• mali M
    3.3k
    Kaže profa da u slučaju poraza ili remija ništa nije gotovoMali Zeus

    Katastrofa... S razlogom odgađam upalit tu presicu i sad kad si mi dao rezime drago mi je da nisam upalio... Evo to me smeta, kako da očekujemo da istrči 11 samuraja sa gardom igrača koji znaju šta znači ime kluba u kojem igraju kad im je trener najveća kukavica od svih i da alibi prvobitno sebi, a onda i njima... Ma gubi se iz Dinama mlakonjo anemični bez obraza... Onaj osjećaj kad minutu prije tekme emocija divlja, a ti tužno uzdahneš i nadaš se da će igrači sami unutar sebe nać motivaciju pokazat tovarima gdje im je mjesto..
  • Oluja
    3.6k
    Znaci opet ne idemo na pobjedu. Taj papak nas svjesno unistava.
  • Teofil Kateran
    818
    Ako mu je to stvarno u glavi, to bi značilo da sutra idemo na X i vjerojatno primamo gol pred kraj utakmice i gubimo. Ali, evo dok to ne vidim uživo nadat ću se da idemo po pobjedu i da ćemo im zabit 3 komada.
  • Crni86
    1.1k
    Imaju igraci svoje glave i muda, imamo prekaljene igrace koji su odigrali ovakvih tekmi mali milijun. I vjerujem da sutra kaj god profa reko da ce decki znat kaj napravit. Ocekujem sampionski, agresivni i nabrijani dinamo.
  • Jurki
    8.4k
    E moj Jakire di su muda? Pa naravno da matematicki nije nist gotovo. Ajde iznenadi me pa reci idemo im jebat mater pa kaj bu bu.
    Ko da ides citiju a ne kmecavcima jebote pickica od trenera.
    Blefercina
    Po tisuciti put ti nisi trener za Dinamo vec prevara.
    Cacke bi pofrkal brk i rekel ko im jebe mater idemo po 3 boda..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nadam se. Makar da Ademi, Rile i Petko održe interni sastanak ili nešto i da daju sve od sebe sutra. Jer profa nije taj koji će ih motivirati, očito.
  • mali M
    3.3k
    vjerujem da sutra kaj god profa reko da ce decki znat kaj napravit.Crni86

    Podcjenjuješ utjecaj trenera na momčad... Sav nogometni svijet u zadnjih sto godina te demantira da kukavički i loš trener nema utjecaja na rezultate
  • Crni86
    1.1k
    upravo tako. Imam cak filing da petko ima najbolje motivacijske govore. Ono kad ih je par puta postrojio u krug prije pocetka tekme je izgledalo mocno.

    Ako nam je vec trener podkapacitiran, ocekujem od nasih glavnih igraca da povuku.
  • Infinity
    15.2k
    Kaže profa da u slučaju poraza ili remija ništa nije gotovo jer imamo još 9 tekmi.Mali Zeus

    Sto ce reci da se razmislja o remiju i porazu. Daj nam Boze trenera koji ce reci 'nas zanima samo pobjeda' i izvesti ekipu da naprasi nejac.

    Covjek je kukavica, a kukavica na celu krda znaci kukavice i iza ledja. Kako cemo odigrati hrabro, muski i na pobjedu kad se treneru tresu gace i to svima jasno daje do znanja?
  • Crni86
    1.1k
    svako je glava za sebe. I svatko tom glavom razmislja samostalno. Emocije su grda stvar, kada te emocije i adrenalin povuku neces ti nikoga slusat. Nije ovo obicna tekma, ovo je tekma sezone i svatko to od njih zna. Zna da je sutra zadnji trenutak da pokazu kaj znaci dinamo. Ne brinem se ja za igrace, pored ademija, petka, rileta itd jakir nema kaj za jest. I ostatak ekipe ce rade ic u rat sa takvim ljudima nego sa ovim beskicmenjakom
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Više bi volio da izađu hrabro i popuše 4:3, nego da uđu papčinski u utakmicu i odigraju 0:0
  • mali M
    3.3k
    Nije ovo obicna tekmaCrni86

    Ja se slažem u načelu s tobom, ali ova sezona je imala 10 ovakvih tekmi i svaki put nas je Jakir potopio sa kukavičko postavljenom igrom. Možeš se ti nadat da će ti Rile, Petko il Ademi to odraditi, ali ako nisu u ostalih bitnih tekmi ove sezone to odradili neznam zašto bi trebao vjerovati da će sada.
  • Crni86
    1.1k
    istina je sve kaj si reko, i upravo bas zato kaj si imao ovakvih 10 tekmi, kaj si imao tekmu s paokom za koju svi znamo kak je zavrsila, bas zato vjerujem u mangupsku igru sutra. Jednostavno uvijek smo najbolji kad je najpotrebnije, to je jednostavno nas gen. Mi kao da se na ovakve tekme napalimo jos vise i onda pokazaemo svoje pravo lice. Jednostavno nemaju vise izmotavanja, nema vise popravnih. To je to zadnji krug prvenstva pocinje sutra, svaka tekma je kao da je zadnja. I ako to nije jakiru jasbo, uvjeren sam da je to vrlo jasno akiju i petku (koji je ostao najveci duznik zbog onog penala u prvom kolu, riletov intervju dokazuje da je senatorima to jasno i da su napaljeni) koji su karakterom takvi da ne znaju i ne vole gubit. Mozda sam samo preoptimistican, ali u odnosu na prosla 3 derbija kada sam bio dosta neutralan pa cak mozda i pesimistican, za ovaj me derbi pere ful veliki optimiziam.

    10 tekmi slicnima ovoj smo lose odigrali ali, moram istaknut, da smo protiv Rijeke na rujevici pokazali mangupsku igru, nije to bilo krasno i divno. Igrali smo bez petka i bas smo igrali kao da idemo u rat. Sutra ocekujem slican pristup, samo uz nesto bolju igru.
  • Praskaton
    1.8k

    Upravo to,koliko sam se utakmica vec nadao da ce unatoč neznalici na klupi ekipa odigrat na neku emociju i letit terenom pa se to nije nijednom dogodilo.Bilo je tu dobrih utakmica kao ona protiv Betisa al mi ove sezone nismo odigrali nijednu utakmicu da mogu reći kako smo pojeli travnjak,suparnike i *ebali mamu svima.
    Sve je to mlako,preoprezno,bezidejno.

    Svejedno srce se nada da ce sutra bit taj dan.Naplate ove uzasne sezone.Sve bi oprostio i zaboravio da ih sutra ponizimo na titovoj skoljci.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja 5 dana od stresa izbjegavam Zonu, u društvu se trudimo ne spominjati utakmicu jer se svi tresemo i onda uđem i vidim ovu izjavu… Sad mi je tek stres narastao

    E moj Jakire…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.