• NORTE
    9.3k
    Sutra je utakmica koja je konačan odgovor na tri pitanja:
    Konačan odgovor na pitanje o Jakiroviću kao ozbiljnom treneru
    Noel
    To znamo odavno i derbi neće promijeniti ništa po tom pitanju taman da ih dobijemo tri razlike.
    Jakir nije trener za dinamo.
  • Klenx
    4.1k
    Dugo nisam bio ovako nervozan pred neku Dinamovu utakmicu.

    Neću uopće razmišljati tko će istrčati, jel bolje da zaigra RPG na beku, Bernauer na stoperu ili Ademi u vezi.
    Jedanaestorica koja istrče moraju preorati Titovu livadu željom, trkom i trudom i biti će sve dobro.

    Najviše se ježim trenerovog pičkastog stava gdje će postaviti igru na bod i gdje ćemo posaugat gol iz neke frkefulje ili prekida i piši kući propalo.

    Nadam se da u momčadi imamo mudonja i karaktera koji će se uspjet izdignut iznad “profinog” anemičnog stava i letargije. Kup me ne zanima. Pičkama sutra nema mjesta na terenu. Kukavicama se ne oprašta.

    Dinamo Zagreb!
  • Alen
    79
    To se već odavno pokazalo, da Jakir nije na razini Dinama...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Pa sta ocekivati od ove prevare , svaka presica ista . Ogradjivanje ,ne preuzimanje nikakve odgovornosti i pritisak na sebe u slucaju poraza. Znace sve isto. Nista nije gotovo iako izgubimo. Idioti smo sto smo ocekivali da ce konacno reci idemo ih zgaziti ,nema nam druge .Mrš u tri ckepi termine onako unaprijed iako te decki izvade
  • Ivdzo11
    3k
    Po germanijaku obrana je... Ristovski KTC Bernauer RPG
  • Captain America
    13.9k
    Mislim da od utakmice s Milanom nije bilo ovoliko prognoza na nepobjedu na predictoru.
  • austrijanac
    2.7k

    Kaže Germanijak da je i Hoxha zicer.
    To sve govori o našem treneru gdje ovakav poluigrač je zicer. I nitko to ne propitkuje.
  • rioda
    2.5k
    Kako više nema parkinga, nešto su napravili na tom mjestu ili?
  • SjevernaStrana
    757
    Slobodna piše kako Livaja ostaje bez trake jer se na gol vraća rekorder po broju primljenih golova od Dinama

    Nadam se da ćemo ga približit pedesetici
  • NORTE
    9.3k
    Kako više nema parkinga, nešto su napravili na tom mjestu ili?rioda
    Pomoćne terene.
    Nemaju gdje drugdje i nemaju baš pomoćnih terena pa su ih tamo napravili.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Slobodna piše kako Livaja ostaje bez trake jer se na gol vraća rekorder po broju primljenih golova od DinamaSjevernaStrana

    Ako je tako nocas ljepse spavam :cool:
  • Crni86
    1.1k
    Max sutra moze pokazat dal je pojacanje ili samo prinova. Vjerujem da ce se livaja stalno gurat na njega i da ce o ishodu tih duela ovisiti i krajnji rezultat. Ocekivao sam Rileta i Ktc-a na stoperima. Malo sam skeptican po pitanju Maxa da cuva Livaju, ali neka me sutra negira. Nitko sretniji od mene.
  • Nino Bule
    11.5k
    Laka noc svima, samo lijepi snovi veceras

  • Ivdzo11
    3k
    Da, istina je...Lucic problemi sa koljenom, Kalinic vjerojatno brani sutra
  • jedan u nizu
    6.1k
    Pomoćne terene.
    Nemaju gdje drugdje i nemaju baš pomoćnih terena pa su ih tamo napravili.
    NORTE

    ima tamo jos uvijek onaj poligon od autoskole. Tamo ce nakrcat aute. Jos pored toga je prilaz od one ceste koji mogu zatvoriti.

    Ako vise njih moze stati na parking kod Maxi puba i poligon pokraj, onda i mi svi stanemo tamo.

    Ne sekirajte se, meni je i bolje ovako, manje jebanja sa busevima, prijevozom i kasnjenjem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.