• Imamo Dinamo
    3.2k
    Ja tu vidim utakmicu protiv Brazila iz Katra. Branili smo se 2 sata, ali to nije bio bunker. Bili smo bezopasni naprijed, ali kad bi uzeli posjed ubili bi ih dosadom.veselko tenžera

    Razlika je u tome što smo imali vezu bolju od njihove (zapravo ponajbolja na svijetu), a dinamo ni u jednom segmentu igre ne može parirati navedenim momčadima.

    Na koncu, koga boli briga kako će proći 2-3 utakmice godišnje protiv Cityja i klubova tog ranga.veselko tenžera

    Mene, a uvjeren sam i vecinu ljudi s foruma. Bitno mi je da je dinamo rezultatski konkurentan i protiv najvećih, i ne želim gledat bušenje jer, eto, nikog nije briga

    Ako igramo po mome i ispadnemo u grupi barem ćemo ispasti muški i odigrati nešto umjesto da kalkulantski izdamo svoj stil i da se zavučemo u rupu i igramo kao miševi pa opet ispadnemo - ali u maniri zadnjih pič...Banana 2

    Rezultat u zadnje dvije LP nam je bio solidan, bili smo jako blizu prolaska. Upitno je kakvi bi bili drukčijim pristupom.
  • veselko tenžera
    1.3k
    naravno da nije svejedno primili 3 ili 9 golova. Govorim o širem kontekstu, to je par utakmica i uvijek možeš odigrati bunker. Možeš nešto i pokušati, ali ishod će ti biti sličan.
    To nisu utakmice koje definiraju sezonu.
  • Banana 2
    398
    Rezultat u zadnje dvije LP nam je bio solidan, bili smo jako blizu prolaska. Upitno je kakvi bi bili drukčijim pristupom.Imamo Dinamo

    Mislim da velike utakmice ne bi izgledale puno drugačije. Veći fokus na posjedu. Samopouzdanje za primanje lopte u tijesnim situacijama, ali u svrhu cirkulacije i održavanja posjeda. Preuzimanje kalkuliranog rizika u svrhu stvaranja ekvilibrija nižeg rizika. Mislim da bismo tu imali pozitivan tradeoff. Imamo tehnički dovoljno potkovane igrače da mogu obraditi loptu sa suparnikom u blizini, umjesto da se uvijek inzistira na najsigurnijem pasu što te puno brže dovodi u slijepe ulice i gubitak posjeda.

    U prijevodu, slikovito, mislim da bismo protiv top ekipa bolje stajali sa Maxovim dodavanjima nego KTC-ovim. Mislim da je Max moju logiku i dokazao protiv Betisa.

    U globalu, ne bi se previše razlikovalo od dosadašnjih partija protiv top-top ekipa, ali mislim da bi bilo nešto proaktivnije i sa nešto više muda i pozitivne drskosti.

    Protiv onog ranga ispod mislim da bismo bolje kotirali, a to nam je krucijalno za proljeće u LP.

    Uzmi u obzir da ja tu imam viziju momčadi iz najboljeg scenarija za nas. Ulazimo u LP, kampanja za Modrićev povratak je uspješna, a Petko i Baturina ostaju. Tada na ovoj bazi koju je Jakir sada ustanovio možemo graditi ekipu za ovo što ja govorim. Stajao bih ja iza svoje vizije i bez svega toga jer mislim da je to put naprijed, ali normalno da bi tada pričali o dugotrajnijem procesu. Poanta je u ideji i destinaciji.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    To nisu utakmice koje definiraju sezonu.veselko tenžera

    Itekako jesu. To su utakmice koje nam i financijski i psihički jako puno utječu na momčad.


    Mi nemamo igrače dovoljne kvalitete da možemo igrati nogomet kakav je igrala Hrvatska protiv Brazila. U idealnom scenariju, sa Baturinom Mišićem i Modrićem bi to možda i prošlo, ali sa trenutačnim kadrom bi sami sebi pucali u nogu da to radimo.

    Poanta je u ideji i destinaciji.Banana 2

    Koja je destinacija?
  • Banana 2
    398
    Mi nemamo igrače dovoljne kvalitete da možemo igrati nogomet kakav je igrala Hrvatska protiv Brazila. U idealnom scenariju, sa Baturinom Mišićem i Modrićem bi to možda i prošlo, ali sa trenutačnim kadrom bi sami sebi pucali u nogu da to radimo.Imamo Dinamo

    Ovo je nezahvalna pozicija za mene jer je uvijek lakše biti negativan i kritičan da se zadrži status quo. Ne slažemo se i gotovo. Mislim da imamo kvalitetu za ozbiljan nogomet. Treba nam dobar prijelazni rok, ali imamo kvalitetnu osnovu.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ja mogu sad napisat da cemo sljedece sezone osvojit Ligu prvaka predvođeni Modrićem, a svatko tko se ne slaže samnom je negativan i kritičan
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Čovjek koji je upisao 5 prvenstvenih pobjeda zaredom što nisu prije njega uspjeli ni Bišćan ni Čačić koji su imali pola hrvatske reprezentacije u prvih 11 i čovjek koji u zadnjih 11 prvenstvenih utakmica ima omjer 9-2-0 će sigurno ostati ukoliko uzme prvenstvo. Sva sreća pa se ozbiljni ljudi pitaju o klupskoj politici, barem se nadam.

