• Sad opet
    194
    nema veze, ti si meni pokušao " spustiti" s crtanjem a ljuti te kad ti se vrati??? Sve u svemu pročitaj moje razmišljanje na ovu temu od početka pa češ shvatiti da ja nemam ništa protiv Modrića, samo mislim da je zaradio dosta i da je s obzirom na ulogu u krađi u slučaju dolaska "dužan" vratiti nešto više od samog dolaska...
  • mlinchica
    1.1k
    A kaj kažeš na njegov nastup na sudu, godinama kasnije, kad se “obiteljski background” promijenio? Malo je bio neiskren i licemjeran ali samo malo? Da ne lajem na kriva vrata :wink:
  • Jaro
    5.5k
    Dakle, u poziciji kojoj je Modrić bio u tom trenutkuscooniepenn

    Zaradio "neku sicu" u dinamu i u dzepu ugovor s Tottenhamom. Gladan kruha je bio ziher u tom trenutku...
  • Captain America
    13.7k
    A kaj kažeš na njegov nastup na sudu, godinama kasnije, kad se “obiteljski background” promijenio? Malo je bio neiskren i licemjeran ali samo malo? Da ne lajem na kriva vrata :wink:mlinchica

    Znači Mari isto trebaju biti zatvorena vrata kluba?
  • scooniepenn
    1.8k
    Ajmo staviti sve u kontekst. Znamo li nas dvoje drži li Mamić njega nečim u šaci? Ja sigurno ne znam, a ti ako znaš da to nije slučaj molim te podijeli sa mnom/s nama taj info. S druge strane, ako se promijenila paradigma (na sreću je) je li Mamić oštetio Dinamo ili nije mi 9,5 milijuna Eura možemo dobiti nazad, tako da činjenica kako mu je on predao te novce ispada nebitna izvan tih 1 milju. Samo poslovno gledano, Dinamo od 2 godine Modrića u dresu našeg omiljenog kluba može zaraditi brdo novaca pa zašto to ne iskoristiti.
  • mlinchica
    1.1k
    Mara je uvijek dobrodošao, on je legenda kluba. :strong:
    Te tvoje iz rukava koje imaš uvijek spremne :lol:
  • scooniepenn
    1.8k

    Znaš li ti as a fact kakav je on imao ugovor s Mamićem i je li se tu nešto prebijalo. Ja ne znam pa slobodno podijeli ako ti znaš.
  • Noel
    4k
    Luka legendo. Seljak koji tjera ovčice po kamenu. Četnici ti zakolju dedu na kućnom pragu. Ko izbjeglica i zadnja sirotinja spavaš po sobama. I uspiješ postat jedan od najvećih igrača u povijesti nogometa. Želim ti zdravlja i povratak u Dinamo. Usudite se moralizirat čovjeku i njegovom ocu koji su bježali od četiničkog noža? On i otac nisu znali ko im glavu nosi a pogotovo ne ono kaj potpisuju.
  • strumfich
    150
    Intervju s Nikom Mihićem, glavnim liječnikom Real Madrid 7 godina
    Kakav je Vaš odnos s Realom?

    Ja sam i dalje u Realu i to službeno, pod ugovorom. Samo ne kao voditelj liječničke službe, nego kao savjetnik. Oduševljen sam zbog toga jer Real će uvijek biti moj klub. Uz Dinamo Zagreb, koji je jedini još u mom srcu.

    Volim kad netko ovako javno izjavi ljubav plus još bez da ga se pita išta o Dinamu. Luka nešto ovakvo nije nikad izjavio samostalno.
  • Petar86
    582
    Modricev povratak u Dinamo bi bio ogromna stvar. Osim sto je igracki genijalac, prodao bi se ogroman broj dresova, veliki broj ljudi bi dolazio na tribine gledati velikog igraca Modrica u dresu Dinama, poslao bi poruku za ubuduce i Kramaricu, Kovacicu, Lovrenu itd da se lijepo vratiti kuci. I ja kazem, pokrao je Dinamo, utajio porez u Spanjolskoj, ocigledno je pohlepan ali ako itko zasluzuje ikakav oprost ili pomilovanje makar zbog igracke velicine to je Modric.

