• don
    1.8k
    to sam odmah napisao poslije utakmice, ta i još jedna ogromna greška u predaji lopte koja nas je samo pukom srećom spasila primljenog gola. Max se etablirao na stoperskoj poziciji ali idalje stoji da mora smanjiti broj velikih pogrešaka u tekmama.

    Beli je legenda kluba i deplasirano je da ga se tu gazi u svrhu uzdizanja/opravdavanja nekog drugog.Zagi

    ne mislis na mene tu valjda ili? Napisao sam tko je bolji a tko lošiji po meni.
  • Orc123
    5.1k
    da, trener koji je oborio sve neslavne rekorde na klupi Dinama i spojio najvise poraza za redom je fantastican. Biscan je trener sa jos puno nedostataka ali i takav je puno kvalitetniji od Jakira! Najveca mu je mana komunikacija prema van, dok s druge strane Jakira kad bi samo slusao a ne gledao njegove utakmice mislio bi si da je Gvardiola i Murinho u jednom. Jeftine populisticke fore, nesto kao nasi cijenjeni politicari. Cinjenica je da se je Biscan smijenio nakon jednnog rezultatskog neuspjeha dok s druge strane je cinjenica da ni jedan trener u povijesti Dinama nije dobio toliko prilika i podrske ko Jakir. Naravno odgovor na to je jasan...odavno bi bio bivsi da peije toga nismo promjenili vec 2 trenera u godini od kojih nas jedan kostao ko suho zlato.
  • Orc123
    5.1k

    Ozbiljno hehehhehe....ja bih ocekivao od takvog nogometnog znalca da svakom stoperu na svijetu izvadi iz svake tekme kompilaciju gresaka iz kojih nije pao gol. Mozes slobodno staviti sazetak jucer iz LP i zaokruzi stopera od kolko ono 80mil eura Kima ili koliko je vec placen pa da se smijemo malo.....
    Vec kad si izvadio to, barem promotri s koliko je igraca Max bio na sebi i gdje ti je bek, tj WB u toj situaciji i jel cuva svojega igraca. Posto si takav nogometni znalac reci mi tko je najveci krivac kod ove prilike!?
  • don
    1.8k
    pošteno, ti imaš svoj stav, ja svoj, vidjet ćemo tko je bio u pravu. :sweat:

    p.s mala napomena da pogledaš postavu Igora i igrače koje je imao te postavu par tjedana kasnije, ali dobro.

    Beli :heart:
  • Zagi
    5.1k
    cinjenica da ni jedan trener u povijesti Dinama nije dobio toliko prilika i podrske ko Jakir. Naravno odgovor na to je jasan...odavno bi bio bivsi da peije toga nismo promjenili vec 2 trenera u godini od kojih nas jedan kostao ko suho zlato.Orc123

    I koja je garancija da bi nas neki drugi trener doveo na 75% šanse za osvajanje naslova 4 kola prije kraja?

    Ne razumijem kako ne vidiš da je to argument za kontinuitet struke, a ne za novu nesigurnost.
  • Banana 2
    447
    to sam odmah napisao poslije utakmice, ta i još jedna ogromna greška u predaji lopte koja nas je samo pukom srećom spasila primljenog gola. Max se etablirao na stoperskoj poziciji ali idalje stoji da mora smanjiti broj velikih pogrešaka u tekmama.don

    Meni je taj klip doslovno sumacija svih problema naše obrane. Špikić se ležerno vraća iako vidi da je Max u 2v1, Mišić se ležerno vraća iako može malo potrčati i pomoći zatvoriti situaciju desno (njegovo desno, naše lijevo) da KTC ostane centralnije jer je Max 2v1, ali nitko od njih ne radi ništa i onda još i Max neobjašnjivo zazuji i čuva stativu

    To jednostavno nije kapacitet da igra obranu u LP. To su igrači koji valjda dobiju upute koje dobiju i nemaju uopće dovoljno samovolje, koncentracije i instinkta da izađu iz tih okvirnih šablona koje su im zacrtane. Nitko ne preuzima odgovornost i stvari nam se posljedično jednostavno događaju. Gledamo to cijele sezone.
  • Orc123
    5.1k
    ako bi nekog istrpio i dao mu tolike prilike koje je dobio Jakir onda bi to bio Biscan a ne on! Koji je odbacen nakon jednog posrtaja! Istrpio bi klupsku legendu, covjeka koji je to zasluzio ali da, to su bila druga vremena kad su se samo mazale oci navijacima i sve se radilo sa figom u dzepu, slucaj isto Simic! Hvala Bogu pa ce sada nasi sigurno dobro proanalizirati s kime krecemo u sljedecu sezonu. Ako oni odluce da to bude Jakir ja im vjerujem. Mene nije uvjerio ali ako oni tako odluce ja im vjerujem....

