• Kepec
    4.7k
    Sigurno se puno toga ispisalo već 70 stranica, konačno se došlo doma i to sa smješkom.
    Prvo pišanje na rivi jednim domišljatim podbadanjem, zatim famozni odlazak autima do stadiona koji je prošao bez ijednog problema (bar koliko sam znam).
    Prije tekme pljeskanje i zajebancija Valentine, vrijeđanje druge strane, za koju sam prije utakmice rekao da se ne bi žalio da prođe i bez toga, ali kada se uđe na taj stadion i vidite ta lica teško je oduprijeti se.
    Njihovo klasično navijanje prvi dio utakmice gdje su "najluđi na svitu", a onda Bruno Petković. Kaos na našoj tribini, a tuga i tišina pored.
    Drugo poluvrijeme ušli jako loše, povukli se, gol je opasno visio koliko god ovi bili bezopasni. Sanjati ću dugo onu KTC-ovu promašenu loptu. Ipak igrači su izdržali jer su navikli na takve utakmice, a "Kad igraš ti" je odzvanjalo umuknutim Poljudom.
    Na kraju tekme luđačko penjanje Rileta, koji ne igra na svojoj razini i neki će ga zvati ovakvim, onakvim, populistom, ali moje osobno mišljenje je da takvu emociju je teško lažirati. Rile je lav.
    Uz njega bi još spomenuo Kulenovića koji je u tih par minuta odradio ono kaj je trebao, istrčavao u punom sprintu na svaku loptu.
    Nakon tekme pljesak Jakiroviću, kojeg možda zaslužuje, možda ne, ali činjenica je da smo konačno pobjedili Hajduk na Poljudu.
    Karoglanu povici "ostani", nažalost nije nam se javio. :sad:

    Rezime današnjeg (odnosno jučerašnjeg) dana:
    Ponovno podbadanje na rivi.
    Gol najboljeg igrača lige najvećem rivalu.
    Još jednom pokazali tko ima navijače, a tko gledatelje.
    Hajduk je popušio titulu nakon kaj su uložili sve u ovu sezonu i biti će prava sapunica gledati kako se izvlače.
    Unatoč stranom sudcu nisu uspjeli.
    Kreće zviždanje i vrijeđanje njihovih igrača, a i nakon tekme neke iskre među svojima na tribini imali.
    Sve u svemu, na dnu su, propali, jadni su, ne znaju kaj bi. S druge strane Dinamo ide prema tituli, još je ogroman posao ispred nas i prije Rujevice nas čekaju "male" utakmice koje će biti sve samo ne male.

    I da, pozdrav za sve kretene tovarske koji cijelu tekmu provociraju iako je između ograda, mreža i interventna policija. Kad vas već igrači nisu usrećili nadam se da bar to je.
  • Olmic
    2.7k
    Takoder se upravo vratio i to sa prvog gostovanja na ljepotici. Tekma kroz igru ne trebam komentirat dosta je ispisano, a sve ostalo je bilo top.. laku noc ekipa ili nekom dobro jutro
  • IceMan
    1.5k
    Svaka čast svima jučer, i Petko i RPG i Neva, al meni je Bernauer bio najbolji!

    Jebena tekma!
  • veselko tenžera
    1.3k
    Kakav divan osjećaj probudit se i sjetiti da smo sinoć dobili važnu utakmicu! Nije toga bilo puno ove sezone.
  • scarface
    190
    Znate kako sam znao da smo pobijedili...? Ne, nisam imao mobitel...nije pristojno pred toliko ljudi provjeravati rezultat.
    Ja na obredu Velike subote, vani pratim misu, a onda je počeo vatromet! :party: mislim si, nije da pucaju zbog Uskrsnuća Kristova, jel...i pomislim onda...da, Dinamo je tukao na Maršalki Hajduka...
    Sretan i blagoslovljen Uskrs svim malim i velikim Dinamovcima sa zone, a i šire...
  • eol12
    355
    Čestitke i dečkima na tribini, napisano je vise puta, al ovakvu dominaciju cuti preko tv-a još nisam čuo, a godinama gledam derbije. Mit o atmosferi je tu kada se skandira gazi purgere i pjevaju klapske pjesme pred utakmicu i to ke manje vise to. Plus spačka na rivi je genijalna, bez tučnjave, nereda, odlično.
  • Paggini
    6.9k
    Izlazak u dresovima Gradjanskog je nevjerojatan potez od strane vodstva kluba.

