• Sajla
    3.5k
    kak misliš 29 službenih tekmi? misliš samo kod kuće ili..?
  • Izet Hajrović
    910
    o čemu ti pričaš? Kakav put neprvaka? To je za Ligu prvaka, a mi ionako nemamo tu poziciju da nam 2 kluba iz lige idu u Ligu prvaka da bi uopće došli u situaciju da igramo taj put neprvaka kao 2. iz lige.
  • telekineza
    37
    Oni klubovi koji ispadnu iz kvalifikacija za ligu prvaka, idu u europsku ligu i idu zajedno u ždrijeb ne miješajući se sa klubovima koji su se kvalificirali u europsku ligu preko nacionalnih prvenstava. Isto tako, koji klub ispadne u kvalifikacijama za europsku ligu opet može igrati samo s klubom koji je ispao u tom dijelu ždrijeba.
  • Izet Hajrović
    910
    ok, sorry, krivo sam shvatio upis. Ja sam u svojim upisima želio naglasiti da neće biti katastrofa ako ne osvojimo naslov prvaka, ali naravno da to treba biti glavni cilj zbog toga što si ti naveo, ali i mnogih drugih stvari.
  • Cosey
    435


    Da, domaćih.
  • Jaki991
    4
    Pozdrav svima, kaj mislite ocemo li vracat Niku Jankovica na ljeto ? Gledam nesto da ga galatasaray oce dofurat za 3 milje, a mislim da Dinamo i Rijeka imaju klauzulu u ugovoru da ga mozemo dovesti za pola ponudene cijene nekog drugog kluba. Po meni bi ga se u slucaju prodaje Baturine trebalo dofurati
  • Izet Hajrović
    910
    ne, hvala. On nije prvotimac Rijeke. Ok, bio je ozlijeđen nedavno, ali činjenica je da ga je Hodža prestigao u hijerarhiji, a Fruk je neprikosnoven u vezi uz Selahija. On nije kreativan igrač, on ima prosječno 17 dodavanja po utakmici i sad bi takav igrač trebao zamijeniti Baturinu u kojem to svemiru? Kako da igrač, koji je 3. opcija u Rijeci na poziciji 8/10, preuzme ključnu poziciju desetke u Dinamu? Neka njega što dalje od nas.
  • Tuba1986
    71
    mozemo dovesti za pola ponudene cijene nekog drugog klubaJaki991

    Mislim da nema dovoljnu kvalitetu za nas, ne bi ga lose bilo otkupiti pa odmah prodati dalje za veći iznos, isto što je i Gorica napravila sa Kotarskim. Dosta je bilo sa poklanjanjem igrača izravnim konkurentima.
  • Jaki991
    4
    ha ne znam, gledam statistiku : 10 golova, 7 asista, pa cak i za hnl mi je to dosta respektabilno, definitivno nije igrac za zamjeniti Baturinu, ali za rotaciju po meni dosta dobar, a ne toliko skup. Ovo sto Tuba kaze, otkupiti pa prodati ako nista drugo
  • Nino Bule
    11.5k
    Nama ide 50% transfera, nek se proda što bolje
  • Teofil Kateran
    876
    Znam da nisu svi iste pozicije baš, ali iz veznog reda Rijeke bih prije doveo Fruka i Selahija svakako nego Jankovića.
  • dinamozivivjecno
    1.6k

    Uzvrat na Rujevici je ipak 22-og.
  • BBB Sibenik
    4k
    Čitam sportnet forum njihovu temu (najdraže štivo nakon ovakve apokalipse). Uglavnom javio se odjednom optimizam. Vraća im se Livaja i još netko (ne znam tko točno od njihovih juda Uremović, Brekalo) i oni računaju dobit Rijeku, a da će Trammezani kao pravi tovar u duši dobit nas i prvenstvo je u egalu opet, a kup tko jebe..

    Ludilo brale..
    emilperska

    "a onda je svizac zamotao cokoladu"
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne kuzim kakve benefite klub ima od suradnje sa onom platformom za prodaju dresova nosenih na utakmicama. Imas 2 derbija koja pobjedis u Splitu i umjesto da bacis dresove svojim navijacima ti ih cuvas za neku aukciju, mislim meni je to smijesno. I ajde da je u neke humanitarne svrhe, al ovo...
  • Crni86
    1.2k
    upravo to sam i ja razmisljao neki dan da se time moglo prikupiti novac za zakladu nema predaje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.