• Nolifer
    6.7k


    A ok, hvala na info
  • Jos-Optimus
    299
    Samo Petko, apsolutna Dinamova legenda
  • emilperska
    3.2k
    Sad kad smo se otrijeznili..
    Nismo Hajduk.. nikakvi planovi za pitch invasion, stampanje majici, kvale za LP, vatromet i ostale pm.
    Imamo 4 boda prednosti, a 9 bodova je u igri. Rijeka nas je jucer (neefikasno) nadigrala, a sljedece kolo igramo valjda s jedinim klubom u HNLu uz Loksu kojem bodovi znace neki k i koji zadnjih 6 7 kola igra na finoj razini i standardno nam ne lezi kao ekipa..
    Zadnjih 7 tekmi s njima imamo:
    3 3 1 od cega su 2 pobjede bile na maksimalne guzove.. u sezoni 21/22 imamo 2 1 1
    Maksimalna opreznost i koncentriranost u nedjelju.. i na terenu i na tribini..

    Za kup me osobno boli kurac sta ce bit..
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Čestitke našim junacima na velikoj pobjedi jučer. Mediji i svi dinamovi mrzitelji su se trudili ubiti nas ove godine uvredama, ismijavanjem, pisanjem da nam je ovo najgora sezona ikad, da su hajduk i Rijeka nikad jači. A naši momci istrpe sve te kritike, ismijavanja i dođu do osmine finala konferencije, sruše Betis, Paok doma, Hajduk 2 put u 3 dana u Splitu, Rijeku u najbitnije dvije utakmice sezone dvaput dobiju. Kapa do poda momcima, ako je ovo najlošiji Dinamo ikad možemo samo jedva čekati kakve će biti kada budu valjali. Uz sve to, naši BBB su se vratili starim brojkama iz najboljih dana i pune sve gostujuće tribine, dinamovstina je porasla u našem puku za 100 posto i ovo je definitivno Dinamovo proljeće i Dinamova katarza. Klik, klak DINAMO PRVAK! Vidimo se danas u punoj dvorani dom sportova i slavimo ove velike rezultate našeg najdražeg kluba uz podršku našem Futsal Dinamu
  • Mlađi referent
    10.7k
    Imamo 3 boda više nego prošle sezone na ovaj broj kola. Koliko mi je dojam suprotan, čudo

  • Olmic
    2.7k
    Sve o ovoj sezoni je rekao Tonci Kukoc koji je rijetko normalan odnosno realan
  • Jurki
    8.8k
    Koliko mi je dojam suprotan, čudoMlađi referent

    Razlika je jedino kaj smo lani poprilicno kontrolirali situaciju u ligi od pocetka, za razliku od ove sezone di smo od prvog kola bili lovac. I od prvog kola nas je pratilo previse problema. Od prodaja, lose forme kompletne ekipe, dvorske borbe koje su dosle do usijanja.
    I sva ta sranja smo prezivjeli i docekali svibanj na jedinom mjestu di znamo biti. Na celu prvoligaske karavane.
  • jedan u nizu
    6.2k
    I sva ta sranja smo prezivjeli i docekali svibanj na jedinom mjestu di znamo biti. Na celu prvoligaske karavane.Jurki

    tako je. samo se mora napomenuti da je tamo do kraja siječnja, ono što nas je drzalo u igri, bila igra konkurenata.
    Od tada na dalje smo sami zasluzni za povratak na vrh, uz puno bolju igru i dojam.
    A do tada se mozemo zahvaliti protivnicima sto se nisu odmakli i iskoristili priliku. Da je Hajduk u kljucnim trenucima bio bolji, mozda nebi ni imali priliku za ovo.

    Suma sumarum, prvih 60-ak% posto sezone za zaborav, ostalih 40% za anale.

    Ima dosta u tom pobjednickom mentalitetu i navici osvajanja titula, kako i Real, tako i mi. Ovih 18 titula u 19 godina stvarno cini razliku u glavi.

    Mislim da nas sljedeca sezona ceka puna slatkih briga, sigurno prvenstvo od pocetka, i otkidanja bodova protivnicima u LP i plasman medu prva 24 i prolaz dalje. I to nebitno sa kojim trenerom.
    Od sada ce sve nekako biti lakse, pa cak i podnijeti neke poraze.
  • The Undertaker
    4.1k
    Jel se ovo Pjaca pozdravlja na početku klipa?
  • Zagi
    5.2k
    0:33?
    Rog i Pjaca
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ovo jučer je bio jedan od ljepših dana u navijačkom životu. Neću puno pisati jer nikome se niti ne da čitati duge postove, ali dvije scene od jučer su Dinamo u najčišćoj, najispravnijoj formi; onaj osjećaj kad si naprosto sretan kaj možeš biti dio ovako nečega i kaj je to zaista stvarnost. Prva je na Ruji poslije tekme i navijanje lože s jedne i grupe na jugu s druge strane, onako iskreno, spontano, a iz sveg glasa... pogledao sam taj video već valjda 15 puta od sinoć i svaki put mi izmami osmjeh na lice.

    Druga je ta još prije pola godine apsolutno nezamisliva scena u kojoj navijači, skupštinari, izvršni odbor i predsjednik uz hotdogove, pive i boce Jamesona usred noći na Ravnoj Gori pjevaju Dinamove pjesme i zajebavaju se dok čekaju bus s igračima da se svi skupa zapute natrag za Zagreb gdje nas ostali Dinamovci već čekaju po kvartovima i na Maksimiru s bakljama i pjesmom. Iskreno, malo što mi više predstavlja ispravnost naše borbe i ono što smo postigli od te scene. Puno je tu posla, tek smo krenuli i svi se tek moraju dokazati, ali tih 12-ak sati jučer od kad smo krenuli za Rijeku do zbrajanja dojmova u povratku s Maksimira... baš sam ponosan na sve, od samog vrha kluba do onih koji su navijali pred televizorima. To je Dinamo. Kako je Perška rekao davno: "...i kad ne bi postojao, moralo bi ga se stvoriti."

    Jedna brutalna, povijesna sezona koju treba mirno i samouvjereno privesti kraju, a onda nagovoriti @Pop corn da napiše knjigu o njoj :D
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne vjerujem da je slučajno stavljen.
  • Jurki
    8.8k
    slozil bi se s tobom da smo 60ak posto prvenstva odigrali lose mozda i vise..pojedine bljeskove unutar tih 60 posto nebum racunal.
    Zadnju cetvrtinu smo do sad odigrali bez greske.. 100 posto ucinak i tu smo se definitivno izvukli.
    Jedna osebujna sezona koju bumo definitivno pamtili dok smo zivi. Previse zivciranja, stresa, losih i teskih dana.
    Ali isto tak smo mi navijaci pokazali da nas niko nebu jebal i nismo dali da nas Dinamo potone. Na ovaj zadnji dio sam ponosan na sve nas jer smo (neki vise, neki manje potegnuli ali sve je to bitno) kad je najvise trebalo.
    Bilo je hrpe utakmica di bi covek najrađe igrace gađal petardama i bakljama. Ali ne, mi smo bili jos glasniji i jos brojniji. To je uz vrlo vjerojatnu titulu.. najveca pobjeda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.