• Jurki
    8.7k
    Slusam malo izjave Kurcoglavog.. lik se pogubio i bacio igrace pod autobus.
    Nadam se da ostaje trener do srijede.. i da ce mu njegovi igraci honorirati zalaganjem na terenu to njegovo bacanje igraca pod autobus.
    Sezona se resetirala, voda krenula na nas mlin. Istina tek u travnju ali momentum je definitivno na nasoj strani.
    Plus kaj mi vise nemamo europskih utakmica di smo se puno potrosili. Isto tak ova klubska previranja su iza nas. Situacija na katu se normalizirala, previranja su stvar proslosti i svi od portira do Zeke se mozemo fokusirati iskljucivo na osvajanje duple krune.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Izlazak u dresovima Gradjanskog je nevjerojatan potez od strane vodstva kluba.

    Naježila mi se svaka dlaka na tijelu, a mislim da je efekt koji je postignut s neke simboličke strane nemjerljiv. Puno dinamovaca, vjerujem, jučer je osvjestilo da je naša povijest puno starija od 1945.

    Ovo će svakako biti jedan od pamtljivijih derbija u povijesti, zahvaljujući Boysima, kontekstu prvenstva, ali bome i s tim izlaskom u dresu Gradjanskog.

    Ma srce mi je prepuno, bomboni ispadaju iz usta! Sanjao sam dizanje titule, prvi put ove godine.
    Paggini

    Screenshot-20240331-102658-Facebook.jpg


    Ima magarad komentar i na to... iiiiiiiaaaaaa iiiiiiiiiaaaaaaaa iiiiiiiiiiiaaaaaaaaa iiiiiiiiiiaaaaaaaa

    Ne postoji gadljivija skupina ljudi u ovoj državi od te nakupine fekalija, a novinari su im posebna priča, u tom kanalizacijskom koktelu njih regrutiraju sa dna nekog taložnika, baš ono najsmrdljivije, najprljavije i najgore što postoji...
  • nwankwo646
    342
    A kako li je Brekalu danas :lol: nema Eura, teško će opet do ugovora od 2mil., nelagoda pri dolasku u rodni grad, nošenje hajdukovog dresa, gledanje Bare nakon svega :lol:
  • kibic
    1k
    Ima kaj snimki našeg navijanja? Ni zabrane ni ćelije je bila grdo dobro izvedena
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne znam jesam li s vecim i glupljim smješkom na Uskrs hodao, sretan Uskrs svima i da nam je svaki ovako sretan.
  • Nogo
    1.3k
    Noćas se nije samo sat pomaknuo sa 2 na 3!

    Velika, velika pobjeda jučer! :strong:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    A kako li je Brekalu danas :lol: nema Eura, teško će opet do ugovora od 2mil., nelagoda pri dolasku u rodni grad, nošenje hajdukovog dresa, gledanje Bare nakon svega :lol:nwankwo646

    Najveća kazna mu je da ga se uopće i ne spominje...
  • veselko tenžera
    1.3k
    Najte kaj zameriti - skidam kapu za transparent! Nakon rive i uzimanja 3 boda - čista genijalnost!
  • Taćini Serhio
    300
    Velika i važna pobjeda... Ja bih s tim završio i prekinuo kompletnu euforiju.

    Vidim da se pišu hvalospjevi na račun Jakirovica, iako je lik opet zakuhao situaciju vađenjem Baturine i uvođenjem Bulata. Mislim da je bila minuta 70ta ili tako nešto. Oni su bili zreli da prime 3 komada, a umjesto toga ti im dajes šansu da se vrate u život iz neke frljoke.

    Trener si Dinama, ne zatvaras utakmicu pola sata prije kao da igraš protiv Man. City-a.

    Pobjedi se ne gleda u zube, ali mi je zao da se ovako provlacimo a malo dijete vidi da imamo 10 puta kvalitetniju ekipu od njih i to na svim pozicijama...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Subota je, pjesma ori, grad nam pripada!

    Sve dođe na svoje, hladni tuš, od pišanja po gradu, od pišanja po precjenjenoj rivi, do pišanja tribina i samog terena.

    Pohvale za sve koji su zaslužni za to, ne mogu vam opisat kako je lijep osjećaj biti Dinamovac i kako je proljetno jutro osvanulo.
  • Nino Bule
    11.5k
    iako je lik opet zakuhao situaciju vađenjem BaturineTaćini Serhio

    Pa baturina je rovit i nije trenirao, vjerovatno ga je mjenjao jer je morao inace riskira da ili zbog umora ne igra u srijedu ili jos gore obnovi ozljedu
  • Mr Anderson
    5.4k

    Mijenjanje Baturine nije nikakvo zatvaranje utakmice, ušao je igrač sličnog formata. Baturina je jako malo trenirao zadnja dva tjedna i logično je bilo da ga mijenja.
  • Crni86
    1.1k
    Gledam opet tekmu, misicevo pozicioniranje na drugim loptama i prekidima nas je skoro kostalo opet. Kod prilike moufija u drugom pol., ispratio krovinovica kojeg je cuvao max i ostavio nasih 16-20 metara prazno , kod kiksa ktca je misic stao a benrahou nastavio trcat i natrcao na volej. O pustanju krovinovica na onom prekidu pred kraj tekme i onda ga cupa za dres dok ovaj puca glavom prema golu i pada bolje da ne pricam. Ide mi na jetru kad igrac stane, sta nisi vjerovao da ce nevistic obranit??? Na to jednostavno izgubim zivce, imas trcat dok lopta nije ili u golu ili van terena. Potrebna nam je klasna 6. na ljeto. Misic od ljeta jedino kao 8. Nadam se da je to svima jasno u klubu. Jedan jakic bi nam sjeo ko budali samar.
  • OldSchoolZG
    138
    Jučer sam gledal tekmu z omi/omama/baka (ima več od 90 let). Prvo sam ja došel v liht plavom dresu Gradjanskog a onda su naši Dinamovci istrčali prvi put nakon 1945-46 v nekoj službenoj tekmi v tom dresu. Omi se tak plakala i celu tekmu je pripovedala kak je z faterom/tatekom hodala v Koturašku na tekme. Fala klubu, upravi , BBB, zonašima uljepšali ste Uskrs jednoj dragoj starici a i svima ostalima naravno.
    Sretan vam Uskrs !
  • Heisenberg1986
    127
    Sretan Uskrs ekipa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.