    Za 20 godina bi bilo lijepo reci da je najveci igrac Hrvatske i moguce top 3 veznjaka ikad, zavrsio karijeru u nasem Dinamu.
  • mali M
    3.5k
    ja kažem isto što i Papa, tko nije bio u toj poziciji nema pojima o čemu priča. Ja gledam svoje nećake u tim godinama su sad, pa oni misle da je danas normalno živjet od danas do sutra i sanjat jahte i ferarije i da će bit popularni i slavni... da ih pitaš za dvadeset godina jel smatraju da su u krivu bili za svoje postupke danas, bi se izvlačili ko Modrić.. Ko i 99,9% nas koji bi u današnjim godinama pobrisali sa lica zemlje pola svojih odluka prije 20 godina. Netreba Modrića izjedanačavati sa bakljom, to je bedasto, ali je meni Jakirova retorika bildat moralnost na jednom igraču, a žmirimo na Ademija, pa i Petka, pa i Mišića, pa i .... (ubaci svoju neku "legendu" kluba), a i kako je netko rekao, vjerojatno ih imamo i ovaj trenutak u momčadi koji funkcioniraju na rikverc.. Kužim da za neke stvari nema oprosta ili zaborava, to mali Cico najbolje razumije, ali ajde malo dajte povjerenja u nove dečke i njihove odluke koje smo odabrali da vode Dinamo...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Luka legendo. Seljak koji tjera ovčice po kamenu. Četnici ti zakolju dedu na kućnom pragu. Ko izbjeglica i zadnja sirotinja spavaš po sobama. I uspiješ postat jedan od najvećih igrača u povijesti nogometa. Želim ti zdravlja i povratak u Dinamo. Usudite se moralizirat čovjeku i njegovom ocu koji su bježali od četiničkog noža? On i otac nisu znali ko im glavu nosi a pogotovo ne ono kaj potpisuju.Noel

    Govno koje je bilo vladar hrvatskog reprezentativnog i klupskog nogometa, đubre koje je prijetilo igračima da će ostat bez karijere ako ne potpišu njegove ugovore.

    Dečko koji je bio "zelen", koji nije znao šta potpisuje, šta je novac, dečko kojem je jedino u cilju bilo uspjeti u nogometu. Dečko koji je imao za menadzera isto to govno u tom trenutku. Pogriješio je ali ni blizu nije za "crnu listu".

    LUKA LEGENDO VRATI SE
  • Nemrem igra Dinamo
    574
    Svi smo mi krvavi ispod kože i nekada smo u životu napravili neku stvar koje se sada sramimo i ne bi ju priznali javno... Ljudi se mijenjaju i sazrijevaju, za mene osobno tko nije promijenio razmišljanje i sazrio, potratio je x godina života... Tak da, treba prestati s licemjernim izjavama, da ne kažem degutantnim...
    Uostalom, ak nastavimo brojati krvna zrnca, ostat ćemo bez mnogih legendi kluba brzo!
    Maknuli smo glavu, vratili naš Dinamo, idemo dati gromoglasnu podršku i uživati u ovom trenutku, ostavimo se kmečanja...
  • Oluja
    3.6k
    Ja nisam za Modrića i Lovrena u Dinamu isto kao što nisam za Jakirov i Vlatkin ostanak ali dao sam svoj glas ljudima u koje vjerujem i što se mene tiče neka rade ono što misle da je najbolje za klub. Na kraju mandata ću odvagnuti dobre i loše stvari koje će napraviti i sukladno tome ću opeta glasati ili neću glasati za njih. Sad neka imaju mir i neka rade ono za što smo ih izabrali.
  • Nolifer
    6.6k
    Može i u nepopularna, ali apsolutno sa sportske, možda i sa marketinške strane bi nam donio veliku korist.

    Prodaja dresova bi išla odlično i vjerujem da bi to bio pogodak.

    Jer na taj način bi otvorio vrata nekim drugim povratnicima u Dinamo.

    Ma da i dođe samo na neku funkciju to bi bio plus, ipak bi donio iskustva i nove kontakte.

    A sad zašto je ono napravio što je napravio jebga, nikad nećemo saznat što je bilo unutra i dal mu je tko prijetio, ne znam.

    i lako je sad tu drobiti na tipkovnici i upirati prstom u nekoga zašto je to bio napravio, možda je i moglo bit drugačije.

    Ali da je napravio veliku stvar za hrvatski nogomet, itekako je, gledajući sportsku stranu, a ona je ukratko ovakva:

    • Modrić je osvojio i šest trofeja s Dinamom pri čemu tri prvenstva, dva Kupa i Superkup.

    • Za sezonu 2017./18., Luka Modrić proglašen je najboljim igračem Svjetskog prvenstva u Rusiji, najboljim igračem Europe po izboru UEFA-e, najboljim igračem svijeta u izboru FIFA-e The Best FIFA Men's Player te najboljim igračem svijeta za 2018. godinu u izboru Ballon d'Or France Footballa.
    • Prvi je Hrvat koji je osvojio navedena priznanja. Luka Modrić je prvi i jedini nogometaš u povijesti koji je u istoj godini osvojio sve četiri spomenute nagrade.
    • Modrić je rekordnih deset puta proglašen najboljim hrvatskim nogometašem, a u 2018. godini proglašen je i najboljim hrvatskim športašem.

    • Na Svjetskom prvenstvu u Kataru 2022. Modrić je s Hrvatskom osvojio brončanu medalju, a osvojio je i Brončanu loptu tog svjetskog prvenstva
    2235866.jpg

    I da se jednog dana vrati kao što je obećao na štangi kad je navijao sa Boysima i nebi se bunio da dodje...

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.