• NitkoBitan
    12.2k
    Rijecani idu na Osijek nakon prve finalne utakmice protiv nas na Maksimiru. Pjaca i jos neki bolji igraci su pokazali slabost kod igranja dvije intenzivne utakmice tjedno.

    Inace kakvi su Osijecani ne bi se zacudio da im vlastiti navijaci budu navijali za pobjedu Rijeke, ali ipak u ovoj situaciji borbe za 4. mjesto mislim da ce bit nabrijani i oni na pobjedu svojih. K tome isto kolo Loksa igra protiv Rudesa pa su to prakticki 3 sigurna boda Loksi. Bit ce borba za 4. mjesto do zadnjeg kola.
  • Goran86
    85
    Ljudi mislim da je danas ta tekma. Kada da padnu ako ne sad? Ne daj Bože pobjedu Rijeke. U tom slučaju nas samo pobjeda na Rujevici spašava, a u takvim tekmama nikada ne možeš znati šta dan nosi. Ajmo Lokosi vrijeme je.
  • Hnlovac
    225
    Gro Riječana dolazi na gostovanje. Sad na Lučkom zahaltali bar 50 automobila, navodno ih soma ima karte

    Ajmo Lokosi! Ajmo Mudri!
  • Orc123
    5.1k
    Gledam Rukavinu i ima on nesto u sebi ali trenutno ne pokazuje nista.....Mierez je zivotinja...hejteri Miereza, ne valja a? Top igrac sa nevjerojatnim osjecajem za gol i strasnom duel igrom....
  • DrawTube
    3k
    Šarani bi se bez Miereza borili za 7. mjesto
  • Neron53
    294

    Nema razloga da svi ne dodju do karata...
  • Mihaljević
    8.1k
    Mierez je klasetina i igrač kojemu se apsolutno nadam na ljeto, pogotovo u ovoj formaciji.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Iduce kolo Osijek i Loksa igraju na Pampasu, dvoboj za 4. mjesto i kvale za KL. Bilo bi dobro da Mierez pobere zuti karton kako bi preskocio Maksimir kolo iza tog. Nije mi svejedno kad Osijek ima Miereza u napadu jer je nama i Dabro stvarao probleme.
  • Oluja
    3.7k
    ovo bi bilo jako dobro, da protiv nas odradi kaznu i taman se vrati za tekmu protiv Rijeke.
  • Krizy
    36.2k
    Hat-trick Miereza. Nakon 2020./21. vjerojatno opet najbolji strijelac lige.
  • Droljo
    5k
    Dobar napadač. Samo ne znam koliko dobro napada dubinu..
  • Plava stijena
    48
    Ne igra Pašalić! Hmm vjerojatno ozljeda jer dobro je igrao zadnje tekme, a i ne prijeti mu propuštanje derbija u slučaju kartona.
  • Brusa
    711
    pusti taj mentalitet. Mi moramo dobit na rujevici i gotovo.
  • Mihaljević
    8.1k
    Kolko je brat o Ivanoviću pisao, danas će ga zakurac dat.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Kastratijev bijeg obrani Rijeke** nakon lopte u dubinu Mudražije za koplje u srce liliputanaca s Kvarnera inc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.