• Blueshadow86
    964
    Nema većeg kluba od Dinama!
  • NORTE
    9.3k
    Nema većeg kluba od DinamaCaptain America
    To mora postati i službeni moto i kluba i navijača.

    dinamov moto je Nema predaje, ali ovaj je još i bolji.
  • Purgeri
    424
    Tko je u Zagrebu, nema ozbiljan izgovor i ne bude u 1 na maksimiru nije normalan :) Ovo je jednom u zivotu, ova sezona je jednom u zivotu i nek i ovo bude za pamcenje
  • Slavonac86
    336
    Koliki smo nadmoćniji suparnik pokazuje činjenica kakve smo komplekse ovih godina nabili navijačima suparničkih klubova (barem onima koji imaju navijače) kad svima na ogradama vjese krpe kao što su "Mrzim Dinamo" ili "Fck Dzg" itd...
  • tigric
    162
    smirit strasti malo. nismo jos osigurali naslov, treba spusit loptu na zemlju. čeka nas osijek kojem trebaju bodovi, dvije utakmice finala kupa, pomalo svi...bit ce vremena za slavlje
  • Sibirski plavac
    1.4k
    komplekse ovih godina nabili navijačima suparničkih klubova (barem onima koji imaju navijače)Slavonac86

    Apsolutno. I to ne samo u nogometu nego i drugim sportovima npr. na futsalu. Kad se sjetim inače "mirne" Pulske publike koja pri vodstvu svoje momčadi krene po uzoru na svoju magareću braću arlaukati jebem te dinamo,a kad mi preokrenemo muk, ili publika na tekmi torcida dinamo di se muhe i škripa tenisica čuju većinu tekme, ali kada se preokrene rezultat i taj omraženi dinamo gubi, odjednom sve grmi od buke i to ne navijačke nego one koja jebe sve po spisku Dinamu, njegovim navijačima i Zagrebu. Da se osnuje boćarski klub Dinamo i gostuje u Splitu, Osijeku, Rijeci ,Puli vjerojatno bi se i njima došlo arlaukati "poruke pune ljubavi" prema klubu i gradu iz kojeg taj klub dolazi. Kako smo moćni, u stanju smo samom svojom pojavom na bilo koje sportsko borilište u lijepoj našoj čak i kazališnu publiku natjerati da pusti glas. Sad, to što oni puste glas na način kojeg sam već spomenuo je druga stvar :cool:
  • Purgeri
    424
    Teska romantika na Maksimiru. Vec 100tinjak ljudi, u mraku, pjesma…
  • Dr Hofmann
    71
    Prvo da pozdravim sve, ovo nije za mene nešto što sam mislio da ću ikada u životu napraviti (postati član nekog foruma), ali jednostavno sam nekako čudno emotivan radi Dinama (nisam iz birtije, radim noćnu) i svega što se događalo, pogotovo ovog proljeća. Izbori i samim time neka nova era kluba, nadam se daleko od prošlih vremena, bez negativne energije, još kao da ni sami nismo svjesni koliki je Dinamo gigant. Kakva blesava polusezona, pobjede s jedan razlike, Nevistić obrani penal u zadnjim minutama, ugašene nade pravednika s juga, pun sjever, gostovanja rasprodana itd... Blesavi, ludi Dinamo s kojim nikad nije dosadno
  • Droljo
    5.1k
    Samo da prijavim da su i u mom gradu sinoć odjekivale petarde i čuo sam par auta kako trube. Jebeno
  • Mali Zeus
    9.8k
    Koja sezona, od skupština, izbora, loših rezultata, krize, kakti raspada do vrlo vjerojatno još jednog naslova, sjajne uprave koja pjeva s navijačima, igrači pozivaju na tekme futsala, društvene mreže stavljaju navijačke pjesme, sinergija igrača, navijača i uprave i najvažnije Zagreb koji ponovno živi za Dinamo.

    Nestvarne, filmske scene.
  • Ludovic IX
    5.5k
    trebali su iskoristiti danasnji dan sreće i pustiti ulaznice za osijek u prodaju..u preprodaji za clanove bi se prodalo 80% kapaciteta
  • Nemrem igra Dinamo
    675
    Danas u uredu u dresu Građanskog, nema košulje :grin:
    Lijepo je biti dinamovac :heart:
  • masacusec
    3.1k
    [img]http://Bez-naslova.jpg

    Kratko i jasno! Neka pati koga smeta!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jučer onaj smrad Ivković nešto priča kao nije da je uprava zaslužna itd. nego se eto klub stabilizirao, nema više cirkusa oko kluba pa je zato krenulo.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nisi razumio,koliko se sjecam rekao je bas da kako su dosli novi ljudi dosao je potreban mir u klubu nakon svega sto se dogadalo, i onda je napomenuo da ne zeli reci da su oni zasluzni za titulu ali da su donijeli potreban mir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.