• NitkoBitan
    11.7k
    Jos su mu zabranjeni dueli na treningu tak da sumjam da ovo pije vodu. Ako je to stvarno tako ovi dolje su i vise nego ludi. Malo jaci duel sa Ristovskim ili RPGom i pospremit ce covjeka direkt u mirovinu :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Siguran sam da nije toliko lud da riskira i da igra u subotu, makar i 10, 15 min nakon što je imao ravno jedan trening s momčadi i to bez kontakta.

    Postoje 2 krajnosti u ovoj priči, jedna su doktori i stručnjaci koji ga nisu ni pregledali i nagađaju na temelju ničega kad bi se mogao vratiti i je li mu euro ugrožen i ekipa koja na temelju izvora njegovoj obitelji tvrdi da bi mogao igrati u subotu.

    Kao što je trebao igrati i protiv Lokomotive jer je napisao na Instagram vidimo se.
  • rioda
    2.1k
    Ma joj, klasični damage control od strane tovara... Svi su od ovih objava već zaboravili na Lokomotivu, Livajin penal, Karoglana...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Triba pumpat malo nakon mega showa protiv Zrinjskog.
    Tko da i milimetar prostora na "respekt" nek se sam pokupi iz kluba.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja fakat ne znam što oni očekuju. Sve i da je perišić apsolutno zdrav, šta stvarno očekuju da on, znači jedan igrač, toliko kvalitativno podigne momčad? Pa nije messi u najboljoj formi :monkey:
  • Sajla
    3.2k
    istovremeno index objavljuje: Podsjetimo, Perišić je prošli tjedan trenirao s reprezentacijom Hrvatske, što je bio svojevrsni test toga kako će mu tijelo reagirati jer je do tada trenirao samo individualno. Nije otputovao s reprezentacijom u Egipat, za što neki smatraju da ukazuje na to da oporavak ne ide dobro, ali prema svemu sudeći, razloga za takvu zabrinutost nema. Perišić sigurno neće moći pomoći Hajduku već protiv Dinama u subotu jer tek treba ući u puni trenažni proces, ali njegov povratak na teren se bliži.

    mislim da je ovo puno bliže istini i da nema šanse da zaigra. ali to ionako nije naša briga, više me zanima kako ćemo mi izgledati.
  • Mali Zeus
    9.3k
    A index je uredno prije 5, 6 dana pisao najcrnje prognoze.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja bi volio da on igra protiv nas u subotu jer nebi mogao ništa napraviti i bio bi im igrač manje. Jedino nebi bilo dobro što bi se mogao ponovo ozlijediti i definitivno otpasti za EP. Iako je i ovako upitno što on može uopće doprinjeti reprezentaciji na prvenstvu.
  • Captain America
    13.3k
    Koji će to pritisak magaradi biti na suce i kad Perišić zaigra... A tek na braniče. Ne da neće smjeti na more, već neće moći izaći na ulicu.

    Baš bi volio da zaigra protiv nas da mu kung fu Rile zaželi dobrodošlicu nazad.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Šanse da zaigra u subotu su 0 posto.

    NULA.
  • superhik
    10.2k
    Ako ne planira završiti karijeru već u subotu i nastaviti život šepajući, neće nastupiti
  • jedan u nizu
    5.7k
    Mozda bude 'mali od baluna', i dodavao lopte igracima kada ode u aut
  • Nino Bule
    11.3k
    Bio je plan navodno da za igra protiv nas 10-15 minuta bar al kako sad stvari stoje od toga nista osim ako ne planira karijeru zavrsit ko sto je kolega rekao
  • Eduardo
    17.2k
    Kakav je to samo 'roller coaster' informacija o Perišiću zadnjih dana. Od toga da je stanje alarmantno, da je u pitanju i meniskus te da neće biti spreman ni za EURO pa do toga da će zaigrati u derbiju za četiri dana. Kako god, njemu sve najbolje, Hajduku sve najgore.
  • Paggini
    5.7k


    Zaboravio si i poslovične prijetnje smrću...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.