• Peškaman
    2.9k
    Koga briga za njih,za ovu sezonu smo završili s njima.
    Oni su u teškom knockdownu,počinje im brojanje do nedjelje,ili će sudac rukama pokazat da je prekid ili će im pružit ruku.
    Na nama je da iskoristimo sve moguće kikseve!
  • Jaro
    6k
    Nadam se svim dinamovim pobjedama do kraja, to je dupla kruna. Nadam se i sto vecem raspadu kod ovih na svim poljima, i da ih Rijeka onako bas nagazi dobro...
    A i nadam se kao slag na kraju novom treneru sljedece sezone
  • veselko tenžera
    1.5k
    Nek se ona petokraka makla s grafike na početnoj, dosadila je u 3PM, kao i klub koji ju nosi.
  • hardek
    1.8k
    Kod tovara je jedino problem što oni idu iz duboke depresije u duboku euforiju pa bi im eventualna pobjeda protiv Rijeke dala krila za kraj sezone. I dalje se nadam najboljem scenariju a to je x tamo i naša pobjeda i skok na prvo mjesto prvi puta u sezoni.
  • NKDZ86
    502
    Rijeka će ih rastavit na proste faktore, hendikep zicer klada ko igra po meni
  • Goran86
    88
    Ukoliko Jajduk pobijedi Rijeku na Rujevici, a mi Istru sjedamo prvi put ove sezone na prvo mjesto (pod uvjetom naravno da pobijedimo zaostalu tekmu). Nek pobijede tovari i osiguraju nam još jedan naslov.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    U kojem svemiru vi zivite da mislite da ovi mogu dobit Rijeku koja je u naletu.
  • veselko tenžera
    1.5k
    hahahaha, baš si zločest :smile:.
    Ta tema ima obrazac koji nikad ne iznevjeri.
    1. Za vrijeme negativnog rezultata drvlje i kamenje isključivo po svojima koje traje do 3-4 sata nakon utakmice. Proklinje se igrače, trenera, Lukšu, pripreme, teren, NH, sve po redu...
    2. U tom periodu se počinju stidljivo javljati komentari o nekom diskutabilnom autu, poprijekom pogledu suca prema Pukštasu, sumnjivoj frizuri pomoćnog suca u odnosu na utakmicu koju je nama sudio prije par godina i sl. To lagano uzme maha i traje nekih 5-6 sati.
    3. Nakom toga roze cvike, izvuku se 2 dobra poteza iz poraza i na tome se gradi optimizam za sljedeću utakmicu koji u par sati preraste u sigurnu pobjedu hendikepom i tako do utakmice.

    Meni je zanimljivo do pred kraj prve faze, čim krene druga lagano se isključujem.
  • emilperska
    4.1k
    Mislio sam da finalist kupa ide u EL, ako osvajac bude ujedno i prvak. Sportske sad vele da ne, a kao da sam negdje procitao da je taj dio sad prebacen na finalista.
    Da li zna netko tocno?
  • don
    2.4k
    gledam sad uzivo javljanje na Novoj Tv iz dvorane Kutije Šibica gdje je druzenje sa djecom i toliko je puno klinaca u Dinamovim obilježjima da ti jednostavno srce zaigra. Zagreb zivi Dinamo :heart:
  • Sunja86
    1k
    U koliko netko osvoji dvostruku krunu, drugoplasirani iz prvenstva ide u kavle EL.
  • bbb medimurje
    3k
    Danas v Medimurju sam vidio autu s splitskim tablicama, krenem se ja vec nasladivati i blicati da me uoci kak se nasladujem a kad ono Dinamova zastavica visi unutra :cool:
    Na kraju mi je covjek potrubio i stisnuo saku
  • Cosey
    467


    Ak sam dobro pohvatao, ako netko osvoji duplu krunu onda drugi, u protivnom osvajač kupa ide u kvalifikacije za EL s tim da nama igra scenarij da možemo direktno u grupe i LP i EL.
  • Cosey
    467
    Ove sezone s ovom tekmom protiv Rijeke u finalu kupa odigrat ćemo 29 službenih tekmi. Pretpostavljam da je to rekord?
  • telekineza
    37
    Ovo nije istina da je isto. Mislim, isto je natjecanje, ali je drugačiji put do skupina. U prvom slučaju ako osvojiš naslov si u dijelu ždrijeba sa prvacima i imaš lakše protivnike nego ako si u ždrijebu neprvaka jer tamo ima hrpa nagaznih mina kod nenositelja iz liga petice koje su jake ekipe, ali imaju slabi koeficijent jer ne igraju svaku godinu europu. A sumnjam da i Kloppa dovedeš da možeš reći da 100% Dinamo prolazi 5 ekipu engleske, francuske, njemačke, španjolske. Jednostavnije je osvojit naslov i onda se zamarat što i kako nego ajmo mi ne osvojit naslov da se riješimo trenera pa ćemo onda imati učinak od 100% pobjeda.
    A i da ne kažem da nećeš moći privući jednako dobre igrače koje bi možda mogao privući s time što igraš kvale za lp i još imaš možda i najveći koeficijent od svih. Opće je poznato da će svaki igrač radije ići u momčad koja ima šanse za ligom prvaka, nego u onu u kojoj nema tu šansu jer je tamo najveća pozornica i najveći bonusi i ako se dvoumi između kluba koji može igrati ligu prvaka i nekog drugog, uvijek će izabrat ovaj gdje ju potencijalno može igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.