• Olmic
    2.7k
    jesi sokeran? :)
  • Facke
    2k


    Borme sam iznenaden. Al sokeran nisam. Pa te je njihova praksa vec dosta duge. Racunam stem da budu se zamenili.
  • Bruh
    901
    A sad natrag na peto mjesto... ekipa smjenila najboljeg direktora kojeg su imali zadnjih 20 godina zbog 3 rezultata nakon najbolje polusezone zadnjih 15 godina :rofl:
  • Purger
    360
    Purger kaj ćemo saddeda

    "Rasprava je bila o jakobušiću i ja sam mišljenja da je napravio dosta dobar posao u Hajduku i da bi mi bilo drago da ode."

    ovo sam napisao prije 4 dana.

    Drago mi je da više nije predsjednik uprave.

    S druge strane vi slavite ko da je bio Florentino Perez a u raspravi ste ga više manje pljuvali
  • rioda
    2.5k
    Meni se čini da ga je pozicije koštalo ono obraćanje ispod sjevera s razbacanim stolicama. Tu ih je prozvao, a jasno je kako kod njih stvari funkcioniraju
  • Noel
    4k
    Kolekitvni raspad sistema. PIVAJ!
  • Nino Bule
    11.5k
    Isto je vrlo moguce da se stvarno radilo o tom famoznom all in-u s ciljem titule, NO ima bolji uvid u financije i ako mu se istoleriralo to radi jednog cilja kojeg nije ostvario onda su ga morali smjenit da pokriju svoje dupe ako krene uskoro prica "di su pare"
  • Kermit
    58
    Ovo je potpuni potop. Jest da su nam rivali, ali treba priznati da je čovjek bio top level u odnosu na zadnjih 5,6 predsjednika.

    Ovako su si pucali u nogu, zakačili sidro oko vrata sve u jednom. Kada se ekipa na kraju sezone
    raspadne, sanjat će 4 mjesto i mogući plasman u Europi.

    Slično će se dogoditi i Rijeci ako ne osvoje, rasprodaja kao i do sada. Moramo ih natamburat kako god znamo. Ovo nam je povijesna prilika da ih oboje vratimo 5 godina unazad.
  • Paggini
    6.8k
    Kakav test su dinamovi navijači i dinamo kao klub položili kad smo prebrodili ovu krizu koju smo imali, dobar je i ovo pokazatelj.Mlađi referent

    Zato što dinamovci, od ležernijih do Boysa imaju isti cilj, istu viziju i apsolutno povjerenje u ljude koje smo izglasali, jer na kraju dana naša izlaznost je bila preko 50%.

    Oni dolje imaju NH koji de facto vodi i uvjetuje klub, Torcidu koja unutar sebe ima više struja, te normalne navijače koji ne mogu smislit NH i Torcidu, a za NO im glasa, 3-4% dostupnog članstva.

    Svi mi smo dali legitimitet našima, a tko je dao legitimitet njihovima? Šačica.
  • Purger
    360
    Jest da su nam rivali, ali treba priznati da je čovjek bio top level u odnosu na zadnjih 5,6 predsjednika.Kermit

    da si to rekao prije 4,5 dana, nekoliko forumaša bi ti napisalo da staviš profilnu sliku Livaje i da priznaš da si tovar.

    ali eto, sad kad je smijenjen, sad je odjednom super predsjednik bio (samo što to nisi smio reć prije 4 dana, kad se još nije znalo hoće li ostati predsjednik ili neće)
  • Oluja
    3.7k
    Tko bi rekao da ce nekoliko ispumpanih lopti imati ovakav utjecaj
  • Maki2
    447
    Ma Rijeka je komotna kao i zadnjih godina. Pricao je jos Miskovic u podcastu da oni svakako trebaju prodat par igraca da bi bili likvidni, a da je rezultat bitan ali nije najbitniji. Smijesno je sto cak i sa takvim razmisljanjem su uspjesniji od Hajduka.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Buahaha, petogodišnji plan!!! :rofl:San Lorenzo

    Šta nije bio sedmogodišnji? :rofl:
  • Jurki
    8.7k


    Prikladni song

    Jastog dobio cistu peticu
  • rioda
    2.5k
    Njima je ključ iduće sezone Perišić. Ako im on ode, raspad će biti brutalan. Ako ostane, imaju šanse da se donekle poslože, ali kriza će se nastaviti, u to sam siguran.

    Vidi se razlika u mentalitetu kod nas i njih. Kad je kod nas zaškripilo, digao se transparent 'Ne damo da potoneš' i ekipa se maksimalno podržala, spominje to i Baturina u intervjuu prije par dana, puno to znači za ekipu. Kod njih, svi znamo kako su reagirali.

    Na nama je sad da probamo do dvostruke krune, odradimo odličan prijelazni rok, ojačamo ekipu u svim linijama, da iduće sezone mirno plovimo prvenstvom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.