Sad nam je jasno da mi pobijediti ne možemo ako nismo dio njihovog ludila.
    Nizozemski predstavnik je diskvalificiran usred Eurosonga, drznuo se prozvati tamo gdje ne smije.

    Respekt svima koji se odupiru.
    Hrvatska i Hrt su dio EU agende i teško je očekivati da se zbog Baby Lasagne povuku s projekta od kojeg imaju i koristi.
  • db-izbjeglica
    13.1k
    Sinoć sam se tek oko ponoći sjetio da je to na programu, pa sam pogledao zbog hajpa oko Lazanje...taj show bi prije 100 godina bio prvoklasna cirkuska atrakcija, bradata 'žena', vrišteći frikovi sa poganskim ritualima i muškarac koji nezna jel muškarac ili žena, pa pomahnitalo trči po pozornici u suknji i nalakiranim noktima...mila majko...koliko sam skužio bodovanje ide na dva dijela, što je na kraju ispalo kao win-win situacija, win za Lazanju jer je po glasovima publike pobjedio, te win za nas jer je ipak završio drugi, pa se ovaj primjerak raspada i bolesti zapadnog društva neće ugnjezditi u našoj državi na tjedan dana.San Lorenzo

    Nek ih samo nastave afirmirati i gurati u prvi plan, nek se svi prave da je to normalno pa će biti još "zanimljivije".

    Što bi magarad rekla #bitcetogajos :lol:
  • NitkoBitan
    12.9k
    Sad me raduje da u Zagrebu 15 ako ne i 20 tisuća ljudi dočekuje Marka u pozitivnom i normalnom obiteljskom ozračju,DrawTube

    Znak da se dobro zivi u Hrvatskoj i da imamo "1st world problems".

    Btw. mogao je Tomica organizirat docek i za recimo vaterpoliste, ipak su oni imali zlatnu medalju oko vrata.
  • DrawTube
    3.2k
    Zagreb ima dovoljno novca da dočeka i sportaše i glazbenike, valjda kužimo svi zašto jedni jesu dočekani a drugi nisu ali smo to već 5x prošli

    Samo mi je drago da smo na kraju pokazali da ne trebamo slijediti agende da bismo napravili dobru pjesmu i bili plasirani visoko na ljestvici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.