• Eduardo
    17.6k
    Nećemo se lagat, na guzove smo izvukli sezonu, ali dinamovski i šampionski u najbitnijim trenucima. Ovoj momčadi treba rekonstrukcija, a veliki pomak ka toj rekonstrukciji može pokrenuti Luka Modrić, zato - #imalobismisla Kapetane!Mihaljević

    Jedno hipotetsko pitanje. Što birate u situaciji ili - ili, ne može i jedan i drugi.

    Dolazak Modrića i odlazak Petka ili ostanak Petka i nedolazak Modrića?
  • Toni90d
    110
    Dolazak Modrića i odlazak Petka ili ostanak Petka i nedolazak Modrića?Eduardo

    Ostanak kapetana!
  • Przunjer
    60
    Kad ne bude Mamića, neće biti ni Dinama :lol: :lol:

    Ako se demokratizira, Dinamo će pasti na razinu Gayduga :lol: :lol:

    Ne može ulica vodit klub :lol:

    ---

    Nastaviti svoj put, gaziti još jače i zadrtije - na svim poljima!
  • Captain America
    14k
    Dugoročno je za klub puno bitniji ostanak Brune nego sezona, dvije Luke.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dolazak Modrića i odlazak Petka ili ostanak Petka i nedolazak Modrića?Eduardo

    Apsolutno ostanak Brune...svoj stav oko Modrića sam davno iznio.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nisi razumio,koliko se sjecam rekao je bas da kako su dosli novi ljudi dosao je potreban mir u klubu nakon svega sto se dogadalo, i onda je napomenuo da ne zeli reci da su oni zasluzni za titulu ali da su donijeli potreban mirBBB Mataa998

    Nije rekao da su oni donijeli mir nego činjenica da je to sve prošlo je donijela mir, posebno je napomenuo da ne misli da su oni nešto zaslužni. Kužilo se što želi reći.
  • Nolifer
    6.7k
    Ostanak Brune i dolazak Luke :heart:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Smiješno pitanje, naravno da ostanak Brune jedino logicno
  • maksimirski istok
    183
    Svaka čast Luki, ali emocija prema njemu i prema Kapetanu se ne može ni blizu usporediti
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ostanak Brune i dolazak Luke :heart:Nolifer

    Majko mila što bi to bilo, kakve glave, kakvi frajeri i zvijezde u istoj momčadi. Rile, Petko, Ademi, Modrić, Baturina..
  • Eduardo
    17.6k
    Što birate u situaciji ili - ili, ne može i jedan i drugi.Eduardo

    Ostanak Brune i dolazak LukeNolifer

    Uvijek moraš biti poseban :heart:
  • Mrvica
    3.3k
    ako moram birat ili ili, onda definitivno ostanak Petka i nedolazak Modrića. Kad je bilo najteže nije nas napustio (to je već netko od kolega napisao al da potvrdim gradivo). Luka je svjetska klasa i bio bi pojačanje Dinamu, ali Petko je posebna priča i iskreno se nadam da ostaje.
  • rioda
    2.6k
    Nema baš smisla ovakav izbor jer mislim da dolazak Modrića automatski podrazumijeva i ostanak Petka
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Gospodo, da li je moguć "pitch invasion" u Maksimiru i šta mislite o tome?

    Meni je naslov potvrđen u Šibeniku jedan od najdražih, jer smo proslavili upravo na taj način, mišljenja sam da bi Varaždin mogao uzeti bod i da nam pobjeda protiv Osijeka može donijeti potvrdu titule.
  • Ludovic IX
    5.5k
    u zadnjih 21 godinu, samo onaj pitch invasion nakon zadnjeg kola protiv Kamena di su tam negdje par min prije kraja, otvorili vrata dolje na sjeveru i onda smo utrčali dolje na teren. sjećam se jako dobro jer sam skoro poginuo kad mi je noga ostala zaglavljena između terena i tartan staze i da me nije naš kutinjanin izvukao, neznam kak bi se proveo kad bi 100 ljudi palo na mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.