• Paggini
    7.2k


    Ma dobar je i ovaj, barem nisam morao gledati znojno nervozno čelo Patrika Kolarića koji je već u 20. minuti izgubio kontrolu nad cijelom utakmicom....
  • Mr Anderson
    5.4k
    I ti strani suci su sudili onako kako kotiraju na listama, to se vidjelo. Siebert uvjerljivo najbolje odsudio, Talijan mrvicu lošije, ali isto dobro. Onaj Rumunj koji je sudio Rijeka:Hajduk već je imao dosta grešaka, Mađar jučer najlošiji od svih. Teško očekivat da će nam davati stalno suce top klase. Bolje dovesti stranog povjerenika da oslobodi suce pritiska. Dopao mi se onaj mali što je jučer sudio u Splitu. Puštao je čvršću igru, ujednačen kriterij i nije nasjeo na pozivanje VAR-a da dosudi nepostojeći penal za Hajduk.
  • San Lorenzo
    11.7k

    U odnosu na naše zbunjole da, ali kad se sjetiš da smo počeli sa Siebertom koji je jednom rukom iskontrolirao Disfunkcionalnu Familiju, a završavamo sa tipom koji komotno u dva navrata može poslati Selahija van, umjesto toga u stilu Nishimure odšprinta na našu klupu i da crveni kondicijskom treneru.
  • striko
    1.2k
    Opet mi nije jasan Var i čemu uopće služi? Onaj start Selahija bi i slijepac vidio
  • NORTE
    9.3k
    Opet mi nije jasan Var i čemu uopće služi? Onaj start Selahija bi i slijepac vidiostriko
    Ni strani suci ni Var u službi Rijeke nas ne mogu zaustaviti.
    Nadmoćniji suparnik dinamo.

    Par riječkih klauna s istoka je prije tekme digao poruku za Rileta "šta će biti dinamo?"
    Hrvatski šampion, sad i to znaju.

    Je li ovo neka službena hajdučka majica?
    Ako im je to neki bivši igrač čisto sumnjam da je taj u životu zaigrao s grbom sa šahovnicom, samo petokrakom.
    163829101-422054987-541413982.JPG
  • Jaro
    5.7k
    drugi zuti nije pod VARom, direktan crveni nije bio. Onaj prvi mozda su i pogledali tiho i to je to - odlucili da nije direkt crveni. I penal su pogledali u 13 sekundi - nasli kontakt, glavni sudio faul
    Mi smo navikli da nasi suci ne sude nego sudi VAR - koji je tu samo da ispravi ocitu i tesku gresku kod gola, jedanaesterca ili crvenog kartona.
  • Paggini
    7.2k
    Evo nova fiumanska teorija zavjere da su igrači Rijeke pustili Dinamu jučer jer su dinamovci, jer žele ići u Dinamo, jer žele da je Dinamo prvak. Tu su im glavni sumnjivci Pašalić koji je izborio penal i općenito bio opasnost, Pjaca koji je zabio jeben penal i općenito bio opasnost i Goda koji je odigrao ok utakmicu.

    Kompleksi su to.
  • striko
    1.2k
    To mi nema smisla ako je ishod isti, isključenje. Bez obzira jel se radi o drugom žutom ili izravnom crvenom.
  • Jaro
    5.7k
    imalo smisla, nemalo smisla - takva su pravila svugdje. Treba se samo maknuti od ovoga kako VAR koriste nasi jer to nema veze s pravilima...
  • Sajla
    3.5k
    Je li ovo neka službena hajdučka majica?NORTE

    163829101-422054987-541413982.jpg
  • Rex Ramae
    2.5k
    Pored nabrojanih meni su Labrović i Selahi također sumnjivi bili, prvi sa onim tragično primljenim golom iz slobodnjaka, kako je postavio živi zid a drugi jer je namjerno htio dobiti drugi žuti i ostaviti ekipu s igračem manje, to je i Sopić prepoznao i odmah ga vadio a ovaj na to popizdio.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ne znam jeli zajebancija ili što. Na par mjesta se proziva Labrovića radi gola iz slobodnjaka i živog zida. Napravio je sve kako treba, udarac je pogođen velemajstorski preko zida i golman tu ništa ne može.
  • Blueshadow86
    964
    Jel ovo desno Laszlo Kleinheisler?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma naravno da je zajebancija, bar s moje strane kao odgovor na Pagginijev post o riječkim teorijama zavjere. :grin:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Najbolja stvar mi je bila kad je Šapit netom prije nego je Bruno izveo slobodnjak pričao kak ima nezgodan slobodni di se lopta naglo spušta. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.