• Zagi
    5.1k
    E, nebi da je Messi u ajduku.
    Svašta
  • Purger
    360
    Nadam se
  • Mlađi referent
    10.6k


    Pa tko zna kako će ekipe izgledat tad?

    Njima je Perišić trebao dok je Livaja bio Livaja. Sad će Perišić (možda, ako bude stari) bit Livaja, a hoće li mu osigurat pomoć? Do sad su svaki put zakazali. Doduše, ovo proljeće su ih i ozljede masakrirale.

    Inače, u strahu su velike oči. Odma sad potpisujem da Perišić odigra svaku kao jučer, jer osim jednog bicikla i mlakog centaršuta je napravio ravno ništa
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    s Perisicem ili bez njega oni titulu nece vidjet barem jos 15 godina
  • Olmic
    2.7k
    na kojim si ti drogama stari moj. Kakav favorit?
  • Purger
    360

    Moje mišljenje je da će im obrana bit puno bolja nego sad, imati će Uremovića i Šarliju kao stoperski par.

    Za bekove treba pričekati još i vidjet.

    Livaja ostaje, Perišić krilo, a desno dajaku ili Trajkovski.

    Vezni red će im većinom ostat isti, vraća se Žaper, odlazi vjerojatno Pukštas.

    Ako dovedu golmana (ili se lučić skroz oporavi) i dofuraju dobrog trenera, zašto ne bi bili favoriti?

    Nadodao bih još i da Dinamo mora u najmanju ruku ostat isti po kvaliteti ko ove sezone. A to još ne znamo
  • Juznjak
    3k
    zašto ne bi bili favoriti?Purger

    Jer su seoska zadruga.
  • Mlađi referent
    10.6k


    Zato kaj ta postava koju si nabrojao može biti dovoljna protiv OVOG Dinama, a protiv Dinama koji je zadnjih 17 od 20 godina imao za 4 koplja jače i šire momčadi, taj Hajduk zaostaje 10 bodova na kraju prvenstva. A takav će bit opet, jer će ga novi ljudi na čelu sa Zajecom takvim napravit.


    Svakako je predaleko, ajmo mi prvo ove sezone nešto osvojit
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ako dovedu golmana (ili se lučić skroz oporavi) i dofuraju dobrog trenera, zašto ne bi bili favoriti?Purger

    Prvo sam mislio da se šališ, a vidim ti si ozbiljan. Mogu biti favoriti jedino da mi i Rijeka prodamo barem pola ekipe i ne dovedemo nikog, a oni se još dodatno pojačaju. Prije ću ja kresnut Salmu Hayek nego se to sve dogodi.
  • DiddyGuela
    943


    Stari hitno promjeni dilera!
  • Zagi
    5.1k
    Se znaju uopče pojedinosti Peršićevog dolaska?
    Posudba/transfer/koliko dugo?
  • Paggini
    6.8k
    Hahaha još jedan dan, još jedno latentno Purgerovo masturbiranje na tovare....
  • Purger
    360
    Budemo na ljeto raspravljali o ovome, sad vidim da ste svi pod dojmom dvije pobjede što je i razumljivo .

    Ali hajduk sad i na početku sezone bez ozljeda su sasvim druga priča
  • rioda
    2.5k
    HNS je suodgovoran za jučerašnje nerede. Odugovlače s kaznom za utakmicu s Lokomotivom zbog koje su im po svemu trebali zatvoriti tribinu, ali to nisu učinili zbog derbija.
  • rioda
    2.5k
    Bome da, bit će opasni s pet prvotimaca koji su im operirali koljena u zadnjih šest mjeseci. Možda da uzmu Pjacu i Roga još za svaki slučaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.