• seljak86
    2.4k
    Meni je komično kolko su ono ozbiljni da će nas dobit i opet zakomplicirat prvenstvo :lol: :lol:

    Kakvi pacijenti....
  • Paggini
    7.1k
    kolko su ono ozbiljni da će nas dobit i opet zakomplicirat prvenstvoseljak86

    I nas i rijeku, kažu tako! Na gostovanje će ih otići po običaju 30 jer očito forum ne smije patiti izostankom kvalitetnog postanja
  • serbus
    3.6k
    Najbolje da se na njihovom forumu ne nadaju pobjedama :roll:
  • Tom vg
    1k
    doci ce ih 30 jer ih samo 8 ima vozačku. Ostale mama ne pušta na gostovanja
  • DrawTube
    3k
    Neka pate šarani

    Ovi im dođu, pokušavaju praviti nered po gradu, zašaraju im stadion, seru im po stadionu da nije ni do koljena 40g staroj wc školjci, potpuno negiraju postojanje navijačke im grupe i opet smo mi glavni problem

    Riječani su bez obzira na sve mila majka za njih što se tiče kompleksa
  • veselko tenžera
    1.3k
    U Croatia Osiguranju u Ljubuškom plavi i bijeli tabori prije svake sezone bace okladu tko će biti prvak. Ulog je večera na kraju sezone, janje ili što već dogovore. Naravno, oklada mora imati smisla pa se hajduku da 9.5 bodova hendikepa. Znači, mi na +10 i plavi se goste besplatno.
    Ne znam jesu se u toku ove sezone mijenjali hendikepi i ponude, ali oni su jedna od prvih stvari koja mi je pala napamet kad smo otišli na +10.

    U svakom slučaju, dobar tek plavoj braći!
  • NORTE
    9.3k
    U Croatia Osiguranju u Ljubuškom plavi i bijeli tabori prije svake sezone bace okladu tko će biti prvak. Ulog je večera na kraju sezoneveselko tenžera
    E jesu se naplaćali...
  • mali M
    3.5k
    kolko su ono ozbiljni da će nas dobit i opet zakomplicirat prvenstvo
    — seljak86

    I nas i rijeku, kažu tako!
    Paggini

    pa ako pobjede i nas u Rijeku onda stvari ostaju kakve i jesu i nije ništa zakomplicirano... Kakvi magistri matematike...
  • Dudu 9
    152

    U tih pola grada koji navija za Dinamo im spada i aktualni trener.::lol:

    Šarani su inače teške klaunčine, samo što su toliko nebitni da ih nitko ne primjećuje.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Germanijak:
    "I još jedna, naizgled mala, ali jako bitna činjenica. Tri su derbija Dinamu ovog proljeća sudili strani suci i tri puta je Dinamo napustio travnjak kao pobjednik! Neke stvari ipak pripadaju mitologijama…"
  • dzis
    581
    Daj pustite jadnike. Ovih 2,3 tjedna bez njihovih medija su mi dosli kao godisnji odmor….ne prizivajte ih haha

    A slijedece sezone ide po starom.bit ce konkurent do gospe
  • Mrvica
    3.3k
    Kad vidiš druge forume onda samo potvrdiš činjenicu da je Zona Dinamo sveti gral za sve u HR!
    Kakvi su to debili majko draga, svi redom kmečavci. U najtežim situacijama znaju samo kenjat i kmečat. Nama kad je bilo najteže šta smo radili?? Najviše davali potporu, nismo lajali na mjesec i borili se. Nek se nadaju i dalje, udarali su sa svih strana, naslađivali se i dobili su samo potvrdu da je Dinamo prvak koji ne odustaje do posljednjeg zvižduka. Dok se ovo sve odvijalo oko kluba nova uprava, loši rezultati, naslađivanje medija i svih oko Dinama mi smo samo izašli jači. Odigralo se totalno suprotno od onog čemu su se nadali, sinergija kluba i navijača je savršena i mislim da će biti još savršenija. Hvala Bogu da navijam za Dinamo i da sam okružen sa vama i svima koji vole taj klub. 90 minuta navijanja svaku tekmu za svoj klub a ne protiv drugog, opet ljudi u dresovima po ulicama, čak i nama koji nismo tu vidimo da Zagreb živi Dinamo i da je svaki navijač bio u Zagrebu ili van Zagreba još povezaniji za klubom. Idemo svima začepit usta i uzet duplu krunu!

    Nema većeg kluba od Dinama!
  • Jos-Optimus
    298
    da, ali nas bi baš, baš, stvarno pobijedili
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sve je bilo jasno nakon nedjeljne jutarnje naslovnice slobodne dalmacije za potporu Rijeci. Jednostavno prebrzo se taj tovarsko luzersko gubitnicki mentalitet prosirio i Nadmocniji Suparnik se tu najbolje snalazi
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kvaliteta stranih sudaca je vidno opadala u svakoj sljedećoj utakmici, Mađar od jučer potpuno neuvjerljiv, čak je i kraj utakmice svirao kilavo, pa na prvu nisam ni skužio da je gotovo.
    Crveni za Selahija je ogroman previd, pogotovo u utakmici ovakve važnosti.
    Al' jbg, možemo mi i protiv sudaca i medijske mašinerije. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.