• db-izbjeglica
    12.8k
    njemu je najveća kazna da ga nitko i ne spominje!

    realno, lik je apsolutno podbacio u ovoj avanturi i dokazuje da nije prevaga niti u HNL-u.
    na kraju ispalo odlično što nije došao kod nas, moram priznati da sam očekivao kako će biti veliko pojačanje za HNL, ali ispada da je to totalno propao igrač.

    kmjm
  • don
    1.7k
    strasno kako nabija glupu statistiku asistencijama.. dodao slucajno na 40 metara od gola i ovaj zabio od tud i pise mu se asistencija..
  • mali M
    3.5k
    Ma Breks bi u Dinamu bio druga priča. Kvalitetniji suigrači, bolja igra, al on je završena priča.
  • striko
    1.2k
    Možda bi zbog njegove polugodišnje avanture Vidović pao u 2 plan? Ovako je super ispalo
  • Nolifer
    6.6k
    Vjerujem da će Loksi sutra odigrat kak treba i da će spriječit Rijeku u naumu.

    Ako Loksi odigraju na nivou kao kaj su protiv nas one dve tekme odigrali, nema straha sutra.

    Da odigraju neki X samo dobro nam je, ali vjerujem da će možda tu Rijeka kiksat, jer je pritisak na tlak

    sad na njima... Tak da vidjet ćemo kaj će bit...

    Ajdeee Loksaaa, Rijeka mora pasti!

    :cheer: :strong:
  • immerwieder
    1.2k
    sramotno je kako se priprema teren da ljigavac ide na em2024,
  • Facke
    2k


    Po mene on ne igra dovolnje dobre da ide na euro. Moreju novinari tu pisati koj oceju. Posto si je Bara znimi jake dober moraju neki clanak napisati + male i zaraditi.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Brekalo je za sva naša krila kvalitetom space shuttle, ali odlaskom u hajduk ga je stigla karma i ozljedio se u ključnom momentu, hajduk se utopio, a s tim i on pao u zaborav. Ne treba nikada zaboraviti odlazak jednom bivšem igracu Dinama u hajduk, ali treba biti i realan da pored ovakvih krila koje imamo Brekalo bi nam da je došao legao kao budali samar, jer za razliku od spike, hoxhe, kaneka zna donjet dobru odluku, kada proigrati, kada driblati, kad pucati. Na srecu sad nam je iskočio Vidovic i nadam se da će nastaviti u tom smjeru, iako on meni nije krilo nego desetka
  • jedan u nizu
    6k
    njemu je najveća kazna da ga nitko i ne spominje!db-izbjeglica

    evo procitali su tvoj upis i odlucili reagirati.
    Kad sam vidio naslovgdje pise 'zastrasujuca statistika' mislio sam da ce pisati kako nema ucinak i kako je nestao i nije ni blizu onoga sto je trebao biti.
    Kad ono covjek ima 7 asistencija.
    Po igri mi nije apsolutno nista pokazao, pa sam se zacudio kad sam procitao da ima 7 asistencija.

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/brekalova-zastrasujuca-statistika-u-hajduku-otkako-je-dosao-presisao-je-sve-u-samo-10-utakmica---845369.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3uiEB3KT_zRNlE6XLv40jHl4ZiVl8FBiVt0C1CiNQVT9e0ndXdrmLWNnE_aem_AbJv-yU_zQSHwfKlMP9JYBixR5b6_yiizKSOqttav1lAStRiqGE2L-jVkN8Cyr-AdHmdJdur3CTUnJczb8vp9PPf
  • Mr Anderson
    5.4k
    A kaj se čudite, to kaj radi Andy s plaćenim člancima nije ništa novog.
  • Ali
    1.9k
    Još samo mali doprinos medijskom tretmanu GNK Dinama.

    Danas kad smo pobjedom u Vž ponovo izbili na celo hnl (ok, mozda na jedan dan ali tu smo...) svi nacionalni portali (vl, sn..) kad je u pitanju dinamo sada imaju naglasak na nebitan detalj oko djecaka koji je pozelio biti sa svpjim idealima. Dok se pobjede i sanse koje smo kreirali stavljaju u drugi plan.

    Istu vecer se na praznom poljudu ograla nebitna utakmica 3 koji nemre ni gore bi dolje i 10 koji ke vec matematicki u nizem rangu. A naslovi i podnaslpvi istih portala su : "show i petarsa hajduka..." , pa truc malo o livaji, pa hajduk dekladirao... pa brekalo ovo i ono... do te mjere SN da je ocjenjivao igrace na poljudu za brekala rekao da je "Za Brekala je ovo prelaka utakmica, a jedan igrač nije ni sjena nekadašnje zvijezde hrvatskog nogometa" inace naravnp ovaj koji je los je Ante Coric koji je usso kod 4:1 u 60.minuti...a za moufia koji je isto tada usso je autor napisao -premalo za ocjenu ???

    Zbilja jadno i tretman u medijima i obojenost urednistva, kao da je slobodna dalmacija nadredjena svim sportskim redakcijama...

    Do te mjere ds se u nsslovu ubacuje "incident u varszdinu...." ma odjebite, silenzio stampa
  • Mlađi referent
    10.5k
    Imao je Brekalo par težih ako mu je ova lagana
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ma Breks bi u Dinamu bio druga priča. Kvalitetniji suigrači, bolja igra,mali M

    U Dinamu bi poceo magicno radit razliku na terenu, pretrcavat bekove i zabijat golove? Cisto sumnjam. Ono sto sam vidio u Fiorentini pa i sad u Hajduku ne izgleda obecavajuce. Alibi igra za jedno krilo (konstantno bjezanje u sredinu).

    Dinamo treba krilo koje zabija golove. Ovaj je majstor statistike i nabijanja "asistencija" ali to nama ne treba, imamo dovoljno onih koji znaju i mogu asistirat.
  • mali M
    3.5k
    nisi me shvatio, u Dinamu bi bio druga priča kao što sam isto mislio nekad za Ibričića, Laszlo isto, ma brdo njih koji odaberu inat umjesto Dinama. Slažem se ja s tobom da nije Brekalo topčina, ja sam cijelo vrijeme bio u ekipi "ne vidim čemu takav hype" samo kažem da bi velika većina igrača izgledali drukčije da dođu u Dinamo.
  • Banana 2
    407
    Što bolja momčad, to Brekalo lošije izgleda. Vidjelo se to i u Fiorentini, a pogotovo za repku kod njegovog zadnjeg poziva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.