    Ja te jos jednom pitam cija je najveca greska bila na situaciji 2:03?
  • Banana 2
    447
    Ozbiljno hehehhehe....ja bih ocekivao od takvog nogometnog znalca da svakom stoperu na svijetu izvadi iz svake tekme kompilaciju gresaka iz kojih nije pao gol. Mozes slobodno staviti sazetak jucer iz LP i zaokruzi stopera od kolko ono 80mil eura Kima ili koliko je vec placen pa da se smijemo malo.....
    Vec kad si izvadio to, barem promotri s koliko je igraca Max bio na sebi i gdje ti je bek, tj WB u toj situaciji i jel cuva svojega igraca. Posto si takav nogometni znalac reci mi tko je najveci krivac kod ove prilike!?
    Orc123

    Max trči od igrača koji prima loptu na 10 metara od gola.
  • Zagi
    5.1k
    Max trči od igrača koji prima loptu na 10 metara od gola.Banana 2
    Loša procjena lopte u letu. To mu je jedan od najvećih deficita.
  • Orc123
    5.1k
    u situaciji 2 na 1 vidi da mu wb ne dolazi pokriti svojeg igraca...normalno da instiktivno pogledom pratis i tog igraca i izgubis fokus na loptu vec samo pratis igrace.....njegova je greska sta nije ostao na svojem igracu i ostavio beka samoga i time isto tako riskirao pogodak ...i ne trci od igraca vec pokusava pokriti obojicu kaj je greska...u ovoj situaciji najveci krivac je konkretno Spikic koji ko bek nije ispratio svojeg igraca i time ostavio stopera 2 na 1 sto je nedopustivo!
  • Banana 2
    447
    Loša procjena lopte u letu. To mu je jedan od najvećih deficita.Zagi

    Ovo je nova dimenzija loše procjene.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    nedvojbeno po meni,don

    S jedne strane imaš trenera 1 i njegovo osvajanje BIH lige, s druge strane trenera 2 sa: 1. dvostrukom krunom u Sloveniji gdje ti je najveći rival Maribor tih nekoliko sezona redovno igrao europske skupine,a baš u toj sezoni skupinu lige prvaka i samim time znaš da nije riječ o bezazlenoj ekipi, 2. kup sa Rijekom protiv Bjelicinog Dinama, 3. četvrtfinale Eura sa u21 repkom (prvi put u povijesti Hrvatske u21 repke). Poštujem svačije mišljenje, ali tvrdnja da je trener 1 kad se pogledaju uspjesi prije dolaska u Dinamo NEDVOJBENO bolji od trenera 2 mi nema nikakvog smisla.
    Da se razumijemo, mislim da nijedan ni drugi trenutno nisu za Dinamo i da bi tu trebao doći famozni kapitalac na mjesto trenera. Samo je pitanje koliko je realno dovesti nekoga sa garancijom da će biti top odnosno "kapitalac". Praktički nemaš garanciju. Nije se ni sa Bjelicom odmah znalo da će napraviti nešto s nama tek kad je došao, ali je na kraju hvala Bogu ispalo i više nego odlično.
  • austrijanac
    2.7k
    Jakirov problem je bila loša igra donedavno, ali ta se kritika ionako nikada nije odnosila na Europu.Banana 2


    Ban gubiš kredibilitet s ovakvim izjavama. ChatGPT s tvoje strane dobiva novu dimenziju.

    Uvijek se odnosila na Europu i nijedan trener nebi trebao preživjeti 5 komada.
  • Banana 2
    447
    Ban gubiš kredibilitet s ovakvim izjavama. ChatGPT s tvoje strane dobiva novu dimenziju.

    Uvijek se odnosila na Europu i nijedan trener nebi trebao preživjeti 5 komada.
    austrijanac

    Problem je bila igra u HNL-u. Protiv Betisa i PAOK-a smo dobro odigrali, ali se onda u uzvratu desio kolaps kakav smo ove sezone vidjeli mnogo puta, uključujući i prethodno Jakiru.
  • Zagi
    5.1k
    Da ok. Da mu dajem ocjenu u tom segnementu bila bi 2 od 10, nategnuto.
    U nekim segmentima je gotovo elitan, nekima prosjek , nekima katastrofalan.
    Sve u svemu: koliko para toliko muzike.

    Srećom za njega , u HNLu je dinamu puno bitnije kakav je stoper u igri nogom nego u skoku.
    Zato je za nas iznimno bitan ove sezone i nedvojbeno pojačanje.

    Da igra u Slavenu, ne znam baš koliko bi bili zadovoljni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.