• mali M
    3.5k
    Mozda sam samo preoptimisticanCrni86

    Ma nisi brate i ja sam tako preoptimističan uvijek bio i ostat ću kad je u pitanju Dinamo, al mislim da je Jakir ozbiljan problem postao i ima i dalje velik utjecaj na igru, što je i logično jer je trener... Naravno da je moj osobni stav da će dolje završit 1:6, ali da me brine Jakirovo postavljanje igre, brine i to ozbiljno
  • Crni86
    1.2k
    ma brine nas sve i to ne prvi put, a mislim da nije ni zadnji put. Jednostavno moraju svi skupa shvatit na celu s jakirom da im je svaka iduca kvalifikacijska, ako ne uzmemo titulu ne vjerujem da ce jakir ostat kao i velika vecina igraca.
  • Mali Zeus
    9.7k
    I on je kao neki dinamovac. Svaki dinamovac mora znati što ova tekma znači plus što trener mora biti i psiholog. Kakvu poruku daje mončadi trener koji glasno razmišlja o remiju ili porazu.

    Ja ne znam jesam li ikada vidio veću pičku od trenera Dinama u životu.

    Ovakvu izjavu od Karoglana nećete čuti.
  • mali M
    3.5k
    ponekad mi se čini da bi mu Čačić takvu šamarčinu zveknuo da bi mu šmrkli zleteli na sve strane, kad bi ga čuo da ovako nešto izjavi kao trener. A Čačkea zbilja nisam volio.
    Svaki dinamovac mora znati što ova tekma značiMali Zeus

    Ma i ne samo ova, svaka tekma u Dinamovom dresu mora značit isto.
  • Mali Zeus
    9.7k
    dao bih lijevu ruku za Čačića sutra.
  • reziser
    6.4k
    dečki , polako, sutra je tekma....nemojte unaprijed prognozirati, vrijeđati....možda sutra bude heroj!
    Nadamo se...kaj ne?
  • Jurki
    8.7k
    trener je Dinama. To kaj je izjavil je sramotno.
    Ne vjeruje u sebe, ne vjeruje u svoje igrace.
    Pa da znas da je protivnik bolji to ne smijes izjaviti.. a ne ovo..
    Gazi... ako treba pogini, al pogini muski, a ne ko picketina.
  • Olmic
    2.7k
    Decki sutra ide 0-3 petko 2x i rog za potvrdu
  • Boycie
    468
    Ono kad ti atmosfera Uskršnjeg doručka ovisi o tekmi. Pobjeda i samo pobjeda. Sretan put svima koji idu, prozori dole i dinamove pjesme na najjače do školjke. Vidimo se.
  • ShanKu
    360
    Bit će to 2 sata kmečanja i mržnje, imam samo 2 želje (ko i svi mi) i sanjam to, da ih naši igrači utišaju i da bude nakon utakmice mininum pola sata slavlja i veselja!
    I tek tad bu mi sretan Uskrs :pray:
  • Kepec
    4.8k
    Za točno 24 sata bumo znali na čemu smo. Jesmo konačno spremni odigrati muški, kak spada protiv tih gnjida ili smo još jednom došli čuvati 0:0.
    Pogodak u prvih 15 minuta da ih se utiša i unervozi, još jedan do poluvremena, a onda drugi dio odigrati pametno i dostojno Dinama.
    Dosta je pičkastih utakmica i pristupa, navijači su dovoljno čekali, nije se vrijeđalo, nije se zviždalo.
    Vrijeme je za jednu ozbiljnu utakmicu.
  • Noel
    4k
    Sutra je dan D. Ali doslovno. Sutra je utakmica koja je konačan odgovor na tri pitanja: 1. Da li Dinamo može osvojit naslov u ovoj turbulentnoj sezoni 2. Konačan odgovor na pitanje o Jakiroviću kao ozbiljnom treneru 3. Meni najzanimljivije pitanje a to je o odluci novog vodstva kluba da ne smjeni Jakirovića i pusti ga da ide u ključnu utakmicu kao trener Dinama. Na ta tri pitanja će nam sutrašnja utakmica dat odgovore. Plašim se odgovora al želim vjerovat u pozitivan odgovor na sva tri pitanja.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Konačan odgovor na pitanje o Jakiroviću kao ozbiljnom treneruNoel

    Odgovor imamo odavno i da sutra 3-0 zgazi tovare to se neće promijeniti
  • Noel
    4k

    Imaš pravo. Al dajem 1% šanse da sutra taktički ubije tovare ostavi ih bez ozbiljne šanse cijelu utakmicu i da utrpa 5 komada Dinamo žgadiji.
  • BBB Sibenik
    4k
    Grupa koja je među najopakijim u Europi, koja rastura Ultrase u njihovim državama pred njihovim stadionima. Grupa sa kojom se ne valja petljat i koja tira strah u kosti, sigurno ima strah šta mora doc autima pod pratnjom u ST a ne busom :grin:

    Vratimo se ozbiljnim temama, ocemo pobjedu sutra i u sridu! Vrime je da pokažemo da smo najbolje ostavili za kraj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.