• dinamo u srcu
    1.3k
    Od danas, dužnost svakog navijača Dinama je nabavit dres Građanskog nakon što su dečki izašli u njima.

    Ja kad sam ih vidio da izlaze, naježio sam se. Tek sam tada shvatio šta je Dinamo i koja je to veličina i institucija. Koja povijest je utkana u klub, a i dalje živi u nama.

    Hvala upravi i marketingu i svima koji su sudjelovali na fenomenalnoj ideji.
  • emilperska
    3.2k

    GRAĐANSKI nogometni klub DINAMO
  • Ijayi Atiemwen
    561
    Kakvi Kleinhesleri, Perišići, Brekala ovi oni..Pierre Gabriel bem vam mater! :fire:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ona slika igrača u dresovima Građanskog prije utakmice koju je službena stranica objavila je nešto što se pamti, pogotovo nakon ovako velike pobjede. Naši igrači su se u divljini Poljudu svojim stilom i elegantnošću isticali kao plavi cvijet među oronulim betonskim zgradama. Taj potez je u rangu mahanja bijelim rukavicama Boysa.

    Neobično me razveselilo kad je Theophile dobio duel protiv Livaje uz korner zastavicu. Napokon da je netko muški ušao i dobio duel protiv njega. Proslavio sam to kao nekoć Pivarić izboren aut.

    Nevistić je pomalo nepravedno zanemaren jer je opet imao dvije ključne obrane. Golman koji dugoročno mora biti jedinica.

    Izbacili smo Hajduk iz igre i ostaje nam Rijeka koja ima teške mečeve (Hajduk, gostovanje u Osijeku, gostovanje kod Lokse, gostovanje na oranici u Puli) i rekao bih da smo blagi favoriti.
  • Georg Koch
    3.7k
    I za kraj:

    Veceras se ne pomice samo sat sa 2-3 nego i Hajduk :love:
    Laku noc i sretan plavi Uskrs svima :heart:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Kup u srijedu će sigurno biti lakši nama za igrati nego njima a pogotovo jer im možda neće biti Livaje niti vjetra. Moći će se igrati normalan nogomet i mislim da je to prednost za nas.

    Sada treba samo gurati pozitivu, smanjimo kritiku jer nam ne treba negativa u ovom trenutku kada se ionako ne mogu promijeniti ni trener ni igrači za zadnjih par kola. Na kraju sezone će biti dovoljno vremena za analizu situacije.

    Ja sam sada uvjeren da ćemo izgurati ovo do titule makar na šampionski mentalitet i na mišiće. Rijeci će prvi kiks nakon 10-11 pobjeda teže pasti nego što su nama naši kiksevi i njima tek sad pritisak dolazi. Sada Hajduk više ne postoji, ostali smo mi ili Rijeka, mi ili oni. Sada pritisak definitivno ide na stranu Rijeke.

    Mi smo navikli na to da je svaka utakmica biti ili ne biti, treneru se već 45 puta ove sezone drmala stolica i ja osobno kao navijač koji mislim da osjećam puls kluba imam dojam da ulazimo u finiš prvenstva hladni kao led. Danas je Hajduk bio u situaciji da je pod pritiskom i pukli su kao kokice a mi se nekako uvijek iščupamo kada gori pod nogama (Loksa nadoknada preokret, Osijek nadoknada, Varaždin penal, pa i ovo danas) a Rijeci tek sada pravi pritisak kuca na vrata. Ja sam nakon večeras optimist i mislim da titula ostaje u Maksimiru.
  • veselko tenžera
    1.4k
    Pita mali nećak (nepunih 7 godina) buraza - tata, hoće naši igrati u ovim košuljama :lol:
  • Ali
    1.9k
    Ja se i dalje nemogu nacuditi razlici u odnosu igraca prema sucima zadnja utakmica na poljudu i ova danas.
    Švabo je to :sweat:

    Niti jedna jedina ruzna rijec, nema unosenja u lice, nema graktanja sa klupe... tu i tamo ugodan razgovor i objasnjenje...

