• Noel
    6.4k
    Kolekitvni raspad sistema. PIVAJ!
  • Nino Bule
    13.8k
    Isto je vrlo moguce da se stvarno radilo o tom famoznom all in-u s ciljem titule, NO ima bolji uvid u financije i ako mu se istoleriralo to radi jednog cilja kojeg nije ostvario onda su ga morali smjenit da pokriju svoje dupe ako krene uskoro prica "di su pare"
  • Kermit
    106
    Ovo je potpuni potop. Jest da su nam rivali, ali treba priznati da je čovjek bio top level u odnosu na zadnjih 5,6 predsjednika.

    Ovako su si pucali u nogu, zakačili sidro oko vrata sve u jednom. Kada se ekipa na kraju sezone
    raspadne, sanjat će 4 mjesto i mogući plasman u Europi.

    Slično će se dogoditi i Rijeci ako ne osvoje, rasprodaja kao i do sada. Moramo ih natamburat kako god znamo. Ovo nam je povijesna prilika da ih oboje vratimo 5 godina unazad.
  • Paggini
    21.1k
    Kakav test su dinamovi navijači i dinamo kao klub položili kad smo prebrodili ovu krizu koju smo imali, dobar je i ovo pokazatelj.Mlađi referent

    Zato što dinamovci, od ležernijih do Boysa imaju isti cilj, istu viziju i apsolutno povjerenje u ljude koje smo izglasali, jer na kraju dana naša izlaznost je bila preko 50%.

    Oni dolje imaju NH koji de facto vodi i uvjetuje klub, Torcidu koja unutar sebe ima više struja, te normalne navijače koji ne mogu smislit NH i Torcidu, a za NO im glasa, 3-4% dostupnog članstva.

    Svi mi smo dali legitimitet našima, a tko je dao legitimitet njihovima? Šačica.
  • Purger
    360
    Jest da su nam rivali, ali treba priznati da je čovjek bio top level u odnosu na zadnjih 5,6 predsjednika.Kermit

    da si to rekao prije 4,5 dana, nekoliko forumaša bi ti napisalo da staviš profilnu sliku Livaje i da priznaš da si tovar.

    ali eto, sad kad je smijenjen, sad je odjednom super predsjednik bio (samo što to nisi smio reć prije 4 dana, kad se još nije znalo hoće li ostati predsjednik ili neće)
  • Oluja
    4.3k
    Tko bi rekao da ce nekoliko ispumpanih lopti imati ovakav utjecaj
  • Maki2
    631
    Ma Rijeka je komotna kao i zadnjih godina. Pricao je jos Miskovic u podcastu da oni svakako trebaju prodat par igraca da bi bili likvidni, a da je rezultat bitan ali nije najbitniji. Smijesno je sto cak i sa takvim razmisljanjem su uspjesniji od Hajduka.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Buahaha, petogodišnji plan!!! :rofl:San Lorenzo

    Šta nije bio sedmogodišnji? :rofl:
  • Jurki
    11.7k


    Prikladni song

    Jastog dobio cistu peticu
  • rioda
    4.8k
    Njima je ključ iduće sezone Perišić. Ako im on ode, raspad će biti brutalan. Ako ostane, imaju šanse da se donekle poslože, ali kriza će se nastaviti, u to sam siguran.

    Vidi se razlika u mentalitetu kod nas i njih. Kad je kod nas zaškripilo, digao se transparent 'Ne damo da potoneš' i ekipa se maksimalno podržala, spominje to i Baturina u intervjuu prije par dana, puno to znači za ekipu. Kod njih, svi znamo kako su reagirali.

    Na nama je sad da probamo do dvostruke krune, odradimo odličan prijelazni rok, ojačamo ekipu u svim linijama, da iduće sezone mirno plovimo prvenstvom.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ne razumijem nikakve epitete koji ga opisuju kao najboljeg predsjednika. Čovjek je malo podignuo rezultate i to je to, pričekajmo malo financije. Što je, opet ponavljam, više plod slučajnosti. Po meni, njihov najbolji predsjednik je bio Kos, a smjenili su ga zbog gluposti. Nije ni čudno, s obzirom da lik nije bio iz njihovog bazena, što automatski znači da nije glup i populist.
  • Noel
    6.4k
    Treba vratit Štinca!
  • Kermit
    106

    Mislim da je ovaj upravo otvorio šampanjac i lagano pijucka i ceri se na najjače.
  • Simba
    40
    Ja mislim da Jakobušić baš i nije dobro vodio klub. Je bolje nego prijašnji predsjednici, ali to je više bila igra ruleta nego održivo vođenje kluba. Sve su uložili da budu prvaci. Zadnjih godina gomilaju gubitke jer ne mogu pokriti budget, a onda ove godine dovedu hrpu skupih igrača na posudbu i opet ne uspiju. Znači teška pušiona, troškovi ogromni, a bez šanse da na ikome od njih nešto zaradiš. A od čega bi živjeli? Čak i da su bili prvi opet u Europi ne bi napravili ništa jer bi igrali sa jakom klubovima, a nepremostive prepreke su im bili i nogometni liliputanci. Mjesecima sam na poslu komentirao da će imati ovakav slom pa su me sprdali jer su tovari bili prvi. Sad uživam :)
  • Kermit
    106


    Je slušao sam ga kad je to govorio, kao i kad je na kraju polusezone rekao da im osvajanje naslova nije prioritet. Pila naopako ako mene pitaš. Ne bi doveli Marića da ne misle ozbiljno. Od prodaje žive to je istina, ali su im ambicije sigurno narasle i treba ih malo resetirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.