• db-izbjeglica
    15.3k
    ali ti pretpostavljaš da im rezultat izostaje jer nešto krivo rade, a oni su super samo hns, suci, mamić, dinamo, ukralopokralo. nemaju se razloga mijenjati i daj bože da nastave po starom.Sajla

    Pa zato i kažem, sreća pa su preglupi za smisliti i održati bilo kakav racionalan sustav. Potencijal imaju....
  • The Undertaker
    5.1k
    Nije baš tako. Oni, po meni, generalno rade dobro. Jakobušić je podigao budžet otprilike za duplo, zadnjih par godina su druga ekipa u HNLu i imaju dva osvojena kupa za redom. Mislim da su se ove godine malko zaigrali sa financijama ali oni to mogu riješiti prodajom nekoliko mladih igrača. Osnovni problem i slaba točka je da su klub organizirali oko Livaje a on nije spreman na dovoljnu žrtvu da bi osvojili prvenstvo. Jebi ga, nije on vođa tipa Modrić koji druge čiji boljima. Kad bi to isto napravili oko Perišića kao stožernog igrača i kad bi Jakobušić ostao još 4 godine, prilično sam siguran da bi osvojili prvenstvo.
    Ali neće već će, po ko zna koji put, sami sebi pucati u nogu
  • Purger
    360
    Slažem se s Undertakerom.

    Jakobušić je digao klub na nove razine, neviđene godinama.

    Osvojili su 2 kupa zaredom, i bili uvjerljivo drugi dvaput.

    Čak i ove sezone ako budu treći, bit će bodovni otprilike tu negdje sa sezonom 21/22 i 22/23.

    Imaju preko 100 tisuća članova, svako malo puni stadion, i momčad koja vrijedi €56mil.

    Usporedite to s onim hajdukom 2020. kojeg je Jakobušić naslijedio kad je u rujnu te godine postao predsjednik uprave, i vidjet ćete da je klub porastao na svakoj razini.

    Oni sad pljuju po njihovoj upravi jer jednostavno moraju iskalit na nekome bijes i frustraciju, ali realno klub im se jako digao u zadnjih par sezona
  • Paggini
    19.8k
    Kad bi to isto napravili oko Perišića kao stožernog igrača i kad bi Jakobušić ostao još 4 godine, prilično sam siguran da bi osvojili prvenstvo.The Undertaker

    Kad bi klub organizirali oko igrača koji ima 35 godina i vraća se nakon teške ozljede koljena?
  • NORTE
    11.4k
    nije on vođa tipa Modrić koji druge čiji boljimaThe Undertaker
    Livaja je izvanredan igrač i ne slažem se da druge ne čini boljima.
    Njegove lopte kojima razigrava suigrače su za Hnl druga dimenzija.
  • The Undertaker
    5.1k
    O tom potom. Ako Perišić bude zdrav, sa svojim pristupom životu i treningu može biti najbolji igrač HNLa sljedeće 4 godine. S tim da on ne bira treninge, ne obilazi noćne klubove i nije 10 kila deblji od norme.
  • Paggini
    19.8k


    To je isto moguce, ali to odluciti ove godine, ne znajuci koju je cijenu platilo njegovo tijelo za tu ozljedu je ekstremno riskantno ici u tu strategiju.

    Livaja je u slobodnom padu ove sezone, ni blizu nalik onome što je bio prije par sezona, a njegov ego i velicina je postao teret cijelom klubu i ne znam kako ce se maknuti uprava od idolopoklonstva koje su i sami razvili.
  • Jurki
    11.7k
    Ako Perišić bude zdrav, sa svojim pristupom životu i treningu može biti najbolji igrač HNLa sljedeće 4 godine.The Undertaker

    Kaj mislis da bu Perisic igral do 41 godine zivota sa rupturom ACL i meniskusa? Upitno je prije dal bu ikad vise igral nogomet.
    Isto tak ide on via pijesak nakon ove sezone ako se oporavi..,zgrnuti jos koji miljuncek.
    Koje 4 godine.. gospode Boze kaj sve covek ne procital.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ok. Malo sam se krivo izrazio. Oni su po kvaliteti druga ekipa HNLa. Dakle, za prestići Dinamo moraš pružiti nešto ekstra, dati malo više od očekivanog i realnog. Da bi to postigao trebaš veću razinu posvećenosti, žrtve i predanosti i to od svih igrača a najviše od vođe i najboljeg igrača. Vođa mora biti primjer a on je upravo suprotno. I još je minirao trenera koji mu nije podilazio. Čudo bi bilo da su uspjeli.
  • The Undertaker
    5.1k
    Što im preostaje, što je alternativa?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja pišem jedno ti drugo. Ako je nespreman za HNL nogomet ili ne želi igrati onda je to druga stvar. Što je onda dolazio?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    U ovo napisano par postova iznad ne vjeruje ni sam Jakobušić kao ni dobar dio njihovih navijača koliko god nerealni bili... Ono što je Jakobušić napravio može svatko: ulupat tuđe novce u ekipu i ne napraviti ništa... Rubrika "Prihodi od članarina" u financijskom izvješću je prazna... Izvući se može prodajom mladih igrača ako se oni zovu Joško Gvardiol, Dani Olmo i Josip Šutalo... Mladi igrači zadnjih godina koji su upali u ekipu i igrali uglavnom je to bilo zbog izostanaka i ozljeda, a ne plansko razvijanje i pripremanje istih za transfer... Sa sportske strane nakon dugo vremena biti drugi i osvojiti kup svakako je dobar posao, ali ulupati tolike novce koje ćeš kad-tad morati vratiti, a ne osvojiti titulu i još gore ne igrati Europu čiji prihodi bi ti značajno olakšali život nikako nije dobar posao...
  • Deleted User
    3
    56 mil eura s posuđenim igračima ili samo svojim ? kako je podigao klub ? u PR segmentu ? ok, priznajem mu da je PR na razini ace prijović ali koju je vrijednost stvorio molim te ? koliko je meni poznato 3 godine zaredom financijski minus, ova 99% također minus. što se proizvelo, od čega će se sutra živjeti, gdje je europa koju dinamo igra svake godine ? generalno se slažem da su bolji nego prije 4-5 godina npr. ali da je dinamo na razini od prije 4-5 godina NOB klub bi bio -15 bodova iza nas. po meni samo se o tom radi....
  • Jurki
    11.7k
    Što je onda dolazio?The Undertaker

    Dosel je da ispuni obecano. I malo na oporavak. Ljepse mu se oporavljati doma nego u usranom Londonu. On bu gledal da cim prije ode da jos zgrne koji euro.
    Da nogometas dođe da pomogne klubu bez obzira o kome se radi.. dolazi sa 32-33 godine.. ostalo je sviranje kurcu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.