• rioda
    2.5k
    Rile je tražio izmjenu već 15-ak minuta prije nego je Perišić ušao
  • Mr Anderson
    5.4k
    Rile je tražio izmjenu već 15-ak minuta prije nego je Perišić ušaorioda

    Nisam to vidio, valjda se potrošio previše. Uglavnom, Brekalo se nije naigrao kraj njega.
  • rioda
    2.5k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/tonci-kukoc-pojedinci-teroriziraju-hajduk-godinama-a-govore-o-ljubavi-i-postovanju/2553449.aspx

    Tonči Kukoč je zadnji od kojeg sam očekivao da će ovako oplesti po torcidi i vodstvu hajduka. Neće ni on na more
  • San Lorenzo
    11.5k
    Ja se nadam i očekujem da će ih Rijeka satrati za vikend i baš totalno baciti niz liticu.
    Riječki hod po trnju kreće od 32.-35. kola kad u te 4 utakmice imaju samo jednu domaću, onu protiv nas i gostovanja kod Lokomotive, Varaždina i Osijeka.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Igrat ce oni na pobjedu definitvno, makar ih mi smatramo otpisanim, oni to realno nisu jos.

    Oni ako sada tuku Rijeku, a mi dobijemo istru onda je stanje
    Rijeka 62
    Dinamo 60 (-1)
    Hajduk 58

    I ako do naseg susreta sa Rijekom svi dobijemo sve utakmice, oni su jako živi i u mrtvoj trci ako mi sa Riječanima odigramo X. Zaostajali bi 3 boda za nama, a 2 za Rijekom.

    Nama najviše odgovara njihov X. Zelimo da Rijeka kiksa, a najveca sansa je da ce kiksat protiv njih. A ne zelimo da Hajduk dobije ikakvu nadu za ostatak jer ce to opet biti ogroman pritisak na cijeli HNS i sve klubove.

    Iako iskreno ne znam kako oni mogu doci do nerijšenog sa Rijekom i pobijediti sve ostale utakmice nakon sinocnjeg Poljuda i okolice.
  • Iskrenjak
    100
    Rijeka jako dugo igra u dobroj formi, stvarno bi rekao da nije realno da će izdržati do kraja ovako jako. Evo već i jučer u kupu je tu bilo naznaka svega i svačega.
    Moja procjena (a i želja) je da će izdržat još za vikend, riješit tovare i onda ubrzano počet padat u formi. A onda kad krene pritisak, nisu oni navikli na takve stvari, ni igrači, ni Sopa kao trener.
    Koliko god se čini malo, još je to puno bitnih utakmica za odigrat.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ja navijam da Rijeka dobije Hajduk jer onda oni definitivno ispadaju u utrci za naslov. Treba eliminirat protivnike jednog po jednog.

    Rijeka moze izgubit od nas, Lokomotive i Osijeka, ovo ostalo teško.
  • DiddyGuela
    943
    Usput Rijeka ima 10 igraca kojima prijeti suspenzija zbog 3 zuta kartona. Oni ce uskoro upasti u situaciju da im je sastav poprilicno tanak.

    Kako god, neka razvale magarad a mi se kasnije stignemo sa njima obracunat na rujevici.
  • Mr Anderson
    5.4k
    I ja bi volio da bude neki X, ali realno mi se čini da od toga ništa. Ne vidim kako se mogu podići. I sad to pitanje golmana. Ako Lučić ne bude mogao ili si pogorša ozljedu na utakmici, ostaje im samo klinac od 17 godina.
  • Krizy
    36.2k
    Možda HNS napokon iziđe iz
    B62_tok.jpg
    i odluči nešto napraviti.
    Ovi dole svakako ostaju u istome :up:
  • Purger
    360
    Što se Perišića tiče, on je zbilja čak i ozljeđen stvarao probleme našoj obrani, i ako on ostane opet su favoriti iduće sezone za titulu.

    On je jedini iz Hajduka kojeg se zbilja "bojim", za 2 klase iznad svakog igrača u HNL-u

    Nadam se da će shvatit s kim ima posla i iduće ljeto otići negdje lovu zaradit
  • Juznjak
    3k

    A što će napraviti? Kazna će im bit prazne tribine u borbi za treće mjesto. Isto kao što su i Livaju kaznili na početku sezone s jednom utakmicom kad su vidjeli da je nakon superkupa ždrijeb spojio Dinamo i Hajduk u prvom kolu prvenstva. Ništa ne bi bilo od neke velike i značajne kazne da su se ovakva sranja dogodila u 10. kolu.
    Na kraju krajeva, mogu se kladit da bi i upravi i igračima Hajduka više odgovaralo da do kraja sezone igraju pred praznim Poljudom.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kakvi favoriti za titulu o cemu ti pricas????
  • Purger
    360

    Misliš da oni s perišićem neće bit favoriti za naslov prvaka? S perišićem od prvog kola ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.