• Sajla
    5.1k
    Najbolje bi bilo da nastave kmečati, Karoglan već spominje kako mu fali Melnjak, pa sad ako bude Livaja out, Šarlija ima žute, nema Uremovića blablabla. Nisu suci, nisu ispuhane lopte, nego sad jednostavno nemaju sreće, a oni sve dobro rade. Da bar nastave jednako i dalje s istom garniturom.
  • Nino Bule
    13.4k

    I livaja out za srijedu, navodno 2-3 tjedna.
  • Petar86
    884
    Hajduk se moze izbaciti iz ozbiljnije racunice za prvenstvo, sad treba rijesiti malo tezeg konkurenta.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Mi smo na dva boda od Rijeke.

    Ako imamo isti broj bodova na kraju, mi smo prvaci!.

    Ocekujem njihov kiks u zadnjem kolu protiv Osijeka. I nasa pobjeda doma protiv Rudesa i slavimo naslov.

    Naravno uz uvjet da ne izgubimo protiv Rijeke.

    Bit ce jako zanimljivo, ali mislim da smo cak mi u prednosti jer njima dolazi Hajduk koji bi mogao nakon kupa i nase nove pobjede smjenit trenera i to bi izazvalo pozitivan sok i da uzmu bod Rijeci.

    Zamisli situaciju da nam Hajduk pomogne uzet naslov!
  • Mihaljević
    9.8k
    Zamisli situaciju da nam Hajduk pomogne uzet naslovdinamo u srcu


    Ovu tekmu smo im mogli pustiti i tako Rijeci osigurat Europu ispred Hajduka, ali smo ih pobjedili, dobro se dobrim vraća :wink:
  • NitkoBitan
    17k
    "Meni dica ne viruju (10 i 8 godina) da je Hajduk nekad bija prvak. Mora san im guglati da ih uvjerim."

    Hahahahah... laku noc.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Hajduk je sam sebi pucao u nogu kada je maknuo Leku pod kojim su igrači trenirali ka pasi i kada su zbog nezadovoljnog Livaje doveli Markanovog prijatelja Karoglana na klupu. Pod Lekom su utakmice dobivali na fizikalije, discipliniranu obranu i Livaju koji uvijek skuha nešto naprijed. 1-0 i bok. Leko je baš kao i Tramezzani izvlačio maksimum od te ekipe.

    Bez Leke više nisu fizički superiorni nikome u ligi. U redu, danas su nakon 15 dana reprezentativne stanke napunili baterije i izdržali 90 minute u jakom ritmu ali nema šanse da povežu par takvih utakmica i već u srijedu očekujem da će se osjetiti njihov blagi fizički pad. Dovoljno je pogledati i slike Livaje kako je izgledao (i igrao) pod Lekom a kako izgleda i igra sad da bi se vidjelo kako lošije treniraju pod Karoglanom. Broj ozljeda isto nešto govori.

    Livaja je najveća snaga ali i najveća boljka ovog Hajduka. On je Hajduk a ekipe koje se baziraju na jednom igraču najčešće ne osvajaju prvenstva. Ako se njemu ne trpe jaki treninzi i ustajanje u 8 ujutro on će maknuti trenera i dovesti svog frenda pod kojim ne treba ni dolaziti na trening ako je ''ružno vrime''. Odluka da putuju u Češku na team building 3 dana prije utakmice sa Dinamom je suluda, ja bih samo zbog toga dao otkaz treneru. Na team building se može otići i u Brnaze, ne treba se putovati tisuću kilometara u Prag.
  • Lihtmašinac
    173
    (...) čega se mi bojimo točno? Koga?

    Sergeja Jakirovića i njegovog stručnog stožera
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Od početka sezone govorim da je magarad tu gdje je već nekoliko sezona, malo su se podigli u odnosu na svoj standard, ali njihova realnost je osvajanje oko 65% bodova, možda malo preko. U određenom periodu se svemir može posložiti tako da skoče iznad tog prosjeka, ali stvari se brzo izniveliraju i vrate tamo gdje im je mjesto. Taj učinak jednostavno nije dovoljan za osvojiti prvenstvo...

    Problem je što su oni kolektivno poprilično euforični i imaju hrpu kompleksa pa ih ponese taj mali period u kojem ostvare rezultate iznad očekivanja. Kad padnu u period slabijih rezultata opet pretjeruju i pretjerano očajavaju i tako u krug...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kako sada bole one utakmice sa Lokomotivom poslije zimske stanke ....

    Kada izbacimo ove jadnike iz kupa u srijedu, ocekujem raspad sistema na ljeto. Odlazak Jakobusica i mr footballa, odlazak Livaje, financijski slom, naplatu duga Bogdanovica itd itd. Slj godine ne moraju ni nastupiti u prvenstvu
  • NORTE
    11.4k
    Stvar je vrlo jednostavna.
    Ni ovaj "jaki" Hajduk nema šanse kad sude strani suci koje ne mogu zastrašivati.

    Po meni dinamo bi u slučajevima kad Hns-ovi suci ubuduće opet krenu gurati Hajduka trebao službeno i javno zatražiti strane suce u derbijima na Poljudu.

    Inače, par zonaša je napisalo da ako ih izbacimo iz kupa njima sljedi veliki raspad i sl.
    Ne slažem se s time, oni će nam od ljeta opet bit konkurenti, ali dinamo će i dalje ovisit sam o sebi.

    Hajduk ima širinu, ali ako ispadnu iz kupa za očekivat je da na ljeto ostaju bez Jude Brekala, Laszla, Mikanovića i Odjidje.
  • Jurki
    11.7k
    Inače, par zonaša je napisalo da ako ih izbacimo iz kupa njima sljedi veliki raspad i sl.
    Ne slažem se s time, oni će nam od ljeta opet bit konkurenti, ali dinamo će i dalje ovisit sam o sebi
    NORTE

    Od ljeta oni moraju poceti vracati dugove. Imaju vec par sezona zaredom minus u kasici prasici, Bogdanovic bu sigurno trazio naplatu bjanko zaduznica, upitno je kome su jos sve duzni.
    Imaju svlacionicu punu gerijatrije koja je na bolesno visokim ugovorima.
    Ne znam di budu i kak sklepali pare za sljedecu sezonu. U Europi budu ispali prije Velike Gospe, prodat mogu jedino Pukstasa i Sigura..
    Pitanje je kak i di se Luksa ugradio u transfere.
    80:20 da im slijede jos teze godine nego kaj je bilo proteklih 20.
    Oni vec 3-4 sezone voze u crvenom.
  • Jaro
    7.3k
    Treba ih rijesit u kupu pa osim ulaska u finale kod njoh stvorit jos veci kaos, izbit im sansu osvajanja trofeja i pretkola EL sljedece sezone. Tamo je bolje poslati Rijeku jer oni imaju neke sanse provuc se do skupine, ako nis, onda KL...
  • immerwieder
    1.4k
    jučer hrpa prerezanih godišnjih za loksu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.