    Ja se čudim ovom forumu jer ovdje lik dobije 15 pluseva kad napiše da Jakirović bez obzira na sve mora otići. Doduše moguće je da dobije pluseve jer je moderator a ovdje moderatori dobiju 20 pluseva i kad napišu da je danas nedjelja. Takozvano strateško uvlačenje u rektum zbog straha od bana. Međutim vidim da ima dosta forumaša koji stvarno pišu da bi maknuli Jakira i zato me čudi ovo internetsko mjesto. Nitko nigdje u stvarnom životu (ni od novinara) ne priča o tome da Jakir mora ići. To nigdje nećete čudi i da to javno kažete nakon ovog niza gledali bi vas kao luđaka. Trener ima niz kakav valjda ni Bjelica nije imao, sve ide kao po špagi, Dinamo se naočigled diže, potpuna pozitiva svugdje, trener dobiva ovacije tribina a na ovom čudnom mjestu stoluje negativa i tjeranje trenera valjda zato jer je kockoglav i guta slova.

    Zbog te negative, čudnih ogorčenih ljudi koji očito mrze pojedine igrače Dinama (Hoxhu), ne daju potporu nego samo ruše i stvaraju negativu odlučujem da više neću pisati ovdje niti ću čitati ovaj forum. Ne treba mi u životu da nakon niza pobjeda i fantastičnih rezultata čitam negativu. Da nakon goričke pobjede u kojoj smo imali 20 šansi, u kojoj obrana nije ništa dopustila protivniku i u kojoj smo izdominirali, gdje je sve bilo pozitivno i na tribinama i na terenu da dođem ovdje i čitam ogorčene ljude koji tjeraju trenera i vrijeđaju igrača Dinama samo zato jer ga je doveo taj trener. (Btw. taj trener je doveo i RPG-a kojem se divite). Stvarni život je puno ljepši od ovog mjesta i zato ću se odsad više držati stvarnosti a manje virtualne ''stvarnosti''.. Najte kaj zameriti.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ne stavljaj(te) ga više u istu rečenicu sa Bjelicom samo se dodatno sramotite
  • Krizy
    35.7k
    Takozvano strateško uvlačenje u rektum zbog straha od bana.Maksim Maksimirski

    Daj se ne sramoti.
    Ako se na nekom forumu ne banira puno, onda je to ovaj.
    Šta se sve oprostilo mnogima.
    Jedini koji liže nekome si ti Jakiroviću.

    Treneru koji je:

    - Prvi od 2016. koji je izgubio dvije utakmice s tri ili više razlike u sezoni.

    - U 113 godina Dinamo je četiri puta ispao nakon domaće pobjede od 2 ili više razlike, od toga dvije potpisuje Jakirović.

    - Prvi od 2015. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju (Mamić, Bayern 5:0)

    - Prvi od 2014. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju koje nije Liga prvaka (Mamić, Salzburg 1:5)

    - Prvi trener s pet europskih poraza (ne računajući sezone u kojima se igrala skupina Lige prvaka) još od Mamića 2014./15.

    - Najviše poraza u sezoni nakon Jurčića 2009./10.
    Jurčić je imao 10 poraza u 42 utakmice.
    Jakirović ima 8 poraza u 37 utakmica.

    - Pod Jakirovićem smo prvi put u povijesti izgubili od Gorice.
    Do tog poraza Dinamo je u HNL-u imao skor 17-4-0 protiv Gorice.

    - U dvije utakmice protiv Hajduka upisao jedan bod i nismo postigli niti jedan gol.
    Uz Kopića (tri utakmice u nizu) jedini trener u zadnjih bar 15 sezona čiji Dinamo dvije utakmice u nizu nije zabio gol protiv Hajduka.

    - Jedini trener u povijesti Dinama koji nije pobijedio protiv Lokomotive u dvije utakmice u nizu.


    Može te sram biti za takav komentar
  • Danko
    552
    Ali i trener koji j 2x u par dana pobjedio na poljudu i gurnuo magarad u ropotarnicu povjesti zbog čega mu ja opraštam većinu ovdje nabrojanih minusa.
  • Krizy
    35.7k
    Opraštam mu i ja ako osvoji naslov.
    Iako će ostati zauvijek upisan u klupsku povijest s par negativnih rekorda.
  • Infinity
    15.2k
    Svi su budale, samo ja sam pametan. Evo ti lajk, zasluzio si ih 200 zbog odluke da odlazis. Steta sto to neces vidjeti.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ja mu ni tad ne opraštam,ni prvi ni zadnji koji bi uzeo prvenstvo sa Dinamom,po ničemu se ne izdvaja osim po negativnom
  • Droljo
    4.9k
    Bude kuknjave ovod kad sa magom niš ne uzmemo ove godine što i nije tako nerealno ako pogledamo šta se sve dešavalo ove sezone...
  • Str1nger Bell
    677
    Uz par katastrofalnih rezultata sto u Hnl-u, a pogotovo u europi pokazao je da nije kapacitet ni za pomocnog trenera Dinama.

    Realno mi i kad pobjedimo to je sve uz dosta muke i najcesce sa nekom individualnom kvalitetom. Osobno sam mu sve oprostio sa ove dvije pobjede na Poljudu, ali ne zelim ga gledat na klupi nakon zadnjeg sucevog zvizduka.

    Ono gdje je najvise ostetio klub su njegova inzistiranja na Hoxhama, totalno je unistio Ljubicica koji je bio na pragu poziva u reprezentaciju, Bernauera je poceo koristit tek nakon ozljeda Perica i Šutala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.