• Mali Zeus
    9.3k
    Sad da tu ne karikiram dalje, li la sam u vezi ove teme. Kao priča bi bila odlična, igrački što bi donio ne treba spominjati. Ali na neki način se mora odužiti za to što je napravio, da ne ostane u zraku, da ne bude eto vratio se a ono kaj je bilo, bilo pa prošlo.

    Igranje za 1 euro nije loša ideja.

    Ako išta od tog uopće bude, naravno. Meni se čini da će prije ostati još jednu godinu u Realu. Netko je dobro primijetio, Dinamo mu nije ni u peti, rijetko ako ikada ga spominje i kao da mu je samo jedna stavka u karijeri. Ali naravno ako odluči doći sve će to biti nevažno.
  • Juznjak
    2.9k
    Igranje za 1 euro nije loša ideja.Mali Zeus

    Takvi bi prije crkli nego igrali za sitniš. Sve i da nije ništa ukrao, on je imao neko kao obećanje i izljeve ljubavi pred sjeverom, a zaboravio je Dinamo već u avionu za London.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ako postoji 1% da dođe, puno sam i rekao.. ali mene smeta ta isključivost, ta licemjernost oko njega. neka njega dalje od nas i te priče

    ja se ispričavam na nekim rječima ovdje ali me ljutite jako. nitko u svoje dvoriše ne gleda kad napiše tako nešto
  • Jaro
    5.4k
    10,5 milja plus kamate i mozemo pricati o pregovorima... On je za toliko ostetio dinamo, on je toliko novaca izvukao iz dinama ilegalno, NAKON sto vise nije bio igrac dinama. Kaj je napravio s tim novcima, meni nebitno (robin hood nije bio pa ga podijelio siromasnima)... On je to napravio kao igrac Tottenhama sa finim ugovorom u dzepu... On je o tome godinama kasnije pricao - smatram da imam pravo na te novce, ali ako mi ne pripadaju vratit cu - ne pripadaju mu, nije ih vratio.
    10,5 milijuna eura...
    To je 10,5 milja povrh rikverca koji je rjesavao s glavom dok je igrao za dinamo.
  • Captain America
    13.2k
    Većeg igrača od Luke Dinamo nije stvorio, a i vrlo vjerojatno neće. Govorimo o osvajaču Zlatne lopte, najboljem igraču Svjetskog prvenstva, uz Ronalda i Ramosa najvažnijem igraču najmoćnije momčadi u povijesti, osvajaču 2 medalje na Svjetskim prvenstvima i 5 Liga prvaka. Umjesto da se ponosimo s njim, ovdje se raspravlja bi li se trebali uopće upuštati u pokušaj njegovog dovođenja.

    Dovođenje Luke i u 39. godini bi bio najveći transfer u povijesti naše lige. Real koji ima neograničena sredstva i u veznoj liniji Camavingu, Tchouamenija, Valverderdea, Diaza, Gullera i Bellinghama mu razmišlja produžiti ugovor u ovoj dobi. Samo za usporedbu, njegovi vršnjaci i bivši suigrači Ramos i Ronaldo su u matičnom klubu i u Saudijskoj Arabiji, a Luka bi mogao i ove sezone lako uzeti Ligu prvaka i gotovo sigurno španjolsko prvenstvo.

    Ogromna stvar za kvalitetu ekipe, marketing i imidž kluba bi bila dovesti najvećeg hrvatskog sportaša u povijesti nazad da odigra još sezonu, dvije u svom Dinamu. Na kraju dana, i Dinamovo proljeće je u svoj program stavilo rad na povratku legendi u klub, a ko je veća legenda od Luke?
  • Sad opet
    191
    Eto , kao što rekoh, ne znamo puno toga, ali znamo da je bio dio lopovluka u Dinamu i za to još ne zaslužuje oprost. I za to ne može i ne smije biti opravdanja. A to da je on bio jadna sirotinja kad je potpisao s Mamićem je smiješno. Njegova greška ( dio gdje je Dinamo oštećen ) je kad je on već imao para i potpisao je odlazak iz Dinama. Onaj dio gdje on daje dio plaće je na njemu. kao što rekoh, nek' se vrati. Sad dok još može nešto "vratiti"... Za euro plaće i nek pokaže ljubav i poštovanje prema onome tko ga je stvorio ( Dinamo)...
  • mlinchica
    995
    Uzeo je, pokajao se nije, vratio nije, isto kao i njegov prijatelj DL, klub ne spominju gotovo nikad od kad su iz njega otišli.
    I sad sam ja licemjer jer smatram da im nije mjesto niti blizu Dinama..
    Ne znam zašto uopće očekujete da će mu/im svi oprostiti i dočekati ga kao legendu?!
    I to kaj su napravili nije samo grijeh, to je kriminal.
  • San Lorenzo
    11k
    Ako mogu birati, radije potpisujem dvije pobjede protiv hajduka u sljedećih 15ak dana, nego Luku Modrića.
  • Olmic
    2.7k
    valjda prvi put da se s tobom slazem :) odkada si skupstinar novi covjek ;)
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Decki nekim od vas je glava prva pomisao s kojom se budite i posljednje s kojom idete spavati. Shvatite,proslo svrseno vrijeme,ruzna proslost koje danas hvala Bogu nema. Modric je dobrodosao u klub kao i svaki bivsi igrac ako svojom igrackom kvalitetom moze pomoci nasem Dinamu. U ovom trenutku on moze puno vise donijet nego uzeti od Dinama. Igranje za 1€ i takva sramocenja ostavite drugima to je njihova sramota. Zato i jesu tu gdje jesu vec godinama…
  • Sad opet
    191
    sramota je igrat za euro? Jao , jadni mi kakva smo sramota kad kod nas ljudi volonterski rade u klubu ( niti za euro)...
    Edit: nije sramota pokazat da želiš dat nešto klubu koji te stvorio i kojeg si na ovaj ili onaj način oštetio.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Kada budem imao vremena nacrtat cu ti sve,jer ovako cini mi se da nisi razumio kontekst.
  • scooniepenn
    1.7k

    Slažem se sa Ata Cmrkom u potpunosti. Čovjek nakon određenog broja godina, posebno ako je još privatnik, počinje trezvenije i zrelije promatrati neke stvari. Dakle, u poziciji kojoj je Modrić bio u tom trenutku i s obzirom na obiteljski background reći "ja sigurno tako ne bih napravio" je neiskreno i pomalo licemjerno. Kako to bilo tko od nas može reći, ako se u toj poziciji nije našao. S druge strane, 9 od tih 10,5 milijuna nije on zadržao, već Glava pa se samim time ovdje laje na kriva vrata. Čak i da stavimo na stranu što bi on igrački donio Dinamu, a donio bi samostalno dominaciju HNL-om i uvjeren sam plasman u Ligu prvaka. Naime, nadam se da nema osobe, a da ima tri čiste o nogometu, koja ima dvojbe je li Luka Modrić prevaga protiv ekipa kao AEK, PAOK ili Sparta. S druge strane, njegov marketinški i potencijal kad je riječ o prodaji godišnjih ulaznica i općenito posjeti je takav da on u 2 godine Dinamu lakoćom donese 3 i više puta veći iznos od tih 1 milju. Sumnjam da ćemo ga vratiti, ali za mene je to "no brainer".
  • Sad opet
    191
    pretpostavljam da ti je crtanje glavni način komunikacije. Razumijem i moj mali je crtao s 5 godina...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.