    Naježila mi se svaka dlaka na tijelu, a mislim da je efekt koji je postignut s neke simboličke strane nemjerljiv. Puno dinamovaca, vjerujem, jučer je osvjestilo da je naša povijest puno starija od 1945.

    Ovo će svakako biti jedan od pamtljivijih derbija u povijesti, zahvaljujući Boysima, kontekstu prvenstva, ali bome i s tim izlaskom u dresu Gradjanskog.

    Ma srce mi je prepuno, bomboni ispadaju iz usta! Sanjao sam dizanje titule, prvi put ove godine.
  • Orc123
    5.1k
    Igru brisemo, bodove pisemo. Nadam se da sad na dalje ce prestati omalovazavanje Maxa jer to nije zasluzio! Ako đoze protiv Betisa, Hajduka, Paoka i ostalih onda moze i protiv Varazdina i Istre! Rpg zasluzio mjesto na desnom beku umjesto Rileta, Ogi mors dobiti peiliku......
    Sretan Uskrs dragi moji Dinamovci! Damo zdravlja i naslov na kraju sezone! :love:
  • San Lorenzo
    11.5k
    Siebert jučer hendlao one dolje kao kvalitetan roditelj razmaženo derište, odmakom utakmice rasla je njihova nervoza, želja za širenjem ručica i raspravama, ali ih je ovaj sasjekao u korijenu...u jednom sam trenutku rekao da je gušt pratiti utakmicu kad sudac zna pravila i to je zapravo žalostan prikaz domaće sudačke scene koja za istu stvar koju je jučer Ristovski napravio svira penal Bernaueru nakon višeminutnog vjećanja na varu, za isti 'start' Bernauera na Kaliniću je Lovrić pretprošle sezone dao penal hajduku protiv Istre, Ljubičić je tad bio u glavnoj ulozi mislim.
    Za kraj, nadoknada, koja nije bila ni 8 ni 10 ni 15 minuta, jedina zamjerka je što je Kaliniću dao žuti tek na kraju, lik je svaki boravak u 16ercu okrunio padanjem i traženjem penala.

    I sve to smo dobili jer je netko opleo kuku i motiku zato što im nije priznat gol iz zaleđa, pa su 'udrili' dramatične presice i puštanje povjerljivih var komunikacija koje nisu pokazale ništa.

    Siebertov performans me podsjetio na epizodu South Parka kad Cesar Millan dresira Cartmana. :rofl:
  • Logistika
    1.1k
    pamtim i simboličnu koreo gamadi. Bez ispaljenog metka :)
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Koja bi fora bila da su se uskladili sa Boysima :lol: Al dobro je i ovako, ne treba sve ispucat na jednom derbiju, jednom igraci, jednom navijaci :grin:
    Pritisak za srijedu je ipak veci na njima i ja se nadam da ce se to na prezentaciji nasih igraca vidjet na terenu.
  • dzg7
    266
    Kolko su vas držali u kavezu poslije tekme ?
  • Crni86
    1.1k
    Vratilo nam se sve kroz sta smo prolazili kroz ovu sezonu, sva patnja,muka su jucer nakon utakmice nestale. Petku oprastam onaj penal u prvom kolu i necu ga vise nikad spomenut, jakir je jucer konacno vukao neke razumljive poteze u vodenju utakmice. Moram istaknuti Maxa i Nevu. Za Maxa sam pisao da sam skeptican kaj ce morat cuvat prljavog Livaju, ali Max me demantirao. Vrhunska partija, ali bas vrhunska bez i jedne zamjerke. Docekali smo jucer konacno i Nevu, ucinilo mi se u trenutcima kao da se Livi vratio. Hvala vam decki na divnoj veceri i plavom Uskrsu. Idemo ih maznut i u kupu i osvojit dvostruku krunu!

    Sretan Uskrs svima!
  • don
    1.8k
    malo prije 23h smo krenuli na parking ispod stadiona i tu jos cekali malo manje od 1h. Znaci na stadionu smo bili 6 sati :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.