    Naravno nasi suci su si sami krivi jer su puno previse ulazili u kompromise. Da su u itijednoj utakmici za prvi ostriji start u izglednoj situaciji u protivnika dali žuti bez razmisljanja tada bi lako postigli respect. Ovako oni, kao prva minuta je pa ajde... ja sam uvijek govorio da je jedini ispravni sudac koji svira isto i u 1 i u 91, i da ako je faul je faul, nema veze na centru ili unutar 16m ... i da ako je start za karton onda je karton nema veze jeli ima vec prije zuti i jeli domaci ili gostujuci igrac. Tako se zasluzuje postovanje a za prigovor odmah u startu vadis karton i vise ne laju niti mijaucu...
  • austrijanac
    2.7k

    Inače drugi golman Rijeke, Martin Zlomislić - odličan dečkog kojeg poznajem od osnovne, je iz Posušja (Rakitno) te je veliki Dinamovac kao i cijela njegova obitelj.

    Ali manje više da, dosta je tovara dole.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dosad smo s Hajdukom odigrali 105 utakmice u HNL-u te ostvarili 48 pobjeda uz 28neriješenih ishoda te 29 poraza. Gol razlika je 148-103 u Dinamovu korist.
    U gostima smo Hajduk pobijedili u 13 utakmica, 18 puta remizirali i 20 puta izgubili, uz gol razliku 52-62.

    Danas smo ostvarili 49 pobjedu u Hnlu.
    Danas smo zabili 149 gol u Dinamovu korist.

    Neka u srijedu ostvarimo okruglu 50!
    Neka u srijedu zabijemo okrugli 150!

    Sretan Uskrs svima
  • Kralj77
    21
    Koliko sam ja mogao viditi RPG bio brutalan. Ja mislio da će mu biti teško nakon žutog ali on je bio extra.
    Koliko vidim nije začudilo moj dojam s juga da smo održavali školu navijanja kad se ovako piše.
    Kako je lijepo bilo prošetati poslje utakmice kroz grad i znati da imaš 3 bodove u džepu.

    Sretan i blagoslovljen Uskrs svima!
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jedva čekam da dođem doma i pogledam snimku da vidim jeli igrao Brekalo. Na Rezultatima piše da je ušao, al ne vjerujem dok ne vidim.
  • don
    1.9k
    ljudi moji sta je ovo bilo veceras... Dugo ovoliku emociju nisam vidio u kavezu kod navijaca, dosta klinaca koji su izgubili glas, jedan je cak zaplakao poslije gola Petkovica iako ga je netko gurnuo sa ledja u toj erupciji slavlja.. Navijanje pervezija! Vrhunac svega je trenutak kad se Rile krenuo penjati na ogradu i kad je zavladao totalni "kaos". I respect Jakiru kakav god da trener bio, respect za naklon 8 puta (osam puta) Bojsima. Mozda nikad duze nismo cekali na stadionu i na parkingu da krenemo i nitko nije ni A rekao, nitko nije pregovarao, u tom je vatromet krenuo u gradu, ljudi su kasnije po parkingu uz pjesme Dinama (predpostavljam sa istog zvucnika sa Rive :razz: ) skakali i nikog nije bilo briga jer ce se doma na Uskrs vratiti u 7 ujutro. Ljudi hvala Vam, uživajte i sretan vam Uskrs :heart:
  • Lihtmašinac
    62
    Da, slažem se i ja s idejama, Jedino Baturinu ne bih odmarao u kupu nego u nedjelju (barem prvo poluvrijeme - ovisno o rezi) protiv Istre.

    Svaka živina je najopasnija kad je ranjena, pa i nedorasli, besmisleno nabrijani dalmatinac. Izbacimo ih iz kupa pa onda odmaramo kariku po kariku, po potrebi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.