• Peškaman
    2.8k
    Koga briga za njih,za ovu sezonu smo završili s njima.
    Oni su u teškom knockdownu,počinje im brojanje do nedjelje,ili će sudac rukama pokazat da je prekid ili će im pružit ruku.
    Na nama je da iskoristimo sve moguće kikseve!
  • Jaro
    5.9k
    Nadam se svim dinamovim pobjedama do kraja, to je dupla kruna. Nadam se i sto vecem raspadu kod ovih na svim poljima, i da ih Rijeka onako bas nagazi dobro...
    A i nadam se kao slag na kraju novom treneru sljedece sezone
  • veselko tenžera
    1.4k
    Nek se ona petokraka makla s grafike na početnoj, dosadila je u 3PM, kao i klub koji ju nosi.
  • hardek
    1.5k
    Kod tovara je jedino problem što oni idu iz duboke depresije u duboku euforiju pa bi im eventualna pobjeda protiv Rijeke dala krila za kraj sezone. I dalje se nadam najboljem scenariju a to je x tamo i naša pobjeda i skok na prvo mjesto prvi puta u sezoni.
  • NKDZ86
    420
    Rijeka će ih rastavit na proste faktore, hendikep zicer klada ko igra po meni
  • Goran86
    88
    Ukoliko Jajduk pobijedi Rijeku na Rujevici, a mi Istru sjedamo prvi put ove sezone na prvo mjesto (pod uvjetom naravno da pobijedimo zaostalu tekmu). Nek pobijede tovari i osiguraju nam još jedan naslov.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    U kojem svemiru vi zivite da mislite da ovi mogu dobit Rijeku koja je u naletu.
  • veselko tenžera
    1.4k
    hahahaha, baš si zločest :smile:.
    Ta tema ima obrazac koji nikad ne iznevjeri.
    1. Za vrijeme negativnog rezultata drvlje i kamenje isključivo po svojima koje traje do 3-4 sata nakon utakmice. Proklinje se igrače, trenera, Lukšu, pripreme, teren, NH, sve po redu...
    2. U tom periodu se počinju stidljivo javljati komentari o nekom diskutabilnom autu, poprijekom pogledu suca prema Pukštasu, sumnjivoj frizuri pomoćnog suca u odnosu na utakmicu koju je nama sudio prije par godina i sl. To lagano uzme maha i traje nekih 5-6 sati.
    3. Nakom toga roze cvike, izvuku se 2 dobra poteza iz poraza i na tome se gradi optimizam za sljedeću utakmicu koji u par sati preraste u sigurnu pobjedu hendikepom i tako do utakmice.

    Meni je zanimljivo do pred kraj prve faze, čim krene druga lagano se isključujem.
  • emilperska
    3.4k
    Mislio sam da finalist kupa ide u EL, ako osvajac bude ujedno i prvak. Sportske sad vele da ne, a kao da sam negdje procitao da je taj dio sad prebacen na finalista.
    Da li zna netko tocno?
  • don
    2.3k
    gledam sad uzivo javljanje na Novoj Tv iz dvorane Kutije Šibica gdje je druzenje sa djecom i toliko je puno klinaca u Dinamovim obilježjima da ti jednostavno srce zaigra. Zagreb zivi Dinamo :heart:
  • Sunja86
    1k
    U koliko netko osvoji dvostruku krunu, drugoplasirani iz prvenstva ide u kavle EL.
  • bbb medimurje
    3k
    Danas v Medimurju sam vidio autu s splitskim tablicama, krenem se ja vec nasladivati i blicati da me uoci kak se nasladujem a kad ono Dinamova zastavica visi unutra :cool:
    Na kraju mi je covjek potrubio i stisnuo saku
  • Cosey
    450


    Ak sam dobro pohvatao, ako netko osvoji duplu krunu onda drugi, u protivnom osvajač kupa ide u kvalifikacije za EL s tim da nama igra scenarij da možemo direktno u grupe i LP i EL.
  • Cosey
    450
    Ove sezone s ovom tekmom protiv Rijeke u finalu kupa odigrat ćemo 29 službenih tekmi. Pretpostavljam da je to rekord?
  • telekineza
    37
    Ovo nije istina da je isto. Mislim, isto je natjecanje, ali je drugačiji put do skupina. U prvom slučaju ako osvojiš naslov si u dijelu ždrijeba sa prvacima i imaš lakše protivnike nego ako si u ždrijebu neprvaka jer tamo ima hrpa nagaznih mina kod nenositelja iz liga petice koje su jake ekipe, ali imaju slabi koeficijent jer ne igraju svaku godinu europu. A sumnjam da i Kloppa dovedeš da možeš reći da 100% Dinamo prolazi 5 ekipu engleske, francuske, njemačke, španjolske. Jednostavnije je osvojit naslov i onda se zamarat što i kako nego ajmo mi ne osvojit naslov da se riješimo trenera pa ćemo onda imati učinak od 100% pobjeda.
    A i da ne kažem da nećeš moći privući jednako dobre igrače koje bi možda mogao privući s time što igraš kvale za lp i još imaš možda i najveći koeficijent od svih. Opće je poznato da će svaki igrač radije ići u momčad koja ima šanse za ligom prvaka, nego u onu u kojoj nema tu šansu jer je tamo najveća pozornica i najveći bonusi i ako se dvoumi između kluba koji može igrati ligu prvaka i nekog drugog, uvijek će izabrat ovaj gdje ju potencijalno može igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.