• Zagi
    5.1k
    Treba vidjeti kako će nove grupe u praksi izgledati. Teško je ovak na neviđeno razglabati ali...

    Ako (za primjer) grupa LP ima 20 klubova , a mi smo po financijskoj moći tamo 17. . Kako standard može biti prolazak dalje?
  • Banana 2
    446
    Generalno se slažem pa sam zato i kritizirao novodefiniranu strategiju kluba.

    Gle, na klubu je da nađu načine da se natječu i udaraju iznad svog budžeta. Ako te načine ne pronađu, onda samo životare po incerciji i ja time neću biti zadovoljan. Možda drugi hoće, ali mene će frustrirati. Takav sam, ne mogu tome pomoći.
  • Zagi
    5.1k
    Gle, na klubu je da nađu načine da se natječu i udaraju iznad svog budžeta.Banana 2

    Ajax je već pokazao kako se to radi.
    De Jong i de Light + Tadić i Blind, simplificirano.

    Samo taj napredak nije linearan jer ne možeš potpuno kontrolirati koliko elitnih talenata imaš. Uz nepredviđene faktore kao ozljede koje ti mogu eliminirati pola rada.
    Biti će manje dobrih sezona i "push" sezona kada se sve poklopilo.

    Samo onda ta uspješna sezona ne može biti novo normalno, a sve ispod je promašaj. To čupanje parketa dovodi do 5-6 godina lutanja .
  • Banana 2
    446

    Slažem se, ali nama standard treba biti prolazak prve faze LP. Minimalno doigravanje, idealno sve iznad toga. Ako to nije cilj prema kojem bi se gradilo, onda ni sam ne znam što je cilj.

    Ten Hagov Ajax je meni osobno najzanimljiva ekipa u zadnjih 10-15 godina. Ne razumijem zašto u United nije doveo profile igrača koji su mu potrebni za takav stil. To je bio baš avangardan nogomet i totalno je razbio sve ustajale obrasce zbog kojih je LP postala zamorna.
  • Orc123
    5.1k
    Svaka cast Jakiru sto je podigao momcad, ali ekipa koja 2 puta u europi prosije prednost je odgovornost trenera. Ne da smo prosuli prednost vec smo razbijeni....2 puta na isti nacin! To samo govori kako trener takticki nije postavio dobro momcad, kako je nije pripremio! I tu nismo izgubili na srecu ili onako slucajno nego smo razbijeni i potuceni do nogu! Sramotni porazi! Ja ih nikad necu zaboraviti. Ajmo bit realni nit Sparta, nit Paok nisu jace ekipe od Dinama po nicem! Petko i Bati su kvaliteta kakvu ni jedni ni drugi nisu imali u kadru! Ukoliko osvoji duplu krunu kupio bi si priliku da se razmisli uopce za sljedecu sezonu, ukoliko ne ostvari to nema sta traziti u Dinamu! Ovakav limitiran kadar on je u potpunosti dodatno izlimitirao u prvom dijelu sezone, bas kao i pocetkom ove polusezone. Promjenom formacije je dobio vise prilika i lakse ulazenje u zadnju cetvrtinu. Protiv jacih ekipa ovom postavom bi bili ko glineni golubovi...pokazali su to i Varazdin, gorica, istra...da samo jednom Neva nije briljantno reagirao na 100% prilike mi bi sada imali drugaciji narativ. Problem je sto u ovom sustavu i sa ovakvom postavom igraca nemamo pravo na gresku jer obrana je i ovako 1 na 1 u kontrama. Da ne ulazim u to koliko sikanira određene igrace i neda im uopce priliku, Max je prvi primjer sramotnog postupanja prema nekima. Ja zelim sljedece sezone gledati europski Dinamo, a sa Jakirom gotovo da ne mogu zamisliti taj europski Dinamo. U Europi izuzev Betisa mi nismo pokazali apsolutno nista!
    Vec kad su se neki dotaknuli i Biscana, da Bidcan je bolji trener od Jakira! To definitivno...isto tako stoji da ni on nije jos razina koju treba Dinamo ali ce sigurno to u buducnosti biti! Isto tako sam siguran da je Biscan dobio ovakav kontinuitet i podrsku ko Jakir koji je oborio sve negativne rekorde u jednom dijelu sezone i nije bio smijenjen, da je Biscan dobio takvu podrsku u Europi bi u najmanju ruku ponovio isti rezultat ali u hnl se sigurno ne bi patili ko sad!siguran sam u to!
  • Banana 2
    446
    Može se Jakiru prigovoriti što je protiv PAOK-a u uzvrat ušao rezervirano, ali to mu se može prigovoriti jer je naša obrana loša i sve ovisi na koju će se nogu ustati. Između Mišića, KTC-a i Maxa ne znaš tko će prvi iz ničega izmisliti monumentalni kiks.

    Činilo se da se Max stabilizirao, ali ono što je on odigrao protiv Varaždina je bilo kriminalno.
  • Zagi
    5.1k
    Ne razumijem zašto u United nije doveo profile igrača koji su mu potrebni za takav stil.Banana 2

    Jer United nije uz Ten Haga doveo i Overmarsa i V. der Saara.
    Sinergija, znanje tog trojca je dovela do moćnog Ajaxa.
  • Banana 2
    446
    Jer United nije uz Ten Haga doveo i Overmarsa i V. der Saara.
    Sinergija, znanje tog trojca je dovela do moćnog Ajaxa.
    Zagi

    Kužim, ali mi je nepojmljivo da Ten Hag ima toliko loš talent ID.
  • Orc123
    5.1k
    ti si gledao protiv Varazdina tekmu? Sta je Max odigrao kriminalno? Prosvijetli nas....
  • don
    1.8k
    Vec kad su se neki dotaknuli i Biscana, da Bidcan je bolji trener od Jakira! To definitivno...isto tako stoji da ni on nije jos razina koju treba Dinamo ali ce sigurno to u buducnosti biti! Isto tako sam siguran da je Biscan dobio ovakav kontinuitet i podrsku ko Jakir koji je oborio sve negativne rekorde u jednom dijelu sezone i nije bio smijenjen, da je Biscan dobio takvu podrsku u Europi bi u najmanju ruku ponovio isti rezultat ali u hnl se sigurno ne bi patili ko sad!siguran sam u to!Orc123

    :lol:

    neki bi rekli, šutnja je često jača i od riječi...
  • Orc123
    5.1k
    zelis reci da je Jakir bolji trener od Biscana?
  • don
    1.8k
    nedvojbeno po meni, iako sam u jednom trenutku sezone od bijesa na whatsapp profilnu stavio Jakirovu prekrizenu glavu ispod koje pise odlazi.

    Vidjet ćemo karijeru i jednog i drugog pa ćemo se vratiti ovdje, naravno ako Igor koji mi je jako drag odluci voditi neki klub u skorije vrijeme nakon otkaza u S. Arabiji.
  • Banana 2
    446
    ti si gledao protiv Varazdina tekmu? Sta je Max odigrao kriminalno? Prosvijetli nas....Orc123

    Možda mi ti možeš objasniti što on točno radi na 2:03? To uopće nije kiks, to je prosto neshvatljivo. Gledam sad opet i još uvijek ne razumijem.

  • Zagi
    5.1k
    Beli je legenda kluba i deplasirano je da ga se tu gazi u svrhu uzdizanja/opravdavanja nekog drugog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.