• plavi72
    716
    Tko je ono Brekalo ? :cool:
    Rijeka ima tri nezgodna gostovanja,večeras Lokomotiva(borba za Europu),Varaždin(Hajduk je zube slomio,a zašto ne bi i Riječani) i Osijek(borba za Europu domaćina),nadam se da nisu toliko jaki da sve ovo pobjede,titula nakon svega ipak na dohvat ruke,sretno nam do kraja i bit će akoBogda ,opet,jedna od najdražih !
    A najvažnije je da mi na Rujevici odigramo hrabro i s gardom prvaka !
  • bbb medimurje
    2.9k
    Tovarsport u ofenzivi oko brekala i eura
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Imam osjećaj da cemo danas zasjesti na prvo mjesto, riječka forma mi odaje dojam da ih kad tad čeka kiks, a loksa u kojoj je 80 posto dinamovaca će sigurno dati sve od sebe da ih sruši. Nadam se da ih opet neće posrati neki eurogol stopera ili neki sretni gol
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Sumnjam da će danas izgubiti (bilo bi fenomenalno da se to desi), ali miriši mi na nekakav remi, a to je njima svakako kiks s obzirom da im nakon toga slijedi tekma s nama. Prognoziram 2 2 i utakmicu u kojoj Rijeka mora spašavati remi nakon vodstva Lokosa. Takva je bila i njihova zadnja ligaška tekma na Kranjči, Loksa vodila i Rijeka spašavala bod.
  • Danko
    567
    Ovak, ak dobe u gostima lokomotivu, varaždin i osijek a izvuku nulu s nama doma, onda su , realno, i zaslužili naslov.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Zakonom velikih brojeva, valjda se jednom mora posrećit i Rijekinom protivniku :rofl:

    Uz koji otkinut bod, bilo bi dobro da i kartoni eliminiraju nekog za susret protiv nas. Bilo bi tu teških udaraca za njih

    Emmanuel Justine Rabby Banda
    Bruno Bogojević
    Danilo Filipe De Melo Veiga
    Emir Dilaver
    Niko Galešić
    Bruno Goda
    Veldin Hodža
    Franjo Ivanović
    Nediljko Labrović
    Marko Pjaca
  • Captain America
    13.9k
    Fun fact, u sezoni 2016/17 je Lokomotiva nanijela dotad jedini poraz Rijeci baš u 32. kolu :cool:
  • NORTE
    9.2k
    Bod Lokse > 10 žutih kartona Rijeci
  • don
    1.7k
    ja sam bas uvjeren da cemo ih dobiti na Rujevici... Zadnji derbi u Rijeci smo dosli u ocajnoj formi, 3 dana prije smo izvukli x u Plzenu a u nedjelju nas cekala utakmica "biti ili ne biti" za nas i naslov gdje jednostavno nismo smijeli izgubit.. I odigrali smo musku i dobru utakmicu i zasluzili pobjedu a sada dolazimo u vrhunskoj formi dok je Rijeka malo u silaznoj putanji sto se tice same igre i sigurno ce imati veliki pritisak.. Podsjetnik da Dinamo jako rijetko i tesko gubi utakmice koje su 'must have' tako da :smile:
  • Tom Hanks
    2.6k
    bilo bi dobro da i kartoni eliminiraju nekog za susret protiv nasMlađi referent

    Ja baš suprotno razmišljam, neka budu najjači što mogu bit i još igraju doma,i da ih svejedno dobijemo.
    Tako se gradi legacy,najbolji protiv najboljih
  • Jurki
    8.7k
    ovo je po meni SF da dobe sve do kraja uz x s nama. Ne velim da je nemoguce.. ali jako tesko.
    Ako nist drugo spojebat ce ih finalne utakmice kupa di imaju između gostovanje u Osijeku. A lege budu našpanane na njih to sigurno. Isto tak imaju faktor groblja od terena danas i Apaš.
    Nez dal Pjaca ko njihov najbolji igrac moze odraditi ritam utakmica subota/srijeda. Plus kaj imaju pun k igraca sa 2 zuta kartona.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Zanimalo me kad smo zadnji put izgubili na Rujevici pa sam išao guglat. Zadnji Dinamov poraz na Rujevici desio se 5. srpnja 2020. godine, trener je bio Jovičević, a neki od igrača koji su startali za nas su bili Tin Hrvoj, Francois Moubandje, Mario Ćuže. Izgubili smo 2 0. Znao sam da dugo nismo izgubili tamo, ali da je ovoliko vremena prošlo nisam imao pojma. Ove tekme se iskreno i ne sjećam najdetaljnije...
  • veselko tenžera
    1.3k
    Uf kako je Jurišić oprao Kolarića u SN, od najveće nade do nepogode :smile: :smile: :smile:

    Odličan nadimak - Patrik Nepogoda Kolarić.

    Pozdrav i Ničoti koji me citirao za Dabru i medalju :cool:
  • Marcinko
    327
    Sumnjam da će danas izgubiti (bilo bi fenomenalno da se to desi), ali miriši mi na nekakav remi, a to je njima svakako kiks s obzirom da im nakon toga slijedi tekma s namaSibirski plavac

    Remi bi im ipak bio dosta bolji, jer u slučaju poraza sve i da nas dobiju ne smiju ni jednu do kraja ni remizirati, a imaju dva zeznuta gostovanja. A u slučaju da danas remiziraju i nas dobiju poprilično im je sigurna titula, jer vjerujem da mogu ostati neporaženi u Osijeku a onda će zadnje dvije biti samo odrađivanje.
  • don
    1.7k
    Zanimalo me kad smo zadnji put izgubili na Rujevici pa sam išao guglat. Zadnji Dinamov poraz na Rujevici desio se 5. srpnja 2020. godine, trener je bio Jovičević, a neki od igrača koji su startali za nas su bili Tin Hrvoj, Francois Moubandje, Mario Ćuže. Izgubili smo 2 0. Znao sam da dugo nismo izgubili tamo, ali da je ovoliko vremena prošlo nisam imao pojma. Ove tekme se iskreno i ne sjećam najdetaljnije...Sibirski plavac


    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-1400-dana-bez-poraza-u-rijeci-sjecate-li-se-momcadi-koja-je-zadnja-pala-na-rujevici/128951?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0Y-2YcCoAr7DVNfjO8mmSiol_t572RhxMWinWqNuhN0ON81fNCIsbP64E_aem_ASQE-eJM0D8VcXq2iTPNOBgd-69_6LXa23reaECDp6Ao6Zzb3aVeMGmP0X44fXSMbyqlu9U8e8EcIT2jEvt6APj1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.